Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    пеленкою я застеляла ліжечко дитяче, бо у лікарні страшно було дивитися на їх постіль. Також коли біля себе клала дитину то мала кілька пеленок, аби застелити.
    та і на процедури теж пеленка знадобиться...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Пеленки ще можуть бути потрібні для обтирання дитинки одразу по народженні. Вони тою пеленкою обітруть і одразу її, напевно, й викинуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    halusia,давно вас не чула.Як ви?Ходили недавно на огляд?Коли вам прогнозують?Мені в межах тижня-10 днів.Вже маю схватки.P.S.Що з одягу маляті ви купуватимете?
     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ого... ану діліться...як воно виглядає.... а то і нам вже скоро!:clapping:
    halusia а Ви у кого народжувати будете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    4 днi сильно болiли нирки i низ живота.Також рiзало в промежинi(але це ще з Паски).Такi вiдчуття,що йдуть мiсячнi.Поїхала в Медінститут до лікарки.Розказала симптоми.Вона вирішила мене оглянути,хоча до цього не планувала(за підрахунком по місячних в мене 34 тиждень,а по останньому УЗД-36).Оглянула на кріслі і сказала,що матка вже відкрита на півтора пальці(тому і схватки).Пішли на УЗД,там порадували,що в мене повних 38 тижнів(відчуйте різницю!),але плацента ще на 2 стадії зрілості,а має бути на 3.Вага дитини 3100г.Сказали ще трохи погуляти(тиждень-10 днів),а воно не дуже гуляється,бо як вхопить,то хочеться сісти.Так що чекаємо.Хотіла запитати,то зараз в ПБ діток не пеленають,а відразу в повзунки одягають?
     
  6. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Народжуватиму в Зеновія Стаха. На огляді була в нього, ніби все добре. Ось тільки дитинка лежить сідницями до низу. Перейми ніби й відчуваю. Ну принаймні нині в ночі одну точно відчула. А так відчуваю як в мене таз розширяється, кістки аж "тріщать". До речі гуляю досить багато. Іноді десь там давить, тисне, але не настільки сильно. Ходити мені легше і приємніше ніж сидіти.
    Matiola я вже дитині все купила. Щоправда деякий одяг знадобиться не скоро. Нам з чоловіком не компетентним у цій справі всунули 62 розмір. тож, одягу маю достатньою, бо довелось ще 56 докуповувати. Гадаю до неділі валізку спакую, бо є вірогідність, що лягатиму в пологовий ще до початку родової діяльності. А мені так цього не хочуться. Лікар казав орієнтуватись з 1 по 6 червня. Але вже з понеділка в мене доношена вагітність - 38 тижнів. Ось такі в нас справи.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    зараз що будете мати при собі, в те й одягнуть! захочете, то Вам запеленають!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Всі мої знайомі і приятельки (чоловік 5-6 точно), котрі народжували останні пів року, користувались натуральними 3-ох шаровими прокладками з целюлози Chicco, і одноразовими трусиками-шортиками.

    http://www.chicco.com.ua/shop_phisio.php?id=25
    Говорять, що надзвичайно зручно, ніщо не натирає, все дихає.
     
  9. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    У мене до останнього тижня Маркіясь лежав сідничками , тому і на 2 тижні швидше поклали , але за 5 днів до пологів, ми перевернулися :) на мою думку цьому допомогло саме колінно-ліктьове положення, щодня по 10 хв у 4-5 підходів, клала книжку перед собою і читала.

    А ще бажаю усім майбутнім матусям легких пологів, а маляткам родитися здоровенькими . ААААААА в мене така ностальгія за цією гілочкою !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Не дуже спішіться лягати в пологовий - якщо нормально ходиться, то ще можете в хаті побути. Всеодно, якщо маєте вродити на 41-му тижні, то вродіть ліпше на 41, і не давайте себе стимулювати. Тим більше, що пишете - легше ходити, повірте по пологовому не дуже є де ходити:) Доношена вагітність 38 - 42 тижні і в будь-який день з того часу можна нормально народити. Останньо мої товаришки народжували, як і я, десь 40-41 тижні і нічого такого в тому нема, а на 38-му тижні, на мою думку, в пологовому нема ще чого лежати, тільки якщо є покази/загрози тощо.

    А мої всі товаришки користувались одноразовими саморобними прокладками - і я так робила, найзручніше і найгігієнічніше - берете простирало, нарізаєте і запрасовуєте. А то все - чікко і т.д. - скільки всього тепер є, де можна потратити непотрібно абсолютно гроші...

