Здам/зніму квартиру

Тема у розділі 'Нерухомість', створена користувачем Zoryanazirka, 26 Лютий 2009.

  1. Kucja

    Kucja New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Привіт всім! Я шукаю однокімнатну квартиру у Львові до 1000 грн на довготривале проживання (бажано вул.Наукова, В.Великого, Виговського, Кн.Ольги). Відпишіть, будь-ласка, якщо хтось здає або має знайомих, які здають квартири. Без посередників.
     
  2. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Потрібна 2х кімнатна квартира в районі центру, бажано район Франка, поч. Зеленої. До 1700 грн. Щоб 1 кімната була велика. Дуже треба, пишіть в приват.
     
  3. Pazunika

    Pazunika New Member

    здаю свою 2-х кімнатну квартиру на вул.Пасічна

    Здаю свою 2-х кімнатну квартиру на вул.Пасічна (ближче до вул.Дж.Вашингтона). Є меблі, телефон, пральна машинка, склопакети.
    Завтра виставлю фото.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Липень 2010
  4. Uhramolina

    Uhramolina New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    шукаю однокімнатну квартиру на Сихові,
     
  5. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Молода сім"я винайме та тривалий (1-2 роки) термін 2-ох. кімнатну квартиру. Розглянемо всі пропозиції!!!! Є вся техніка і частково меблі. Пишіть в приват.
     
  6. Ester

    Ester New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    ми здаємо в центрі Львова у 2-х кімнатній квартирі 1 кімнату для студенток ! ціна 500 грн (хочемо 3-х дівчат студенток,можна і двох але ціна збільшиться ) квартира пуста,приїжаємо нечасто ! кого цікавить звертайтеся в пп.для уточнення !!
     
  7. носик

    носик New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Привіт! Шукаємо 2-х кімнатну квартиру в районі Пасічна-Ряшівська-Мотозавод. на довгий термін. Можливо хтось здає, або знаєте того хто здає чи т.д
    дякую!
     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Здам однокімнатну квартиру в хорошому стані, на тривалий термін на вул. Миколайчука -район Топольної (Зайчики, Лікарня швидкої допомоги).Деталі по телефону або в ПП.
     
  9. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Молода сім"я з дитиною зніме 1 або 2 - кімнатну квартиру.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    3кімнатна квартина на Пасічній ближче до Дж Вашингтона, можна на тривалий термін, 1 поверх. 1600 грн + комунальні
    непорєдних прохання не турбувати:d23:
     
  11. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Цікавить квартира в оренду на довготривалий термін!!!До 1000грн.Буду вдячна за допомогу!
     
  12. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Шукаю квартиру, одно- або двокімнатну, район Любінська-Виговського-Петлюри, бажано без меблів. Потрібна під мій "костюмний" бізнес, бо нажаль попередню мою "нірку", здається таки продають:sad:
     
  13. Nautilus

    Nautilus New Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Шукаю 1-кімнатну (або 2-кімнатну) квартиру в будь-якому районі Львова, в нормальному людському стані, з холодильником та інтернетом (або з можливістю підключення інтернету). Великим плюсом була би пральна машинка, інша техніка не цікавить. Бажано не перший поверх. Від 1000 до 1200 грн. На тривалий термін.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Липень 2010
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Може хтось збирається здавати 1-2-кімнатну з вересня-жовтня? Чекаю відгуків в ПП.
     
  15. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Винайму на довготривалий термін 1-2 кімнатну квартиру ( порядна молода сімя без дітей),перевагу віддамо району вул:Мечникова,Крипякевича,Ніжинська,Некрасова...(але розглянемо й усі інші пропозиції де буде місце під авто чи можливе місці на стоянці недалеко від будинку),потрібно: наявність ремонту(можливо часткового),меблі, техніка.
     
  16. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Зніму житло в Чорткові, з індивідуальним опаленням та меблями на тривалий термін.
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    Зніму квартиру на Гаваях. Можна без індивідуального опалення і меблів. Недорого, без посередників.
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    А на який термін?:girl_smile:
     
  19. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    дівчатка, може хтось має знайомих,які подобово і не дорого здають кімнати або квартири? мені треба гостей розмістити на 24 липня, тобто на ніч з 24 на 25 липня (після весілля).
     
  20. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру

    От, блін! А в мене є така на Гаваях та з індивідуальним! Та нічого заради Вас я його викину!:girl_blum: