Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Akina, цукор даю, але дууууже трішки. Спробую чушку поцукрити. Читаю, то не в нас одних таке(((
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    трішки власне через алергію чи "багато цукру шкідливо?" бо є випадки в яких дуже навіть корисно :girl_wink:
    Я так щедро цукрувала чай, а Влад потім ще умудрявся собі досипати і медом з ложки закушувати. Одужав - і шалена тяга до цукру пройшла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Akina, через алергію)
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, чим можна порятувати око (очі) яке дуже закисає в 3-річки? Після обіду в малого око набрякле, постійно щось схоже на гній виділяється. Промиваю ромашкою. Що ще можна? Два тижні кашляє трохи (зранку переважно і ввечері, мокрим), соплі теж то прозорі, то кольорові. Схоже мені на вірус, бо я мала ідентичне, тільки кашель сухий, а очі аж важко розплющувати, настільки все запливало.
     
  5. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В нас недавно теж був вірус поєднаний з кон'юктивітом. Око за короткий час почервоніло, заплило гноєм. Я промивала міцною заваркою, лікар призначила краплі Флоксал. Дуже добре допомогло нам

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    промивала і крапала краплі Сульфацил малій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @aknytsU промивала розчином фурациліну. Але це було без кашлю і сопельок. Лиш саме очко турбувало. Допомогло промивання дуже швидко. Сама не сподівалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Друге УЗД за 5 місяців і в малого знову бачуть запалення нирок, по аналізах сечі все добре, що це може бути, варто третій раз поїхати у Львів? Бо ми в Самборі робили...
    Впринципі немає ніяких ознак, малий нормально п*є, пісяє також добре.
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми від кон'юнктивіту промиваннями ромашкою/заваркою та Окомістином врятувалися.
    А Сульфацил дуже пече, мій верещав як різаний від нього, мусила відмінити. На собі теж перевіряла, помагають, але печуть страшно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Дівчата в моєї дитини вискочили плями лікар педіатр сказала, що це рожевий лишай і не лікувати, що сам пройде. Я перерила весь інтернет напишіть дерматолога до кого можна піти ( дитині 3 рочки). Дякую!
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Він справді сам пройде.

    Піти Можна в шкірдиспансер на Замарстинівській. Там майже не буває черг. Випишуть бовтанку.

    Будете в очі заглядати, випишуть ще щось. Але він реально пройде сам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    У чоловіка він вже більше ніж пів року то виліковується то знову вилазить(. Ще місце на ручці таке що не можна вберегти від води( постійно руки миє...( і вона чухає його(((.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це питання імунітету. Можна грубо вимити всякою фігньою, але потім приходиться загально лікувати шкіру, бо стає дуже зле.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене був, виліз на фоні вагітності, про яку я ще і не знала. То Хомик виписав бовтанку і ще якісь таблетки. Але я не довго приймала, бо вже запідозрила, що то вагітність. Пройшло все і досить швидко. Але проблеми з шкірою ще потім сказалися на лиці.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    в мене на животі подібне вилізло, але не турбує. Планувала до дерматолога, але не можу зібратися.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    що би не приписали швидше він не пройде. Треба загальний імунітет піднімати чоловіку, спати побільше. В дитини зараз з теплом пройде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. olromashka

    olromashka Active Member

    Доброго ранку. Дівчата, чи є серед вас такі, які не вірять в дію і не дають дітям противірусні препарати?? Чи я така одна?
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я теж не побачила від них якоїсь користі. Ще десь 3 роки тому давала малому Афлубін, так ефекту жодного разу не спостерігала. А коли одного разу малий дістав кропив'янку на Новірин, то я зовсім відхрестилася від них.
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Думаю тут таких достатньо :) Я не даю. Для заспокоєння (ну коли в дитини грип а не лише чайок, а й ліки якісь дати хочеться) купую аскорбінку :girl_crazy:Користі від неї, звісно мінімум, зате не шкодить і коштує дешево :girl_smile:
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Афлубін це ж гомеопатичний препарат з категорії "пустишок". До противірусних немає стосунку.
     
    • Подобається Подобається x 1