    Бажаю всім легких пологів і гарної зустрічі з немовлятками! як згадаю... ніби вчора було:) а вже 3,5 місяці...але час іде, не встигаю щось за ним;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчатка, хто народжував на Джамбула, там дозволяється свою постіль приносити і стелити? Чи тільки їх лікарняну? А ще продаються комплекти для породіллі - там бахіли, шапочка, бірочка для дитинки, і серед іншого сорочка для мами. На Джамбула можна в своїй нічній сорочці народжувати? Чи тільки в тій одноразовій?
     
  12. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я теж без потреби наперід лягати на буду, та в принципі нема куди, роддом буде ще закритий:xaxa:. Я як подивилась на своїх знайомих, які лягали наперід, точно для себе вирішила НАПЕРІД ЛЯГАТИ НЕ БУДУ.

    Там так тоска мучить, коли лежиш в очікуванні:no: Дома морально набагато легше:). Звісно є випадки коли потрібно лягати і бути під пильним наглядом лікарів, то геть інша справа. А по власному бажанні наперід мене не затянути:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ну що ж тоді і я поторгуюся зі своїм лікарем.:xaxa: Врешті-решт аналізи можна здавати не лягаючи в лікарню, принаймні наніч.:umbrage: Бо то для мене КАТАСТРОФА.:no: Не знаю, як витримаю тиждень в лікарні після кесерського,:no: але то вже буде інша історія...:)
     
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я народжувала, запаслася теж своєю нічною сорочкою , думаю щоб малюк побачив вперше маму гарною, ага не тут то било :) Купила я той одноразовий набір, як завжди , сорочки у них раптово закінчилися , тому вони дали мені лікарняну, в своїй чомусь не дозволили народжуати , про вигляд лікарняної я мовчу:ninja: вона мені навіть до пупця не налазила, спочатку я злилася, навіть скандал влаштувала , мол що ви мені таке дали , але потім коли почалися перейми , вже так все одно було в чому ти народжуєш. Тепер я згадую цю історію зі сміхом ,як в передродовій голою задницею світила , скажу так зате є що згадати :) Головне щоб маля було здоровеньке, а решта то такі дрібнички . І ще одне як на менее можливо і краще у їхній родити , бо там воно у них все таке вже простерелізоване , що жодна мікробка там не виживе, стосовно постілі так само, доцільність привозити своє, так їхнє не так гарно виглядає, але все ж таки вдома ви його не стерелізуєте, а звичайний пральний порошок, не забезпечує стовідсоткової стерильності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    але якщо серцебиття малюка в порядку, то потягніть ще - 38 тижнів то не є критично, слухайте звичайно свого доктора, проте всяке буває - авось на 39-му перевернеться, як в моєї товаришки і самі вродите - КР - то ніц злого, але щоб і шось супер файне - то теж нє:)

    Тиждень після - то не то що до - вже не сама - і він просто політає;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Наразі домовились, що кесеритимуть за 4 дні до повних 40 тижнів. Я дуже сподіваюся на те, що дитинка перевернеться, або принаймні забере ніжки, щоб було сідничне передлежання, тоді можливо обійдемось і без кесарського.

    Знаю, що з дитинкою вже спокійніше, проте боюсь, що післяопераційний період буде не таким вже й легким:sad: а в дома навіть стіни лікують:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    На рахунок постілі своєї не знаю, бо коли мене з родзалу привезли в палату то вже було застелене, але чесно мені вона жахливою не здалась...звичайна лікарняна постіль.... була чиста. А от я з собою з дому привезла ще подушечку 40х40.... бо без неї погано засипаю, так ніхто нічого не сказав що я свою ще подушку взяла.
    На рахунок сорочки - можна родити і в своєї, але мені було шкода заляпувати новеньку сорочку кровью, тому я в родхалі перевдяглась в казенну. Якщо в родзал брати свою - то таку яку не шкода заляпати троха кровью.
    Бахіли мені не потрібні були, шапочка також, бірочку на малу вчепили звичайну.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Зузулька

    Зузулька Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчатка, а на Мечнікова такіж порядки як на Джамбула - їхній одяг, постіль,... чи все таки можна своє? Якось у своєму приємніше, а то як пригадую, родила я в Медінституті перше дитя, правда в 95 році, надягли на мене сорочку на 10 розмірів більшу, роздерту до (ну пупець було видно і ше 25 см нище))))). Купа студентів на коридорах, Правда те що я із себе між схватками реготала, допомогло народити легше))))), вигляд я вам скажу пречудовий!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    так дивно. перший раз чую за то, що щось там "їхнє". На Батальній пофіг варєнікі, можна родити в чому захочеш - я родила в чоловіковій футболці. Хоча моя доктор, вже в родзалі всьо хотіла мене перед потугами перебрати в мою нічну сорочку:) - казала, зщо дитині естетику тре прививати з народження, з першої секунди;)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.