Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    я теж боюся... але в кожного своя ситуація, спеціаліст подивившись на мої соски, сама перелякалась, і фактично це для мене єдиний варіант, бо таке як в мене під час годування вже не заживе((

    ---------- Додано в 19:10 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ----------

    тому роблю вручну
     
  2. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

     
  3. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Нічого страшного, в мене капає як дитина починає тільки плакати, або коли годую з іншого боку! Капає- легко сказано, аж заливає!
    Не думаю, що молоко можна Все сцідити! А пробувати вручну цідити, треба ж що 2і години і хоча б 15хв, так ніби це малюк їсть, це ж ніякі груди таке не витримають!
    В мене в перші тижні була така рана, що я лізла на стіни коли прикладала ( а ше малий в мене таке шило, він так лупив мене руками по сосках- одна радість),але все зажило я і не пам'ятаю вже і коли!
    Я б більше боялась, що відлучення додасть інших проблем- застій молока і лактостази!
    Навпаки, прикладайте частіше, тоді больовий поріг менший!
    І проконсультуйтесь у форумських спеціалістів з ГВ!!!
     
  4. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    а накладки на соски не пробували? мені свого часу допомогли. З накладками менше болить, тільки от не кожна дитинка буде їсти з накладками, і молоко не завжди все виїдає...
     
  5. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?


    А як же одне з правил успішного ГВ - не використовувати пляшечки, дурники і накладки? Як на мене, накладки лише відтягнуть вирішення проблеми, а то і погіршать її.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    якщо порівняти з відлученням і зціжуванням, то я би вибрала накладки.
    п.с. моя сестра користувалась трохи, поки не позаживало все (кілька тижнів). потім проблем не мала. це не означає, що я всім рекомендую - просто ще один досвід для статистики.
     
  7. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    ну я зціджую що 3 год, зараз вже частіше, і переважно по 25-30 хв...

    пробувала, навпаки ставало ще гірше - тріщини ще більше відкривались

    звернулась до спеціалістів (правда не форумних) - якраз вони і сказали, що єдиний варіант, щоб мої тріщини зажили - то тимчасове відлучення, і таки є перші маленькі результати - одна грудь вже заживає, то її раз даю малечі, раз сціджую

    ---------- Додано в 11:17 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

    п.с. якщо вчитись бачити у всьому позитив - то через ті тріщини я навчилась сціджуватись вручну) думаю, то і в майбутньому пригодиться)

    ---------- Додано в 11:29 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

    а я більше боюсь, що молоко можу убувати... щоб не було застою проктикувала хоч раз в день після того як мала з'їсть сціджене давати ще доїдати ту цицю, тоді вона легше захоплює, ну і відповідно значно менше її смокче
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Дівчата, думаю над тим цідженням.
    На днях вирішила спробувати, як той молоковідсмоктувач працює. Зцідила за два дні аж 50 г молока. Вчора мала зйомку, не було мене в хаті 2 години. Чесно кажучи, думала що малий проспить весь той час, але він проспав мало, плакав і чоловік йому згодував те молочко.
    Тепер думаю, я ж тих пару грам за три дні націдила, а як створити повноцінний запас молока, принаймні на тих 3-5-6 годин, не розганяючи лактацію?
     
  9. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Іра, в тебе в принципі поки що лактація тільки налагоджується, тому все ок, що зціджуєш зараз - то не показник. Я зціджувала завжди перед сном, бо лягала спати пізніше, ніж малюки, + до першого нічного годування було ще трохи часу. Ну й стандартно всі розслабляючі процедури перед зціджуванням. І перед виходом з дому - обов'язково годування.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    з власного досвіду ще можу сказати, що особисто я жодним молоковідсмоктувачем не могла націдити молока. Кілька мл- і все. Тоді мені лактолог показала, як правильно руками це робити. І от власне вручну там. де молоковідсмоктувач відціджував по 5 мл, націджувала вже повноцінно. Але то мусить показати спеціаліст, як робити- багатьом жінка молоковідсмоктувач "не в поміч". Лише враховуйте, що справді зціджування- це вже як крайні випадок ( у мене справді це було єдино можливим варіантом), бо по іншому це більше шкоди для ГВ
    аналогічно- найбільші запаси робилися власне дуже пізно увечері перед сном+ вранці ( що і не дивно- вночі найбільш активно виробляються гормони, які стимулюють лактацію, особливо, коли активні нічні прикладання)
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Якщо вам доводиться залишати дитину то зціджувати найлегше вранці, але спробуйте вручну, якщо невиходить то можна молоковідсмоктувачем під час годівлі дитини, однією годуєте, чекаєте приливу, коли йде прилив ставите молоковідсмоктувач до іншої циці і так зціджуєте. Але якщо ви давно не годували тією груддю, то зцідите переднє молоко. Тому щоб зцідитини заднє молоко вам буде ліпше підразу після годівлі зцідити ту грудь якою годували, звісно якщо воно буде зціджуватись, бо може таке бути що молоко не зцідиться з тієї груді що ви годували, бо дитина висмоктала все що там накопичилось. Якщо не вдається зцідити з тої що годували зціджуйте другу. Але пам"ятайте, щоб не розігнати лактацію, не зціджуйте повністю, ви ж кожного дня не залишаєте дитину. Ліпше націдити за декілька днів по трошки і залишити в морозилці в пакетах для зберігання молока. Молоко спокійно можна зберігати в морозилці 3 міс.
     
