Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Мені знадобилось багато. Я брала штук 30, а потім мені ще доносили
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    При кесарському знадобиться все що й при звичайних пологах. Прокладки - обов"язково а ще - одноразові пеленки, дуже допомагають.
     
  3. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    на Південному в Карапузі і в Інтерсіті на Чорновола були
     
  4. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Телефон в Центр лактації на Батальній 244 21-24, кого цікавлять речі для успішного ГВ і консультації спеціалістів з ГВ звертайтеся.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    +100. Прокладок варто взяти побільше (за звичайні прокладки типу "Олвейз" і т.д. лікарі сварять, бо по них важко визначити к-ть крові, яка виходить з жінки і , тому, неможливо побачити чи все гаразд). Одноразові пеленки можна купити в самому ПБ і бажано теж кілька штук (в мене було 3 шт. - вистачило на 5 днів). А ще візміть зеленку і косметичні палочки - замазувати шов.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Vanda

    Vanda Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Одноразові пеленки та одноразову білизну минулого тижня я брала в "Тигресі" в Скрині
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Прокладки для грудей є ще в "Тигресах" - "Canpol" - теж непогані (за 44.90). Нічим не відрізняються від "Chicco"!:y:
     
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А мені дуже помогали прокладки для грудей Mama Donna (якось так...) від Bella, бо Canpol протікали...
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчатка..може комусь саме оці прокладки треба? бо я собі купила і не використовувала....ціла пачка, не тронута.... віддам за символічних пару грн.

    А одноразові пеленки є практично у всіх аптеках.... в Антошці є, в (ВАМі - Сільпо) теж є у відділі памперсів
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Але коли оті одноразові пеленки куплятимете, дивіться на розмір. Бо в основному продають 40*60см, але набагато зручніші 60*60 або 90*60.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ше є такі пеленочки які "вуха"(клійонка знизу відвертається) мають, вони дуже зручні, ті "вуха" під матрас заправляються і пеленка не скручується!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Одноразові пеленки в ДЦ на Сихові купила цього тижня, ті що хороші, великі і не парять! провірено 3 роки тому в пологовому :girl_crazy:
     
  13. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    беріть і побільше!після КР,так само конкретно "лиє"як і після фізіологічних родів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    О то я таких великих накупила, а потім в родзалі сиділа і різала навпіл. В розповіді про пологи навіть написала про процес :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ага, місяць лило!:8:
     
  16. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ольго, напишіть будь-ласка конкретніше: якої фірми, розмір.

    Яких саме розмірів робити саморобні пеленки ?

    І ще Ваш списочок речей в пологовий будинок зник. Хотіла звіритись що ще купити, а його нема:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    Вибачайте за прискіпливість, я ще молода і зелена:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Пеленки в ДЦ лише одної фірми, здається голандської TENA. Якось я купила не тої фірми то якість була значно гірша і дуже парили в ті перші дні, коли треба спати було на пеленках в пологовому...

    Саморобні прокладки Ви маєте на увазі? Досить великі, більші ніж нічні прокладки виробників.

     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Сьогодні була в Антошці, в центрі бачила прокладки Медела за 100,80 грн (там 4 шт). і пеленки Тена великі за 22 грн і малі (60*40) за 14 грн. по 5 шт в пачці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Vanda

    Vanda Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я пеленки одноразові та трусики одноразові для себе купувала в "Тигресі" в ТЦ "Скриня".
     
  20. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Спасибі. Справді знадобились. Але 15 шт було цілком достатньо. За 10 днів виділення припинились. Ще б шов не болів. Загалом не такий той КР страшний. Проте все одно страшенно сумно, що не народжувала сама. Але що поробиш так доця захотіла:connie:
     
Статус теми:
Закрита.