Здам/зніму квартиру

Тема у розділі 'Нерухомість', створена користувачем Zoryanazirka, 26 Лютий 2009.

  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Візьмемо в оренду квартиру в районі Вашингтона або поблизу з 24 грудня. Молода сім"я, двоє дітей. Охайність, порядність і своєчасну оплату гарантуємо. (Діти по стінах не малюють :) Розглянемо всі варіанти. Бюджет до 5тис на місяць. БЕЗ посередників!
     
  2. Pomadka

    Pomadka New Member

    Знову в пошуках квартири( Сім'я з дитиною(4 роки) орендує квартиру, бажано в районі ЛАЗу, В.Великого, ЦУМ, Автовокзал, вартістю до 3000грн. Але розглянемо і інші пропозиції.
     
  3. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дуже потрібна квартира в центрі, на тиждень, для однієї людини (з 21.12 по 27.12). Можливо хтось здає, або має перевірені контакти.
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    І знову я сюди:girl_sad::girl_flag_of_truce:Шукаємо для себе 2-3кім квартиру, район Княгині Ольги, Стрийська, Вол.Великого. Шевченка (крім Рясне), Городоцька (до Мотозаводу) і прилеглі вулиці) На довгий термін, можна без меблів. До 5000грн. Без посередників.
     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    шукаю квартиру в дублянах (малехів, муроване або далі в тому напрямку) для сімї. можливо хтось знає, буду вдячна за контакти
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Актуально з 1 лютого. Всі деталі в пп
     
  7. Ms Capone

    Ms Capone New Member

    Молода сім"я винайме 1-кімнатну квартиру в районі вул. Наукової, Княгині Ольги, Стрийської за 6-7 тис. Бажано в новобудові, з мінімумом меблів, холодильником і пральною машиною. Без дітей, з домашніми тваринами (коти, до лотка і дряпки привчені). Вчасну оплату гарантуємо.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Січень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  8. Rantka

    Rantka New Member

    Одно або двокімнатну квартиру. Потрібна для чоловіка 30 років. Запропонували цікаву роботу в столиці.

    Може хтось має свою або працює маклером і може запропонувати хороший варіант.

    По інтернету поки не дуже вдалося знайти.

    Запропоновані варіанти в інеті для залучення клієнта. Кажуть цієї квартири немає, але може запропонувати іншу. А інша, зовсім не те, що він шукає.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    З 01 березня здаю однокімнатну квартиру по вул. К. Левицького (до центру 10хв. пішки). Ідеально для пари чи однієї дівчини. без тварин. В квартирі є все необхідне - меблі та техніка: пралка, холодильник, ТБ. Не совдепівський варіант. Комунальні послуги мінімальні за рахунок великої субсидії, лічильники на усе. Інтернет безкоштовний. Фото за запитом у приват. Вартість оренди 6000+КП.
     
  10. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Сім'я (2 дорослих та 1 дитина 10 років без тварин) шукає 1-кімнатну квартиру у центрі Львова (Галицький район) можна кавалерку. Оплата в місяць 3000-3500 грн. Будь-який ремонт. Пишіть у ПП. Оплата своєчасна, бережливе ставлення до побутових речей.
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шукаємо 1-2 кім. квартиру в Личаківському районі - Личаківська і околиці, Погулянка і т.д. З травня місяця. Ми порядна, спокійна сім'я, яка складається з трьох дорослих(мама, тато, бабуся) і 3-річної дитини. Меблі і техніку маємо. Обіцяємо бути чемними))))
     
  12. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Здам однокімнатну квартиру, чешка, 7поверх. Ближній центр, вул. Замарстинівська (кінцева трамваю 4,5), розвинена інфраструктура, 13тролейбус, трамваї, маршутки. З вікон вигляд на парк, будинок стоїть відразу біля парку, до центру пішки 15-20хв. Є балкон, санітарний ремонт, не кутова, суха. На все лічильники.
    Вартість оренди 3800грн + КП
     
  13. gaby

    gaby Member

    Здам однокімнатну квартиру по вул. Б.Хмельницького (район між Підзамче і Ас2, недалеко від епіцентру), до центру маршруткою 15 хв. (пішки до Форуму 25 хв). Поруч магазини, базар. Площа 33 кв.м.
    Квартира після кампітального ремонту (є два балкони, без ремонту, самі балкони міцні, тільки стіни потребують штукатурення, що в подальшому буде зролено), перша здача. Нова кухня, ліжка, ортопедичні матраси, шафа, прихожа, приліжкові тумбочки, стіл і стільці. Пралка і холодильник б.у. Опалення індивідуальне - новий на гарантії котел Вайлент. Велика субсдія на комунальні. Ідеально парі, чи самотнім. Квартира суха і дуже світа. Курити в квартирі заборонено. Ціна 5800.
    Здача довготривала, не менше року, оплата за перший і останній місяць.
     
  14. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Винайму ізольовану кімнату або невелику 1-кімнатну квартиру для 1 працюючої дівчини.Район: Героїв УПА, Любінська, Виговського, Патона Городоцька-мотозавод також можлива Левандівка.Охайність і вчасно оплату гарантую.Буду вдячна за пропозиції.
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Знову актуально...Шукаємо 1-кімнатну на півтора-два місяці. Личаківська і околиці. З початку серпня. Може в когось тимчасово пустує квартира на цей період?
     
  16. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    Добрий день. Шукаю одно- або двокімнатну квартиру (бажано неподалік від центру, вулиця Зелена та бічні, може бути початок Стрийської, район проспекту Шевченка, центр), але розгляну УСІ варіанти. Для порядної молодої пари без дітей на довгострокову оренду. Орієнтовний бюджет до 5-6 тис. (+комунальні). БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ, ЛИШЕ ВІД ВЛАСНИКА! Буду вдячна за будь-які пропозиції.
     
  17. Olyvka

    Olyvka Member

    Здам 1-кімнатну квартиру по вул. Сигнівка (бічна Патона, Залізничний район).

    1-й поверх, двері у під’їзд закриваються, площа 32/18/6 м2, засклена лоджія, телебачення, холодильник, нормальна сантехніка, велика шафа-купе, косметичний ремонт, меблі стоять, але можна і без них. Зручний доїзд до центру і більшості районів Львова. Ціна 4500 грн + КП.
     
  18. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Зніму 2-х кімнатну квартиру без меблів. Бажано Привокзальна
     
  19. ovel

    ovel New Member

    Пропонується 1-кімн. квартира з меблями, пралка/холодильник біля РАГС / УКУ (Новий Львів).
    Без дітей і тварин.
    Без посередників і маклерів.
     
  20. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Вітаю. Шукаю 2-хкімнатну квартиру, поближче до центру. Сім'я з двома дітками. Пральна машина - своя.