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    це в тих, що глибокої заморозки? типу -19?

    які вони з себе?
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Не можу цитувати з телефона, відповім всім одразу.
    В принципі, мені непогано вдається цідити молоковідсмоктувачем, швидше ніж руками. Але більше 25 мл ще не наважувалася цідити, бо уявила, що потім прибуде забагато.
    А як краще організовувати збір молока? Бо я робила так: ті 25 мл ставила в холодильник, до них за день доливала ще трохи зцідженого-охолодженого, і ввечері в морозилку. Але морозилка в нас якась проста, точно не -19. Маю контейнери спец., і маю пакети.
    Після годування не пробувала цідити, хіба спробую вночі, він тоді менше їсть і скоріше засинає.
    Щодо процедур - я й не думала, що то грає таку роль... одного разу під теплим душем в мене молоко саме потекло))) а ще беру маленьке літрове відерко з теплою водою і занурюю туди груди по одній, коли нема змоги лізти повністю в душ)))
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    якщо немає можливості заморожувати кожну порцію окремо- можна доливати денне сціджування. Але тут є одне правило: якщо у вас в холодильнику вже є одна порція молока, то наступну, яку плануєте долити, перед тим, як це зробити мусите теж годину витримати у холодильнику. Тобто зливати докупи можна лише охолоджені порції. Доливати щойно зціджену до тої, що вже охолоджена- не рекомендується. Тобто зцідили, охолодили і тоді долили до попередньої.
    Тут термін зберігання молока менший, ніж при глибокій заморозці.Менше 3 місяців
    то дуже добре сприяє течії молока перед сціджуванням: душ, особливо на хребтову зону між лопатками або справді набираєте мисочку з теплою водою і занурюєте груди. Потім- легенький-легенький масаж, починаючи від основи і по напрямку до соска. І тоді значно легше зціджувати
     
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Дівчата, скільки часу при кімнатній темп може зберігатися розморожене молочко? так само, як і свіже - 4год?
     
  16. Dream-baby

    Dream-baby Member

    ГВ - ще один дар природи (2)

    Дівчата, а хто зціджує молоко, скільки ви можете націдити з обох грудей??
    Бо щось таке враження, що мала ненаїдається.
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    а скільки пісяє, какає?
     
  18. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Коли малій було пів року, я навіть 20гр не могла націдити, а мала якимось дивом поправлялась майже на 1 кг, щомісяця :girl_claping:
    Потрібно рахувати скільки разів пісяє.
     
  19. Dream-baby

    Dream-baby Member

    ГВ - ще один дар природи (2)


    За вчора какала разів 6-7, пісяла приблизно так само, можливо в якомусь підгузнику по 2 рази, тому думаю пісяла всетаки більше, разів 10
    Бо я можу вночі зцідитись з правої десь 110-140 мл, а злівої до 50 мл
    Наскільки я розумію це не мало, але вона багато зригує, тому і виходить що поїла і половину вернула
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Dream-baby, як казав наш педіатр, про каки забудьте. А пісяти дитина має від 8 разів на день і більше. Значить, все добре у вас. Для чого ви взагалі бавитесь з тим цідженням? І з чого взяли, що не наїдається. Плакати може, бо животик болить. А животик таких маленьких часто турбує, бо в них ще не сформована травна система.