Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    зберігання зцідженого молока
    Зберігати можна в пластиковій чи скляній тарі, яка щільно закривається (зручно в баночках від дитячого харчування, якщо є) або в спеціальних пакетах (в Антошках бувають фірми Медела, може ше якісь є)
     
  2. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Зціджене молочко зберігається у холодильнику,так я робила ,коли годувала свого первістка -синочка,бо він відмовився від грудей у два тижні від народження,і я сціджувала молочко у пляшечки десь до шести місяців,щоб так його годувати(для того,щоб не годувати сумішами).Коли народилась доня,це було через дев"ять років після народження синочка,з"явились нові методи ГВ,я ніколи не сціджувала грудей,мені це пояснили у пологовому будинку,що цього робити не потрібно,молочка у грудях виробляється стільки,скільки їй потрібно на даний час.Доню прогодувала більше року,і у нас був перебор у вазі,значить молочка дійсно їй вистачало.
     
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    авентівські контейнери
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    в мене кума годує зцідженим молоком вже 2 місяці. дитині 5 міс. але десь почула що зціджуватися можна не більше як 2-3 місяці, що довше шкодить грудям. користується молоковідсосом.
    питає чи це правда.
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    якшо є проблеми - то зціджуються і рік
    але питання чого вона не повертає дитину на груди?
     
  6. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    намагається. поки що малий бере груди лише в ночі і то не завжди.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    як вона годує сцідженим молоком??
    якщо з пляшки через соску - шансів на повернення до ГВ малувато
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    якшо мама захоче сильно-сильно, то є
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    як мама, яка 6 місяців годувала дитину виключно сцідженим молоком (попри усі намагання і перепетії з цим пов язані, консультації і т.п. дитина від грудей категорично відмовлялася), причому сціджувала лише вручну ( туга структура грудей не піддавалася жодному молоковідсмоктувачу), можу сказати наступне:звичайно. що будь яке регулярне фізичне втручання на груди не є корисним для здоров я. Тканини молочної залози дуже ніжні для того, щоб постійно піддаватися тиску, особливо, якщо зціджуватися доводится вручну. Але тут із двох зол вибирають менше: хай хоч так дитинка побуде на ГМ , це ж краще за суміш. Якщо маму хвилює форма грудей, то це все індивідуально. У мене вони залишилися пружними і без розтяжок. До речі, в той час познайомилася із жінками, які і більше року годували діток сцідженим молоком. Але дійсно: якщо дитинка буде його пити через пляшечку, налагодити ГВ надзвичайно важко. Тому краще давати з ложечки (тим більше,що зараз існують спеціальні ложечки для найменших малюків)
     
  10. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Добрий день. В мене проблема не термінова, наразі готуюся наперед… Після того як народжу мушу вийти на роботу менш як за місяць часу. Не на повний графік, але все-одно прийдеться відлучатись від дитини на пару годин і так до 2-2.5 міс життя . Дуже хочу годувати дитину як можна довше. Як налагодити і зберегти ГВ в такому випадку? Чи допоможе нам в цьому молоковідсмоктувач, який з них краще вибрати? Як відважитись годувати таку мацьопу з ложечки (які з них кращі для новонароджених) і навчити цьому рідних?
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    шукайте відповіді на ваші запитання тут.
    там є також посилання на корисні статті
     
  12. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    На роботу не виходжу, але маю приступ апендициту. Поки що вдома, але протягом найближчого часу можу попасти в лікарню на операцію.
    Хочу почати тренуватись сціджуватись зараз, і можливо й запаси якісь зробити.
    Почитала посилання по зберіганню молочка, але маю питання про розігрівання. Прочитала, що розігрівати під струєю гарячої води, а до якої температури? Має бути ледь тепленьке? Треба якось чоловікові то пояснити...
     
  13. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Дайте попробувати щойно зціджене молоко - має бути таке саме:)
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Дівчата, лікую зубки і стоматолог порадив після анестезія пару годин дитину не годувати. А так як ми цілий вечір майже на циці проводим, то скільки зціджувати треба?
    П.С. А міг би хтось на тиждень-два молоковідсмоктувач позичити за виногороду?
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Не потрібно чекати! чим обезболюєте?
     
  16. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Годуючим можна анестезію без адреналіну, тоді можна годувати відразу.
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    а я знаю?((( просто завжди лікувала зуби в нього з дитинства(коли він сам вчився :) ) тому довіряю, та і не казав би мені всякої дурні і чесно, мені так набагато спокійеіше буду, як перестрахуюсь...
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    спитайте що він вколює, або ж самі гляньте. ті лікарі просто перелякані дуже.
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Просто знаючи, що він так самоє має діточок-малявок і не з лікарів "старої" закалки... Тоді напевно перепитаюсь в нього, але на всякий випадок все ж таки сціджу трошечки(принаймні як чоловік з малим сидіти буде, то йому спокійніше) бо якась сама перелякана з цими ліками(((
     
  20. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    хтось може порадити, яким молоковідсмоктувачем краще користуватись в дорозі? і чи можна десь в оренду взяти або позичити? бо коли попереднього разу мені тре було відлучитися на добу, то мала цілу коломийку з тим сціджуванням: на заправках, в громадських туалетах... :girl_nea: груди дуже понабирали, боліли... словом, неприємні спогади