Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Dream- baby, у мене малий лиш пару тижднів як перестав зригувати. У вашому віці зригував весь час. У мене було враження що з' їв- те вернув. На циці і подсі висить, прикладається з інтервало 60-30 хв. У вазі набирає. Ясна річ мені то геть не зручно, але то явно не причина думати, що маля не наїдаїться.
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    а руками ні краплі не могла і не можу зцідити, тому то досить багато ви зціджуєте.
    але для чого ви це робите? куди потім те молоко діваєте?
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    я один раз націдила АЖ 50 мл :) ще кілька разів нічого не вийшло. а малявчик їсть і поправляється "як книжка пише" :)
    теж були такі думки іноді, що не наїдається. здавалось, що мало молока.
    але з іншої сторони я і так би нічим не догодовувала. я вирішила, що захоче їсти - сам собі мусить насмоктати
     
  4. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)


    Ну мала встає десь 2-3 ночі їсти, і я їй даю меншу тобто ліву, а праву зціджую, бо якщо не зціджу то до наступного годування - вона трісне. А саме молочко заморожую у спеціальні контейнери.
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Пiдкажiть, будь ласка! Сестра живе в Англii, дитинка на ГВ ( 3,5мiс.) Вiд сьогоднi мусить повернутись до навчання, тобто кiлька днiв в тиждень, по пару годин ( до 6-ти) мусить бути вiдсутня. Як зберегти лактацiю? Зцiджування в момент вiдсутностi допоможе, чи навпаки зашкодить? Порадьте щось будь ласка! Дякую!
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Я думаю, що ібез зціжування має бути все ок. Головне годувати в інший час. А зціжуватися доведеться, щоб хтось годував під вас відсутності.
     
  7. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Так-так, сестра буде зціджувати, для годування дитинки, поки вона буде відсутня, але переживає, як вплине нерегулярне прикладання на лактацію? Дякую!
     
  8. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Думаю, тут основне компенсовувати коли вона вдома і вночі. До 6 год то не є аж така велика перерва, але можливо доведеться підціджувати до комфортного стану.
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    дівчата, а зціжене молоко у пляшечці на водяній бані гріти? чи як?
    чи можна нагріти один раз молоко, а потім, якщо дитина не доїсть, то вдруге гріти те ж молоко (проміжок часу до 3 годин)?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    1.на водяній бані і пляшечку , трмаючи в руках, постійно збовтувати легенько зі сторони в сторону при цьому ( щоб молочко прогрівалося рівномірно і не перегрівалося в місцях "зіткнення" стінок з гарячою водою).
    2. Недопите молочко виливається. Його вдруге не дають. ТОбто краще менше нагріти, а при потребі- догріти ще порцію.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    от біда. бо я планувала так. доведеться до няні на 4 години віддавати дитину. я думала зціжувати безпосередньо перед виходом з дому прямо в пляшечку. молоко буде зберігатися при кімнатній температурі. якщо раптом доця не з’їсть за один раз, а захоче ще раз трошки пізніше.
    як то краще зробити? дві пляшечки з молоком підготувати?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    на дві порції розділіть. Але одну бажано поставити тоді в холодильник ( особливо якщо у вас в хаті досить тепло). Бо 3-4 години, то критичний строк для зберігання ГМ при кімнатній температурі. Раптом доня вип є лиш одну порцію, то шкода, щоб пропало. А в холодильнику воно і добу зберігатиметься
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    ще можна зціджувати по трошки і заморожувати в спеціальних пакетиках або контейнерах. але молочко може так зберігатись тільки до трьох місяців. ну і розморожувати/розігрівати так само на водяній бані
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    та, я собі так подумала, що зціжуватимусь ввечері і в холодильник. щоб ото не морочитися ще з тими пакетами-ємностями в морозилці. бо те зціжування в мене годину займає((
     
  15. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Чому так довго? Молоковідсмоктувач собі купіть хоч самий простий...... То перші рази годину зціджуватись а потім все швидше і швидше
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    в мене Медела Свінг електричний. видно окситоциновий рефлекс геть паскудний без дитини. бо і чай теплий п’ю, у руками трохи допомагаю. просто багато часу займає, поки почне нормально виходити молоко, а далі вже за 20 хв маю більше, ніж за перші 40.
    я сподіваюсь, що приловчусь, бо тільки 2 рази цідилась поки що.
     
  17. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    А нема змоги прикладати дитинку щоб вона побавилась соском хоча б пооблизувала
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    я пробувала одною годувати, а іншу цідити. але те мале так молотить ногами, що я не справилась.
    ще спробую справді трошки прикласти.
     
  19. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    Хоча б для стимуляції прикладайте і якщо не виходить одночасно ще й зціджуватись то спочатку з дитиною посидіть а потім зцідите
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Зціджування молока. коли? як?

    прикладаєте спочатку дитину, вона подразнить сосок і піде прилив, тоді зціджуйте.