Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Заливаєте в одну ніздрю, витікає з іншої, при цьому дихати ротом, заливати без напору. Ніздря, в яку заливаєте, має бути закрита. Є спеціальні душі, щоб мити носа. Німецькою то називається Nasendusche . Вода температури тіла
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Моя знайома дуже хвалить якусь спеціальну штуку для промивання носа "Кукушка". Я бачила в неті є набори доросла+дитяча. Уточню, що її малому 9 років, то він без проблем промиває.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене в малого, поки не видалили аденоїди вода ніколи не виливалась через другу ніздрю. В мене виливається частина ( аденоїди видалені). В малої майже не проходить з ніздрі в ніздрю, тому не все так однозначно, анатомія має особливості. Ми промиваємо так (і собі і дітям) : дорогих розчиніа не купуємо тепер, розводжу тепленьку солену водичку( пробую на язик, шоб не занадто солене, приблизно пів чайної ложки на склянку). Потім набираю у спринцовку - таку найменшу- , дитина схиляється над ванною носом вниз. Тоді впорскую по черзі то в одну, то в другу ніздрю. Щоб не був засильний "напор води" - потренуватись перше на собі! Якщо не переборщити з тиском і ніс не дуже спухший, в вуха зазвичай не потрапляє. Зате які поклади звідти буває витікають! Потім на кілька годин чистий спокій. Починали промивати таким чином дітям десь після 3х років, коли можна вже пояснити . Менша дивилась на старшого, казала "і я хоцю". Головне не налякати, можна показати спершу на собі. Я зі своєю схильністю до синуситів часто потребую прочистки носа, то мені таке підходить. І дітям при ГРВІ тепер тільки так. Самі підходять і просять - треба помити носа. Мені здається, так краще, ніж пробувати густі липкі соплі видувати з силою. Старший 10 років вже може і сам собі ту процедуру зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У моєї доці поки були аденоїди, то тільки через другу ніздрю і виливалося, тиск можна було робити будь-який, бо аденоїди повністю перекривали ходи до вух.
    Після видалення вже треба легесенько промивати, бо боіться, що у вухо потече. Але як десь випадково сильніше натисну - що звідти можна вимити!!!
    Для мене то незамінний засіб! Ніс чистий і діти можуть хоч частину ночі спокійно спати.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Підкажіть щодо нежиті.
    Малий має соплі з п'ятниці (рідкі, прозорі були, зараз густіші і білуваті), в суботу нащупала новий зуб. Зазвичай просто капаю в ніс домашній розчин морської солі і за необхідністю витягую аспіратором, все завжди легко і швидко минало. Сьогодні після обіду скільки б не капала, в ніс дуже забитий, дихати не може. Боюсь яка картина зранку буде(( Ні Т, ні інших симптомів (крім ранкового кашлю) нема. Не прихильник аптечних краплів, та все ж що могло б полегшити дихання і завдати найменшої шкоди? Знайомим в таких випадках виписували Протаргол.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Протаргол на зелені шмарклі. Він не пробиває ніс. Нокспрей бейбі до року мені найбільше підходить. Навіть собі тією мінімальною дозою закапую і все пробиває

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Якщо носового дихання нема зовсім, то виправдано закапати судинозвужуючі (нам підходили назол-бебі і цього року купила грипостад рино), бо якщо ніч продихає ротом, то підключаться горло/трахея (ну принаймі в нас завжди так) і буде гірше(((((

