Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    о, точно!

    взяла, забула написати :)
    я купила "моршинську" 0,75 л - в родзал

    ще згадала - запаслась чаєм в пакетиках і цукром-рафінадом :)
     
  2. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ще бажано щось взяти від тріщин сосків.
     
  3. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    cjomcjomka, пачка печенька якогось улюбленого , на крайній випадок , "Марія" , йогурт . Але то все можна купити вже по дорозі до роддому (якщо не їхати на алярм , як я ;) ).
    А ще можна заховати від старшої дитини кульки , бо мої лежали в кімнаті , а синочок вирішив , що мамі пеленки не треба , а от три чайні ложки будуть в самий раз. І саме головне , що я навіть не замітила , коли він то зробив . Зато в родзалі , коли реба було Ромчика загорнути у пеленки , то ложки дзвеніли як дзвони церковні :girl_yes:
    ПиСи. Від тріщин сосків можна взяти Бепантен.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    і то правда... з Дмитриком я такої проблеми не знала, але перестрахуватись варто.
    так ясна річ :) склала - і на балкон! :)

    дуже дякую за поради
     
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Мені дуже пригодився маленький кип"ятильник. Чай пила часто, а ходити в загальну кухню і чекати поки звільниться один-єдиний чайник на весь поверх не хотілося. Ще могла собі спокійно підігріти воду, щоб помитись, помити посуд, почистити зуби (на Джамбула напряг з теплою водою)

    Ще дуже став в нагоді нічник. У нашій палаті прямо над моїм ліжком світила "лампочка Ілліча" шаленої потужності (одна на всю палату).Дитину мусила закривати рушником, бо немилосердно било в очі і мені, і йому. Тому чоловік приніс нічник і наступна ніч вже була майже казкова:girl_smile:


    Не пригодилось нічого. Як не дивно, медики мали все своє)
    Крем під підгузник подарують (пробник від Хіпп та Бюбхен)

    Юль, до речі, в твому списку самих підгузників немає))))
     
  6. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я от забула і звичайно що за "законом" телефон сів повністю. Мусила чекати поки чоловік принесе зарядне.
    Ще я не розрахувала з підгузниками і одягом, взяла замало (доця на другу ніч дуууже активно какала і блювала), то довелось підгузки позичати, ну і чекати поки тато принесе свіжий одяг.
     
  7. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    У нас також під кінець не вистачило одягу. Попросила мужа принести. А він приніс сліпики на 3-6 місяців:girl_devil: Це при тому, що нам 56 розмір завеликий був.
    Так що треба все брати самій, щоб потім не було таких казусів)
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а я вдома наготувала ше одяг на виписку
    всьо - від трусів до взуття + слінг
    тому в останній день муж просто привіз пакет і мала спокій
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    хахаха, от це ж треба! дійсно, дещо видно тільки зі сторони. Зараз допишу. купила 10 підгузників різних маленьких :) :) дякую!
    дякую, з Дмитриком йшла додому в капцях, бо чоловік взуття не взяв :) треба приготувати... і слінг зі слінговставкою до куртки...
     
  10. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Розраховуйте як мінімум по 4 штуки на день. А ще дітки можуть какати під час кожного годування . Нам за 4 дні в пологовому пішла ціла пачка "хагіс" одинички.
     
  11. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Найкраще - мазь етоній. Допомагає миттєво. Досить 1-2 рази помастити. Коштує "аж" 5грн. Український аналог дорогезного пурелану. Перед кормлінням -змивати. Бепантеном треба мастити перед кожник кормлінням і дуже довго. Теж думала, що мене тріщинки обминуть. Але мої підготовлені соски не витримали 22-годинного кормління/добу. Мазь етоній допомогла відразу.

    До списку я би ще дописала одноразові трусики. Для мене- надзвичайно зручна штука. Звичайні трусики одягати не дозволяють, переважно. І їх дуже часто треба змінювати. А з одноразовими- супер. Викинула (по мірі забруднення) разом з прокладкою і все чистенько. Купляля в "Антошці". Одна штука приблизно- 7-8грн. Потім всі в палаті такі ж докупляли в магазинчику в ПБ (по 10грн.) Мені 5шт. (1уп.) було досить.

    Ну і ще не побачила бюстиків для кормлїння. Хоча їх санітарочки в ПБ продають. Зовсім дешеві по 20грн.

    ---------- Додано в 02:41 ---------- Попередній допис був написаний в 01:24 ----------

    Я ще брала окремо резинове взуття в душ.
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2011
  12. Сонечко

    Сонечко New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    І мій чоловік взуття вдома забув, вернувся, поклав у багажник, але поки доїхав, то ми вже були готові до виходу, він так спішив нас скоріше забрати, що знову те взуття в машині забув, то я так і вийшла 22 жовтня, коли падав мокрий сніг з дощем в тапочках для душу... Тому дівчатка, мусимо все самі пильнувати, бо чоловіки мабуть дуже хвилюються перед тою зустріччю
     
  13. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Мене цього разу навіть не питали, що там у мене))))) Вдягала звичайні, але такі, які вже пора було б викинути))))
    І я брала. Так і пролежали в сумці:girl_yes:, бо душ на Джамбула - це розкіш)))))
     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    І я старшого синочка народжувала 22 жовтня 2007р.))) Щойно побачила, ща Вашій доні теж 4р. То наші дітки в один день народжені)))

    ---------- Додано в 02:51 ---------- Попередній допис був написаний в 02:50 ----------

    Мій лікар приходив по кілька разів на день. Все перевіряв. Казав хоча б в пологовому походити без звичайної білизни і прокладок.
     
  15. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ага , а по 50 не хочете ? Дуже файні ;)
    На рахунок трусиків - купила собі одноразові , тільки так жодного разу і не одягнула їх , лежать до сих пір . Мені зручно було одягати старі труси (такі що вже треба викидати) . Лікар нічого не мав проти . Мала один малесенький шовчик , то на третій день, чи ще і на другий (вже не пам"ятаю) , одягнула звичайну прокладку олвейз.
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я теж користувалась одноразовими трусиками, але тільки коли виходила з палати. В палаті намагалась обходитись підкладками. Взяла з собою 20 - не вистачило, чоловік доробляв. А трусики можна і звичайні, але беріть великі, бо дуже неприємно якщо хоч десь трошечки підтискає. І я би прислухалась до підказки Артеміди і взяла нічники, бо та лампа ілліча зводила мене з розуму.
     
  17. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Моя сусідка не виключала світла в палаті - боялась . Тільки от якої мари вона боялась я не знаю. Ми собі з Ромасиком спокійно спали обидвоє на ліжку .
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  19. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    То серйозно є такі бздури ? :khomyak::khomyak::khomyak: Їй всього 18 років , але ж львівська дівчина , то мала би менше того всього знати . Маю на увазі те, що у жителів села є більше джерел для отримання всякої цінної інформації - там ж через одного кум-сват-брат-цьоця-вуйко , і всі порадами сиплять як з "рога изобилия" .
     
  20. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    я от хочу з наступного тижня йти на закупи....
    склала ось такий список....допоможіть,можливо щось забула.....
    [​IMG][/URL][/IMG][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]
     
Статус теми:
Закрита.