Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А треба з собою всяку "косметику"для немовлят брати, чи ні? Бо пишуть. що дарують,чи це від пологового залежить?
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    До-речі, та їхня олійка то проста вазелінова олія. І як на мене вона була на порядок краща від хімічних бюбхенів-джонсонів і т.д.
     
  3. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я мабуть візьму олійку і крем під підгузник. Але все маленькі баночки.... Тільки ще не вирішила якої фірми
     
  4. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Олійку можете в не брати , а от крем під підгузник - то обов"язково . Ми брали "Драполен" , моїм хлопцям підходив ідеально.
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Таак, бігала сьогодні і скуповувала все, що мало б бути потрібно:підгузки, одноразові пеленки,прокладки, трусики і всяку фігню яка може знадобиться, а може і ні, але мені так буде спокійніше :)
    Але цікавлять пару питань:
    1.Що саме для малечі треба в родзал
    2.Мені свекруха почала казати, що у ніякому разі не можна для дитинки вдягати одяг з швами у середину...а я передивилась увесь одяг і він з тими швами :sad: Він дійсно так муляє дитинку?
    І ще одне, десь писали, що купляли тканину для пеленок, ситець і байк..ткніть носом please, а то не можу знайти?
     
  6. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ми брали олійку в родзал, її при пологах використовували, а потім я малого ним намазувала перший місяць... після пологів вона точно в пологовому не знадобиться.
     
  7. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    на мечнікова давали крем під підгузник, крем для потрісасних сосків (бепантен) і судокрем. крем звичайниї теж непотрібно, бо дитину будуть протирати камфорним спиртом спочатку. Ви просто потім зможитте це в будь який час докупити, якшо треба. в мене он стоїсть 2 баночки крему під підгузник якими я так і не користуюсь і олійка маленька досі ще не скінчилась
     
  8. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я купляла на рогатці (Б.Хмельницького) магазин навпроти базару, там по 11 грн/погонний метр за ситцеву тканину, байкові теж є, ціну не памятаю.
     
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я для малої брала памперс, розпашонку, шапочку , бодік, пеленку і рушник махровий великий, все. В що принесете, в те і одягнуть.
    ну в нас хіба шапочки і розпашонки з швами назовні, все інше в середину, ніби нічого не натерло ніде.
    Там дарують, дещо, але навіть з того всього що я накупляла мені не пригодилося НІЧОГО, бо в малої виявилася алергія на салфетки і всі ті креми тому досі підмиваємося ромашкою і мажемося оливковою олією, в роддомі мазали камфорним (якісь деспоти, вони б собі шось камфорним спиртом помазали, то ж пече страшно) і присипкою, прийшли додому з жахливою подразненою попою, спас судокрем. Всі ті олійки і креми під памперс так і лежать в шафі. Тому не накуповуйте, якшо треба буде хтось з рідних вам донесе, докупить.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    нашо? нє встрельте мене але нашо ДИТИНІ всі ці креми, а тим більше спирт (спирт це ж взагалі жесть - отруїти дитину можна)
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  12. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    не помиляєтесь, в Росії коли народжувала, нам не дозволяли фірмовими олійками користуватись, тільки соняшниковою стерилізованою, яку видавали безкоштовно
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дякую, але я вже як скуповувалась, то купила один маленький на всякий випадок)
     
  14. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчата, а що обов'язково треба крем під підгузник? Бо я купила тільки присипку. Чи то треба і то і то?
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    я беру тільки олійку
    ні кремів ні присипок
     
  16. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Нам більше підходить крем, а присипку не брала ні першого, ні того разу
     
  17. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А яку саме олійку?
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    поки не перекип*ятила оливкової. кума привезла пробник веледи
     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я крем під підгузник використовувала, а от присипку жодного разу. Так і викинула цієї весни,бо вже термін вийшов.
    А взагалі-то,в пологовому мають подарувати пробник крему, його має вистачити на час перебування там.

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    Братиму Hipp. Перепробувала багато, але саме найбільше сподобалась.
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а я про присипку навіть і забула.. Тільки в голову прийшло кремчик купити, а олійка моя залишилась(дитяча, просто нею після душу корестуюсь), тому поки, що не буду купляти,а там побачим...
     
Статус теми:
Закрита.