Зціджування молока. коли? як?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 15 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви не описали ситуацію.
    Спільний сон є? Контакт шкіра до шкіри? Часті прикладання - це скільки/як часто? Які перерви? Що саме ви читали і чи був консультант з ГВ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не знаю Вашої ситуації з народження, тому зовсім вас не критикую. Просто знаю достатньо випадків, де пляшка в перші дні після пологів (нк бо ж молока нема), дурачок раз в день на вулиці (ну бо ж повітря нахапається), сон окремо від мами спричиняли незворотні зміни в ГВ. Я смію припустити, що це не Ваша особливість, а особливість ГВ саме з цією дитиною. Бажаю, щоб з наступною дитиною (якщо вона в планах) Ви в цьому переконалися і щасливо годувалися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Kunynets

    Kunynets New Member

    Сон спільний, груди пропоную на будь який рух дитини,перерва максимум 1,5 години у час гуляння.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Kunynets запросіть додому консультанта, дзвоніть на гарячу лінію, або на форумі пошукайте. Причин може бути безліч, а у вашому випадку треба ще й повернутись зі змішаного на ГВ
     
  5. Kunynets

    Kunynets New Member

    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    В чому адекватність????
    Ні суміші,це зло!!! Давайте заморимо голодом дитину. Маєте негатив до моєї ситуації? Я особисто, дуже рада за вас, що ви не зіткнулись з такою проблемою і можете сміло ділитись досвідом!
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    Зараз працюю над пошуком консультанта
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То ви працювали з кимось з консультантів? Чи принципово не відповідаєте?
    В мене негатив не до Вашої ситуації, а до ситуації в нашій медицині і в колах мам, де не знають і не розуміють, як правильно визначити, чи дитина наїдається і чи для неї добре набирати по мінімуму чи, навпаки, максимуму. Зате "не зло" Вам запропонує кожен перший педіатр, який почує, що дитина після годування не набрала 50 грам. І так, півтора кілограма в місяць - омг, в тебе жирне молоко, перегодовуєш! Пів кілограма - синє молоко, не догодовуєш. Багато спить - голодне, не має сили. Мало спить - голодне, не може спати.
    Суміші - не зло, але є правила, як догодовувати дитину сумішшю при нестачі молока. Просто дати "норму по віку" з пляшки - то початок кінця ГВ. Але тим же педіатрам головне - циферки на вазі, а не здоров'я вашої дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Добрий день. Дуже мало інформації для того, щоб щось радити. Найкраще рішення звернутися до консультанта, який з’ясує в чому причина і як її усунути. І то бажано не зволікати, бо місяць ви вже втратили. А якщо не виправити ситуацію зараз, то дуже великі шанси перейти на повне ШВ.
    1. Як догодовуєте? Через пляшечку? Різний механізм смоктання призводить до відміни від грудей. Дитині легше їсти з пляшечки, тому щоб не було відмови догодовують з шприца, ложечки або системи. Поступово суміш зменшують до повного переходу на ГВ.
    2. Пустушка. Якщо є, забрати. На кожен плач пропонувати груди, а не замінник.
    3. І найголовніше: лише часте прикладання збільшує лактацію. Попит породжує пропозицію. Лактація виключно гормональний процес. Ніякі чаї не збільшують кількість молока. Тепле питання розслабляє маму і сприяє легшому виділенню молока за яке відповідає гормон окситоцин.
    Раджу почитати «Вчимося годувати грудьми» шлемкевич або від видавництва старий лев є книжка про ГВ.
    А кількість сцідженого молока не є показником. Бо так як дитина витягне ви не зцідите. Я теж більше 20 мл зцідити не могла. То і не намагалася. Дитина під боком - годуємо, а не зціджуємо.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    І ще дуже важливо годувати вночі. Особливо між 4-ю та 8-ю ранку бажано хоч 2-3 рази.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, потребую поради. Годую дитину грудьми, але все одно молока трішки не вистачає, раз-два в день догодовую сумішшю по 30-40 мл. Прикладаю до грудей на вимогу приблизно кожні 2-2,5 години. Намагаюся добре харчуватися, п'ю багато рідини, п'ю чай з кропу. Хоча молока і не вистачає повністю, проте ,незважаючи на догодовування, дитина все одно віддає перевагу ГВ, пляшку бере не охоче, лише коли дуже голодна. Порадьте, як повністю перейти на ГВ.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як ви це визначили?
     