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Судинозвужуючі.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    свіже прохолодне повітря - провітрюйте багато або гуляйте
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я в таких випадках купала в доволі теплій воді, підливала гарячішої, фактично доводила до того, щоб добре пропарити і тоді гарно пробивається ніс, витікають всі соплі, а вже тоді можна закапати.
    Але це лише мій спосіб, нікого за таке не агітую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую усім за поради! Сьогодні зранку на диво малий добре дихав, нічого не капала, зараз син взагалі чудово почувається (зуб прорізався і полегшало).
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть мені чи можна "на око" відрізнити ангіну від звичайної віруски? (в сенсі антибіотик чи чекати)? Лікарку з поліклініки майже беззмістовно викликати :girl_in_dreams:(у неї на все антибіотик)
    В малого другий день Т39, мене непокоїть щось незрозуміле з горлом - добряче напухше але не сильно червоне, зате язик весь в нальоті.
    Піти завтра кров здати чи що? Температура збивається Нурофеном досить добре і росте назад не дуже активно (тому збиваю лише на ніч і один раз вдень). Я б не дьоргалася дуже, але якийсь він мені трохи млявий (раніше таку температуру, наче, краще переносив)... Вранці ацетоном пахнув (вночі потів) то до обіду відпоїла компотом і солодким відкормила (їсть не дуже багато, але їсть, навіть грінки жував, значить горло не так уже й болить :) ). Але страшнииий з колами під очима... Чи то я відвикла, бо десь з рік вже обходилися ОРВІ з мінімальним підвищенням температури (до 38), чи то правда дитьо якось важкувато той вірус (чи не вірус?) переносить.
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    В Комаровського читала, що має насторожити, коли болить горло, є температура, а нежитю нема
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    ше може бути аденовірус. його можна розпізнати за запаленням очей
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    нема якраз, що теж мене дивує в тому вірусі, коли спить - важкувато дихає і булькає трохи, таке враження, що в носоглотці щось є, але ніс чистий і кашлю майже немає, коротше все дивнувато :sad:
    Але, кажуть, при ангіні зле збивається температура, а в нас нормально збивається... Може, грип якийсь чи що?
    Може, хто в курсі -аналіз крові ангіну показує якось специфічно?
    Очі ок, наче.
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    на грип теж подібне. можете почекати 3-4 дні, а тоді просто аналіз крові здати. якщо гірше не буде. тим більше добре збивається температура і надовго. ангіна вона ж і вірусна буває. просто в нас з тим ніхто не розбирається, зразу антибіотки
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Akina у мого Артура були часті ангіни, я їх бачила сама по мигдаликах. Широко відкривав рота, витягуючи язик, я натискала на нього ручкою ложки і дивилась на мигдалики. Якщо ангіна, то лакуни (такі заглиблення в мигдаликів) мали білі плями - корки. Казали мені співробітниці, що ті корки можна навіть якось другим боком ложки зняти, у мене не конче виходило. Полоскати горло багато, аби вимивались.
     
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    У мене в малого у четвер дуже сильно боліло горло. Не міг говорити, ні ковтати. Темпа 39. Були у лікарки - каже віруска. Бо я шось світила-світила фанариком. Ніц не насвітила) то ми полоскали содою + сіль йодована. Два дні і вночі теж полоскали. Бо плакав страшно, що боляче ковтати. Після полоскань темпа впала. Ну і ще Тантум Верде і Декатилен, щоб хоч трохи біль зняти.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну і при ангіні горло болить, наскільки я знаю. а у Влада не те що геть не болить, але сьогодні гриз грінки і сухе печиво - явно б того не робив якби так відчутно боліло... Бо обезболюючого в горло я нічого не бризкаю, лише хлорофіліпт.
    От немає в нього нальоту на гландах, лише якийсь незрозумілий на язику, тому мені про ангіну і подумалося... Але вже нашукала що при грипі теж буває.
    Десь до такого ж наразі і схиляюся :) Але ж почала про ангіну гуглити, а там одразу і про дифтерію згадують і ще хто зна про що :girl_crazy:то одразу дурне в голову лізе і терміново хочеться лікувати чимось крім чаю з ромашки, компоту і хлорофіліпту :girl_haha:
    З тим трудно, він наразі і зуби з горем пополам полоще, яке там горло :girl_in_dreams:
     
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Akina, а як стосовно люголю? Багато хто не рекомендує. Але мені капець допомагає)))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Akina в мене три племінника з такими ж симптомами, один лежить в інфекційній. Лікарня забита дітками з такими ж симптомами. Без кашлю, нежитю і болючого горла. Лікарі кажуть аденовірусна і очі не червоні. Вони самі не знають що казати.
    Я би на вашому місці завтра зранку таки аналіз крові здала.і якомусь лікарю дитину показала. Як на мене завжди краще « перебдеть»
     
    • Подобається Подобається x 2