Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ще підгузники треба,а так наче ви все написали,я теж так наготовила. Правда,замість рушничка,легке одіялко буду брати.
     
  2. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ну це зрозуміло :). Доречі про підгузники. Я планую купити по 2-3 шт різних (Памперси, Хагіс і Ліберо), щоб попробувати, які малявці підійдуть найбільше. Як думаєте, то нормально, чи все таки потрібно щоб всі були однієї фірми
     
  3. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А ще може взяти вологі серветки дитячі?
     
  4. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ну та, я це тоже беру. Просто olangel питала лише про одяг, тому я більше нічого не згадувала. І ватні палички беру. А от чи потрібно крем під підгузник чи краще присипку не можу оприділитися і чи взагалі це треба. Ще не знаю як на рахунок олійки для тіла, потрібно чи ні? Можливо візьму маленьку баночку
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    для чого. на початках краще турундочки крутити з ватки

    в пологовий віддала мені кума маленьку баночку веледи
    вдома - прокип*ячу оливкову вірджин екстра і все
     
  6. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Крем обов'язково треба, дитинка буде часто какти, щоб не було висипки краще мазати кремчиком.
     
  7. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я ще не дуже досвітчена у всіх цих питаннях, але які плюси і мінуси оцих 'турундочків' в порівняні з ватними паличками?
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    палички тверді, а турундочки м*якенькі, ними менша ймовірність пошкодити слизову вуха чи носа (в пологовому покажуть як їх крутити)
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а вона плям не лишає? Таких гарненьких зелененьких... бо я от зараз собі масажі всякі роблю, і купила прозорого Джонсонса про всяк випадок...
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а най лишає, зато той джонсон така хімія, шо ну її
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    всьо может бить.. воно таке рідоньке... я теж, напевно, на оливкову перейду
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ну хоча б така що новонародженій дитині ватна паличка в носик не влазить (ну моїй точно не влазила), хоч я теж в ПБ брала їх - виявилися лишніми, джгутиками набагато зручніше.
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    та відпирається воно нормально. на біду можна доброї рафінованої купити і прокип*ятити. скільки її там піде?
    крім того, шо не влазить, то це ще й небезпечно
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    О, а нас памятаю в пологовому заставляли брати тільки їхню "фірмову"))) Не знаю звідки вони її беруть і з чого роблять, але в місцевій аптеці на Джамбула продають її разом з дитячим комплектом в скляних маленьких пляшечках без наклейок і підписів. Я того комплекта їхнього не купувала, комплектувала все сама і олійку Бюбхен на всяк випадок маленьку взяла, але на неї там навіть не дивились. Принесли свою, звичайно за не бездурно.)))
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    та вони задрали, благодійний внесок, набір в родзал, дитячий комплект - і вже є 600 грн
    ні за шо
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    То точно!
    Вони на мене дивились квадратними очима, бо я лежала до родів в патології майже місяць, а комплектів отих в їхній аптеці не брала. Я взяла список всього потрібного, що входить в ті комплекти у дівчат з палати і потихенько-помаленько все скупила в інших аптеках. Вийшло майже на половину дешевше.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    набір в родзал = 180 грн
    якшо купувати в аптеці самому = десь до 80 грн
    більше ніж на половину
    плюс 200 грн - благодійний внесок
    скільки дитячий набір - не скажу, але десь так само

    в них та зеленка золота виходить
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А шо то за внесок такий? Від мене нічого такого не вимагали. Чи то зараз вже придумали?
    А якщо ще відмінусувати всі ті складові комплекту, які вони не використовують і не відомо куди дівають, чи далі в аптеку дають по другому кругу...
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    то від доїжджєючих таких, як я. хто не прописаний в львові. а скільки від львівських - не знаю
    якшо відмінусувати каплі очні (які зараз не рекомендують капати, а вони більше 30 грн коштують) - 40 грн залишається грубо кажучи
    коли сашу родила - то був 50 грн (10 дол, я все до тої валюти зводжу)
    то якби було зараз 100 грн - ше куди не йшло
    ну і то ДОБРОВІЛЬНИЙ внесок. а вимагають як!!!
    а набір в родзал коштував 40 грн (8 дол), а зараз - 180 грн = більше 20 дол виходить
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ого, я ще навіть не дізнавалась того всього. Дофігічне збільшення ціни.
     
Статус теми:
Закрита.