  10. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Під час годування дитина кричить, і жадібно смокче груди, нервується, коли догодовую з пляшечки - заспокоюється
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    годувати, не гудувати
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    @Vyshenjka це не є ознакою нестачі молока. А будете продовжувати годувати з пляшечки, то швидше за все стане (якщо ще не) ознакою відмови від грудей. Почніть з тем про мало молока і відмови від грудей. Після цього, якщо буде потреба - задавайте питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Vyshenjka плач дитини не завжди ознака голоду. Лише 2 показники є: набір ваги і скільки пісяє за добу.
    Після суміші заспокоюється, бо суміш важка на шлунок і потрібні сили організму на травлення. Тому діти на суміші сплять більше ніж на ГВ.
    Якщо дитина набирає мінімум 500 гр в місяць (125 гр в тиждень) і пісяє від 12 разів на добу, то все добре, дитина не голодна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Це не є показником кількості молока. Щоб визначити чи достатньо дитині маминого молочка треба провести тест на мокрі пелюшки- знімаєте підгузок і весь день голопопите рахуючи попіси дитини. Якщо їх більше 10- все ОК.
    Але ,оскільки ви вже догодовуєте маля, я не можу з впевненістю сказати, що тест буде інформативним якщо ви на один день відміните суміш. Думаю буде. Може дівчата знають точніше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    З пляшечки молочко (чи суміш ) саме тече, а з грудей треба самому добути. Мені здається, що дитя звикає до пляшки і лінується саме смоктати. Зверніться до консультантів, спробуйте налагодити ГВ. Перейти на суміш значно легше, ніж із суміші знову на ГВ. Ви будете хорошою мамою у будь-якому випадку, але думаю ви й самі знаєте, що грудне молоко - найкраще, що може бути для малятка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kunynets

    Kunynets New Member

    Дякую вам, будемо пробувати. В ночі між іншим так і получається, він спить до 4 а там кожну годину або навіть пів години просинається і я даю груди, вночі крім грудей більше нічого.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дякую, буду читати
    Дитина за місяць набрала 1 300 г, народилася з вагою 2250 г. Скільки разів дитина пісяє точно не рахувала, але пісяє досить часто.

    В нас пляшечка з маленьким отвором, суміш з неї просто так сама не тече, лише при надавлюванні.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В тому й проблема. Тут тече, а груди треба посмоктати, дитина не розуміє, нервується. Хочете зберегти ГВ, заберіть пляшечку взагалі
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то це з сумішшю чи без?
    Деякі речі треба трохи перетерпіти - і часті прикладання, і викручування коло грудей, і короткі сни - я так бачу, то часто такі "залізні покази" до догодовування...
    то ж ви догодовували дитину, виключне гв було лише тиждень, у педіатра ніяких застережень до стану здоров'я?
     
  19. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    З сумішшю, перші 2-3 тижні молока вистачало, сумішшю догодовувала зрідка. Часті прикладання і короткі сни мене не лякають, дитина їсть іноді навіть щогодини, вночі - кожні дві години
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А зрідка суміш - то як? Я так розумію, якщо якась незрозумілість із поведінкою дитини - то суміш? Такий набір гарний - чого ви вирішили, що молока недостатньо? Для введення суміші має бути показ - ви маєте побачити, що дитина не набрала, то ж не забавки - все, що суміш - це мінус вашого молока. Навіть якщо певний час є недостача - це коректується збільшенням прикладань, можливо є інші похибки, які треба виправити.
    то не до Вас коментар, але я просто коли читаю "навіть щогодини", то щось моментами аж сама дивуюсь своєму нормальному сприйняттю ситуації, що мої діти їдять майже нон-стоп, чи щодесять хвилин і я при цьому сподіваюсь, що вони наїдаються...[/QUOTE]
     
    • Подобається Подобається x 1