Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ну не знаю.... Кажу те, що мені сказала лікарка на Джамбула, коли я з нею зустрічалася на початку вересня... Може то залежить ві лікаря, або якісь нові правила...
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Щось погодка мене останнім часом не тішить і розумію, що буде ставати холоднійше...Що дитинці на виписку брати? Може якійсь теплий конвертик вже на зиму за одне купити(бо так на виписку не хотіла конверту)?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а Ви слінга не купляли? якщо купили, то фланелевий "чоловічок" і шапочка під низ - і все. Ну хіба ще шкарпеточки.
    Конверта точно не треба, в чоловікової сестри мала народилась взимку, то її і виписували з ПБ і хрестили в ковдрочці, гарно загорнутій. І красиво, і потрібна річ.
     
  4. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я купила комбінезончик, він і так на зиму пригодиться. В нього і збираюсь вбрати в першу подорож додому :)
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Купляла,але думаю родичі не зацінять моєї практичності. По їх словах-конверт це обов'язково,що ж люди скажуть :)
    ну ви писали, що у вас традиції конвертів нема))) В мене є флісовий комбінезончик, думаю його на всякий випадок відкласти.
     
  6. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ми також, коли виписувались купили комбінезон суцільний, тому, що тоді вже було холодно,(листопад) і на цілу зиму нам згодився:girl_dance:
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    люди скажуть, що Ви зажлобили 50 грн на виписну кімнату :)
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ха-ха)))) ну тут УРА, ці процедури не подобаються. Але і пояснення простійше, цього ранійше не було, а конверти - традиція! )))
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а колись в подолі з поля приносили.......
     
  10. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  11. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчата, чи потрібно брати в родзал додатковий комплект постілі чи тільки простинь? І чи потрібні в пологовому бюстгальтери?
     
  12. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    На скільки мені відомо то достатньо простинь, бюстгальтери для годування планую брати 2 шт.
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Мені на третій день потрібно було, бо груди поважчали як молочко прибуло і аж тяжко їх було "носити"
     
  14. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Аналогічно. Одягнула на третій день, коли прибуло молочко. Сусідка по палаті з собою не мала, тому просила маму купити бюстик для годування і принести їй.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    хммм, я і того не мала, коли народжувала Дмитрика. Тільки одноразові "підстеляшки"
     
  16. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я брала комплект, але вже в післяпологову палату. В родзал не брала нічого, і якщо чесно, то навіть не пригадаю, що там під мною підстелено було)

    До речі, на Джамбула кожному видавали постіль. Я на першу добу спала на їхній, а на другу постелила свою Тож решту два дні мала чистеньку.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    на Батальній піді мною була радянська постіль, чисто зіпрана і дуже маленька по розміру (на ріст десь 150см максимум), але чиста. В палату брала собі одноразові пеленки під "низ" і пеленочку мала під обличчя. І нормально було. Тільки ковдра, я про неї вже писала, теж була дуже маленька :) А ще - та постіль могла порватись від необережного руху. Думаю, вони того і чекали, щоб потім здерти з когось "штраф за пошкоджене лайно майно
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я на Мечнікова брала простирадло і підодіяльник, бо мене морозило, а їхні ковдри не викликали довіри...
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    значиться, так... незалежно від того, де народиться моя мацьоля, "хочеш мира - готовься к войне" (с), тож я вже приготувала такі речі:
    - нічнушки, 2 шт
    - халат
    - тапочки
    - 2 пари шкарпеток
    - прокладки шматяні, 15 шт
    - прокладки "нічні" 1 уп. і на 5 крапель 1 уп.
    - рушнички 2 шт
    - пеленки тонкі і байкові по 3 шт
    - дитячий одяг на 2-3 дні
    - одноразові пеленки 15шт
    - аптечку для дитини: перекис водню, зеленка, ватні палички, олійка, крем під підгузник, камфорний спирт, вата, вологі серветки.
    - для себе - олію обліпіхи, йод, мурашиний спирт
    - косметичку: шампунь в пакетиках, крем з пантенолом, гігієнічна помада, гребінь, дзеркало, дезодорант, зубна щітка і паста
    - мило
    - туал. папір

    якщо раптом кинеться в очі, що я щось суттєве забула, вкажіть мені то, будь ласка.
     
  20. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Зарядне до телефону , посуд- тарілка, ложка, чашка . Добре (зручно) пити з пляшечки з дозатором (брала собі "Малятко") , особливо в родзалі .
     
Статус теми:
Закрита.