Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я б не радила брати свою постіль, потім все буде в крові після родів, шкода і не відомо чи відпереться, а на тих пару днів можна і на лікарняній поспати і не шкода забруднити, а ще запасіться краще одноразовими пеленками Seni чи щось типу цього 60*60 або 90*60 -вони добре впитують кров і треба кілька разів на день міняти, штук 8-10 якраз, ще добре після родів мати прокладки саморобні (випрати і випрасувати стару простінь чи підодіяльник, краще 2, і порвати на полоски 30см по ширині- дуже зручно після родів- не парять, не натирають як фабричні і впитують досить, лікарі самі більше рекомендують саме їх а не синтетичні прокладки) Сорочку теж краще лікарняну брати, моя наприклад була вся мокра, бо на переймах підтікали води і я лежала під крапельнецею в калюжі води, мокра по плечі. А відразу після переведення в палату мене переоділи в мою сорочку, чисту новеньку. І набір для родів можна прямо там в родзалі купити, наскільки я пам"ятаю, та сорочка, що в комплекті- якась клейончата, нічого не впитує, а тільки розмазується кров (мені таку після перших родів оділи вже в палаті... тільки встала- зразу переоділася в свою, але поки лежала, попа вся в крові була, мене поклали не добре...
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я брала свою постіль. Якось комфортніше на своїй лежати. Тобто під час переймів я лежала на їхній, а потім, коли перевели в палату вже з донею, то санітарка постелила мою постіль. щодо крові, то використовувала одноразові пеленки. На постілі, здається, плям не було.. Чесно, не пам"ятаю точно.
    І народжувала я в своїй футболці дуже довгій. Купила спеціпально для пологів. Зараз та футболка лежить в шафі. Коли перестану годувати дитину, то буду в ній спати. Тих пару краплин крові з футболки відіпралися.
    А коли бачу в шафі футболку, то кожного разу відчуваю якусь гордість за здійснення подвигу :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    дописала собі до списку речей в пологовий заяву на відмову від щеплення, хай лежить відразу з обмінною...

    Ще таке - в Антошці здається зникли товари чіко. А де їх є великий вибір? Аби купити прокладки для грудей і одноразові трусики?
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Магазин Чіко є у Інтерсіті на Чорновола.
    А у Антошці сказали,що косметику чіко вони вже не замовляють..
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    спробуйте в товарах для малят (на південному) або в інтерсіті на 3 пов, там є чіковський магазин
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    або ззаду Нового цуму є представництво товарів для малят - там все дешевше і можна замовити по каталогу все що душа забажає. Замовлення буде протягом двох днів. Від каталожної ціни на чікко вони ще роблять скількісь там знижки.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я теж брала свою постіль, зовсім не забруднила, бо стелила постійно одноразові пеленки. І футболку свою на пологи брала...з написом "sex&drugs":shy::xaxa:. Я вже десь писала... А сам напис помітила аж вдома, як я реготала, згадуючи, чого на мене акушерки так зиркали в пологовому залі:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Богданко, я колись знайомого туди послала за візочком, то він так і не знайшов де саме це є? Ви можете уточнити?
     
  9. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ольга, мені вже чоловік купив одноразові трусики в Антошці в неділю від bebe confort 4 шт 25 грн. а прокладки для грудей у мене від медела трикотажні (можна прати,я вже їх приготувала пропрасувала) і взяв якісь одноразові від sanosan. Я мала різні і нічим особливим вони не відрізняються. А цими багаторазовими я дуже задоволена.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    дякую за ідею про медела трикотажні, попереднього разу я сотнями використовувала чіко одноразові - одні з найкращих прокладок для грудей!
     
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    в меделі 2 пари прокладок одні ставиш інші переш, і пропрасувати можна, а одноразові то так для деяких випадків. я купляла за 60 грн. і тепер знов буду їх використовувати.
    Помаленьку складаю речі, бо час так швидко йде, мені спокійніше буде як речі будуть стояти готові.
    Ольго нам десь в одним час народжувати, правда?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Leila, так нам зовсім вже мало залишається! Моя Юстина ПАКУЄ собі речі в роддом нині.. взяла піжаму, чашку і насіння соняшникове і купу книжок:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Leila
    А де ці прокладки медела продаються?
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я купувала в центрі лактації на Батальній
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ого, а центр лактації це що таке? це прямо в самому ПБ?
     
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Та та не таке воно страшне. Це на Батальній в пологовому, конкретніше у відділенні патології вагітних. Там проводять лекції перед пологами для партнерських пологів. Є лактологи, неонатологи. Мають і молоковідсмоктувачі і станики для годування, нічні сорочки з доступом для грудей. якщо треба я пошукаю телефон туди щоб знати коли саме підїхати і чи є в них та медела чи треба замовити, у вас ще є час.
    Але те що це зручно і гарно то точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Напишіть телефон будь ласка :)
     
  18. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Хто знає, а після кесарського теж знадобляться саморобні прокладки. А то я не думала що робитимуть КР і наробила тих прокладок. Не знаю чи варто їх з собою брати
     
  19. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Обов"язково беріть-знадобляться
     
  20. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А скільки тих прокладок робити?
     
Статус теми:
Закрита.