Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Значить з тими флісовими чоловічками я пролітаю, хіба би під низ давати тіки бодік на короткий рукав...
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    я в род-зал приготувала бодік на короткий рукав, тоненькі шкарпетки, не флісовий, а такий як мікро-вельвет, чи як та тканина правильно, чоловічок і тоненька шапочка. Думаю буде достатньо. Як ні - то прикрию чимось теплішим, ковдрочкою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    якщо буде так само жарко, то цього буде достатньо. Бо я в палаті вдягала малу саме так. Хіба під низ давала ще кофтинку.
     
  4. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Дівчата, а в мене паніка. Зараз на 31 тижні, вже і дитинці дещо покупляла в роддом (56го розміру) і додому (пару чоловічків і бодіків 62го розміру). Але боюсь, щоб з кількістю одягу не прогадала. Не хочу щоб моя дитина була гола (одягу було замало) і не хочу щоб його було забагато :) Може з Вас хтось має якийсь списочок, який саме одяг дитинці ви берете в пологовий ? Знаю, що є купу інформації по сайтах, але хотілась б знати реальну ситуацію. І ще мене цікавить інформація щодо тієї ковдрочки. Чула що деякі лікарі проти флісових одіялок. Чим саме ви плануєте/чи накривали дитинку в ПБ ?
     
  5. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    я купувала в основнову бодіки та чоловічки (бо вони зручні). маю лише одну тоненьку розпашонку) розміри 50-56 макс. багато не беру. 2-3 шапулі, три чоловічки і 1 теплий, 2 набори штанці+кофтинка (котон). носочки. одіялко маю маленьке шерстяне. гарної якості. на виписку маю конверт гарний і теплий демі-комбез 56-62р.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Хух, дякую :) Ви мене заспокоїли. Думала практично про таку саму к-сть речей. Ще залишилось купити дитяче одіялко і демі-комбінезон.
     
  7. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Я в родзал склала один пакет (він же типу "екстренний" бо попередні були стрімкі), в ньому тапочки, нічнушка, один підгузник, один бодік, чоловічок, штаненята, шкарпеточки і шапочка тоненька, одноразова пеленка і пеленка з тканини, зажим для пупка і набір для чоловіка, а і ще для себе багаторазова пеленка, шкарпетки і 10 пар стерильних рукавичок (маю буйну фантазію і продумую варіанти якщо почну народжувати вдома або в машині). Все решта в окремій торбі: для особистої гігієни, одн.трусики і прокладки, одн. пеленки, підгузники, тарілка\ложка\трошки плину\губка\рушник, ще одна нічнушка, тонкий халат, старі труси, великий і малий рушник, ще один чи два бодіка, чоловічок і шкарпетки, тонку флісову ковдрочку. На виписку окремо поклала але брала комбінезон не зимовий і не грубий, там по ходу діла буду бачити або закутаю в ковдру і в машину, або в слінг і в машину.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Скопіювала собі списочок :) Дякую !
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчатка, нагадайте мені, скільки пеленок (простих і фланелевих) потрібно в пологовий?
    З першою дитиною мала по кілька штук і таких і таких, то фланелеві не пригодились взагалі, а простими зав"язували , коли пупок відпав(то я памятаю їх забракло і екстренно докупляли, прали-прасували і підвозили)... і тому маю дилему скільки-то мені їх купляти?
    цікавить в першу чергу досвід тих, хто після кр, так як більше днів перебування в пологовому
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Фланелеві пеленки я використовувала як постіль для новонародженого. Клара його в своє ліжко на цю пеленку
    А кількість залежить не стільки від днів перебування в ПБ, як від дитини, в основному - чи зригує. Старший син зригував багато, то навіть не пригадаю, скільки нам того всього пішло за 3дні в ПБ. Другий син був тихенький і чистенький, 4пеленки за 5 днів. Доня теж майже не зригувала, тож за добу в ПБ ми використали 2костюмчики і 1тканинну пеленку та кілька одноразових.
    Між іншим, пупок зовсім не зобов'язаний відпасти в ці перші дні.
     
  11. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    я власне для зригувань і підстелювань вдома маю після старшого бу-шні, думаю про те скільки то нових для пологового докупити.
    ну в пологовому фланелеві напевно ніхто не використовує? я права?
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я використовувала фланелеві б/в ( ті, що купляла і використовувала для старшого)
     
  13. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Дівчата, маю в середу лягати в роддом на Джамбула.
    Від неділі насмарк сильний, покладуть мене чи скажуть ще в дома полікуватись.як думаєте?
    Переживаю, бо хотіла б лягти під нагляд.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  14. Kichka

    Kichka Member

    Народжувала в жовтні, в пеленки вже дитинку ніхто не загортав і не просив дати,пупок ніхто не перев'язував,навіть шнурочки вже не в'яжуть,як причіпили прищепку і все,так до дому й відправили. Пеленки використовувала тільки як простинки.

    Отправлено с моего TPC-X10F1 через Tapatalk
     
  15. phobika

    phobika Well-Known Member

    А обробляли пупок чим? Бо в списках є і зеленка, і септил, і перекись. По протоколу нічим би не мали обробляти. Тому цікаво для чого ці препарати.
     
  16. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Я зі старшим в роддомі була 7 днів, пупок вудпав на 5 тий день
     
  17. Kichka

    Kichka Member

    На цей раз була вказівка тільки капати спирт в пупкову ранку. Бавилась я тим спиртом, дитину навіть ніби пекло,бо плакала відразу, і підсушує погано,томувсе ж таки більше підходить капати перекісь,забирати пінку з тим що відстало а потім капельку зеленки (підсушує найкраще)

    Отправлено с моего TPC-X10F1 через Tapatalk
     
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Перший пункт у всіх списках - обмінна карта.
    Таке питання: всі аналізи потрібно теж мати з собою? Я стою на обліку в приватному медзакладі, на огляди ті папірці не ношу, лише обмінну, бо лікар все бачить в електронній карті. Треба їх мати роздрукованими окремо?
    В обмінній все основне в принципі є записано, може хіба якісь специфічні показники туди не вносяться...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. kewa

    kewa Well-Known Member

    @phobika на мечнікова обробляють септилом.коли пупок відпав,тоді перекисю і зеленкою.але це ми робили вже вдома
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2017 ---
    не треба.все має бути записано в обмінці
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Barbariska

    Barbariska Member

    Підкажіть мамочки які зараз хороші дитячі креми???
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1