Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    Прошу поради. Дитина 2.3 уже 3 дні не какає, час від часу жаліється що болить попа. П'є достатньо, вчора дали третину пакетика Дуфалаку, мав би вже подіяти а не діє. До якого лікаря з цим звертатися? і чи можна робити клізму без додаткового обстеження?
     
  2. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дуфалак не має послаблюючої дії, це звичайна лактулоза.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дивно, нам радили як проносне. Але він таки і не поміг, прийшлось ставити свічку.
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я теж колись думала, що він має подіяти відразу. Але потім так зрозуміла. що толк буде якщо його приймати постійно протягом якогось часу.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата. а є якийсь спрей?.яким можна обробити рану?. Рома вчора розквасив губу зсередини. лила хлоргексидин. а ще щось є таке в спреї?
    а взагалі такі рани після їди тре обробляти?
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2018
    • Креативно Креативно x 1
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Перекис водню буває в спреї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА думаю достатньо буде просто промити чистою водичкою. А хрогексидин хіба можна в таких випадках? Просто ніколи не чула
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Моя в неділю губу розбила всередині і ззовні.
    Всередині нічим не обробляла.
    Ззовні -спочатку хлоргексидином, наступні дні -вода+сіль, і розчин фурациліну, але то тому, що почало трохи гноїтись.
     
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Аня двічі розбивала губу у віці 2,5, то ми просто промивали водою і перший час охолоджували.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дубль номер два. Рома бавився на шведській стінці і дошка для спуску вдарила його з висоти сильно по пісюну. є маленькі здирки шкіри. і червоний край. пісяє нором.. часто миєм. обливаю відваром календули.
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    проходимо медогляд перед садком.
    здали кров. гемоглобін 100, ШОЕ 38. і виявили глисти.
    чи можуть глисти провокувати підвищення ШОЕ та низький гемоглобін? бо дитина візуально здорова - їсть, спить, ходить на горщик, весела, активна. трохи соплі були, то промивали та й все.

    як підняти гемоглобін без ліків дитині 2р.7міс?

    і ще "цікавинка" чи то перл нашого медогляду. ендокринолог написала нам сімейна низькорослість в картку ))) бо Кві має 83.5см, а по їх таблицях має мати 87-88см:facepalm:ну і старша теж невисока(4р.6міс.-100см). а ми ніби середнього зросту з чоловіком. але лікарці видніше. ну не вписуємося ми в таблиці.
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Khrystik, так, низький гемоглобін може бути через глисти. Чи може бути ШОЕ високе через ті ж глисти не знаю. Воно ж впринципі показує запальний процес в організмі, може із за попередніх соплів...

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Розкажіть мені хто чим рятує дітей 3 років від болючого горла? Бо до нас, здається, "приїхав" вірус від дідуся((
    На вечір потекли соплі з одної ніздрі, пчихав, дихав ротом, а спати лягав, то вже важче дихав і казав, що болить горло. Надіюся, що ніч більш-менш спокійно переспить, бо то спокійно дихає, то булькає/тягне соплі. А от що завтра робити з тим горлом? Бо то в нас вперше. Собі завжди промиваю в таких випадках, а він ж то не дасть..

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я в тих випадках стараюся промивати по максимум носа якоюсь соленою водичкою - хоч би й кожної години. А до горла давала смоктати лісобакт або ісламоос по половині, бо мала довго смоктати не вміє, швидко хрумає або ковтає. Бували в нас якісь такі важкезні боління горла, що їй чи то сушило чи то пекло сильно, особливо вночі вона зривалася і плакала, то пшикала орасепт, але то швидше аби зняти терміново оте відчуття, на постійно не пшикала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Тантум верде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теж знаю і розумію, що треба промивати, але малий не дасть. Як Ви то робите?
    Лісобакт, читаю, від 3 років, а от Ісла моос від 4. Треба буде завтра той Лісобакт спробувати мабуть.
    Пише від 4 років. Даєте син запшикувати? Бо в нас категоричний протест лише на слово "ліки" і "лікувати" і будь-які маніпуляції

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну це може не класично промивання, просто запшикую носа, всерівно воно там потече і я думаю краще хоч так, ніж ніяк.
    І ми якось здається називали то все якось так: спеціальна водичка для носика, щоб йому було легше дихати, спеціальні пастилки для горла, треба класти за щічку


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    сам пшикає)я і ховаю щоб не передоз) воно солоденьке..
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    З тим віком в інструкції то жесть. Нам від 2-х майже нічого з виписано раніше не підходило (та й я не давала). Але стільки схвальних відгуків про Тантум Верде і усі лікарі, з якими я консультувалась стверджували що малюкам від 2-х років можна. І допомогло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Орасепт пшикали пару раз. Але по чесному, воно ж само наче проходить...Багато пити, вологе середовище, щоб слизова суха дискомфорт не приносила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1