Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та я теж притримуюся тої думки. Але вночі хочеться спати, і з пузом на руках його напівсидяче тримати не дуже весело, а воно йому півночі дошкуляло. Але наразі Лісобакт відмовився смоктати, тепле теж не дуже хоче пити, то наразі рятуємося лише свіжим повітрям, прогулянками і сном:)
    Він, здається, легше переносить, ніж я. Бо я лежу, а він повний сил бавиться. Хоч і відчуваю, що в обох температура підвищена)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ох. в нас те саме...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То давайте кімнатної температури. Головне, щоб пив, тоді в горлі не буде сприятливого середовища для розмноження бактерій.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи є ще якийсь аналіз на глисти, окрім класичного з калом? Кров? Так щоб раз піти і здати...
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Залежно які, тих глистів є багато видів.
    Гляньте на сайтах лабораторій в розділі "паразитарні дослідження". Знаю, що unilab по аналізу крові робить дослідження на такі як Аскарида, Лямблія, Токсокара, Ехінокок, Опісторх, Трихінела.
    До речі, хтось робив, і наскільки воно інформативне?
    І, до речі, у нас по глистах окрема тема є ;)
    І я про своє спитаю, раз вже зайшла. Малий кашляє вже 2 місяці, то сильніше, то слабше, то всю ніч спить спокійно і за день раз кашляне, а минулі дві ночі кашляє безперервно. Ходимо слухатись (до різних лікарів), то все чисто, тільки горло буває червоне і ніс забитий (причому інколи тече, а переважно просто десь глибоко всередині закладений).
    Планую сходити ще до якогось толкового лора, бо вже просто не знаю, що з ним робити.
    Може в когось таке було?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В нас таке, теж вже майже 2 міс, постійно зранку мокрим кашляє, вдень нічого, вночі кашляє тільки коли загострення, теж все чисто в легенях, вже не знаю що робити... Надіюсь на море, а в нас воно вже скоро:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в мене питання по висипці. Сьогодні на дитячому майданчику був хлопчик весь в червоних прищах. ну таких як на картинках коли лякають кором-краснухою. і я от зависла. чи то кір-краснуха.. але чому вони гуляли на дит майданчику. де повно дітей ... чи в них якась інша хвороба з схожою висипкою...
     
  8. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    В дочки таке весь час, відтоді як збільшилися аденоїди (вже біля 8 місяців). До лора сходити зайвим не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    після кору висип тримається ще до місяця часу. дитина незаразна. в малого вже пройшло 3,5 тижні, а ще досі видно пігментацію. особливо якщо побігає і спотіє. а перші дні як дозволили гуляти, то взагалі виглядав не дуже
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Про захисний рефлекс новонародженого. Для себе я цю штуку відкрила на днях, тому пишу, що знаю. Зараз нічого змінити не можу, але вчасно б отримату таку інфу, а не здогадуватися
    Він з'являється в перші години життя і згасає до 1,5 місяців. Полягає у тому, що коли новородка кладуть на живіт, він автоматично повертає голову вбік, щоб нормально дихати і в такому положенні. Це відрізняється від ще одного рефлексу, коли дитину кладуть на долоню лікаря, піднімають, і доношена дитина дитина має потримати десь зо 3 сек голову врівень з тулубом.
    Як я писала, є дітки з дцп, які в більшості мають певні види специфічних тонусів в руках, ногах і шиї, які змушують утримувати їх голову піднятою або і закинутою назад. Тобто виглядає це не "дитина вперлася чолом в пеленку і моститься в сторону", це от тримання голови.
    Михайло міг довго утримувати голову. Я ще цим гордилася , прям от якого сильного хлопця народила. Цей рефлекс є не дуже "поганим" поодинці, і якщо рефлекс Моро (на звук) є в порядку. Але в нас чітко вилізли проблеми від того тонусу - неспіврозмірність всієї правої частини тіла - нога, рука, права частина голови, прорізи для очей, до 3 місяців стали видимо меншими як ліві, якщо розігнути. Дитина була зігнута чи правильно сказати скрючена як лук, носіння в слінгу лише на той час давало можливість під час сну хоч голову повернути в іншу сторону. В 3 міс нас послали як дуже плаксивих і недающих мамі спати по ночах, хоча спав він глибоким сном.

    Лікар могла щось пікнути. Могла б і інші рефлекси перевірити - один взагалі зявляється майже на 5 день життя. Мені б це спростило життя. А так я почала шукати, коли вже неозброєним знаннями медуніверу оком було видно, що НЕ добре.
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в нас знов якась проблема з какою. Раз на 2-3 дні трошки рідкої каки хлюпається малій в трусики, при цьому вона того не відчуває очевидно, бо може потім сказати - "ой, мокре, напісялося", а там реально не напісяне а таке розмазане. Іноді як його менше, то і взагалі ніяк не реагує бо певно ніц не чує. А я вже по запаху дошукуюся шо то таке.
    Какає загалом нормально, звиклої консистенції.
    В чому тут може бути справа?
     
  12. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Маю намір робити доні щеплення КПК, тому поїхала і здала аналізи крові та сечі. І ось нам у сечі виявили білок 0,03. Чи може мені хтось підсказати на що це вказує, бо я наразі припускаю, що це може бути запальний процес в нирках.
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    лейкоцити є? перездайте ще раз. а кров? може просто погано підмили?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Як зазначено то лейкоцити у сечі 3—5 , еритроцити 0—2, кров— все добре, 3 тижні тому мали еозинофіли 15, а зараз 0.
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Gudzyk я би ще раз перездавала сечу. Можливо і два рази
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В нас теж таке часом проскакує. Поки були на гв, не звертали уваги. Але воно є періодами до сих пір і нікуди не дівається.
    Педіатр, відчіпного, подавайте бактерії. Пробувала, ефекту аж такого не бачу.
    Треба здати аналізи, тільки не знаю де і який конкретно аналіз, бо думаю справа в ферментах шлунка чи кишківника.
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в нас такого раніше не було, буквально кілька тижнів як почалося, може 2-3 тижні триває.
    Я в тому підозрюю кишківник, але що саме теж не знаю.
    Але і незнаю до кого йти і шо питати. Восени як намагалася з'ясувати з малою чого вона какає раз в 3-4 дні, то теж нічо мудрого і корисного не взнала - ні в сімейної , ні в гастроентеролога (хоч "державного" хоч з параскеви). А тепер як завершили гв, то какає собі спокійно раз на 2 дні, а нас прям і в лікарню відправляли, і всякі непереносимості приписували.
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Про тонус. Читаю одного дитячого реабілітолога, Олега Леонкіна, так от він пише, що попри розповсюджену думку, що більшість проблем із тонусом у дітей - це гіпертонус, він каже, що насправді, в 70% це - гіпотонус, а проявляється він як не дивно - пришвидшеним моторним розвитком, поганим і чутливим сном, зависанням на мамі в немовлячому віці, пришвидшеним розвитком мовлення, непосидючістю, надмірною рухливістю, гіперактивністю, гіперемоційністю. Конфліктністю в поведінці, "я головний або я не з вами". Це пояснюється тим, що така активність власне допомагає дитині підтримувати тіло в нормальному тонусі, тобто ефект постійного самозбудження.
    Моя старша дитина точно мала якісь нелади з тонусом, щоправда нам не звертали на це увагу, ні на скарги про поганий сон теж, фізичний розвиток був в деяких моментах пришвидшений, тобто, голову тримав теж з народження, перевернувся в 2 міс, сів пресом в 6. Я себе тоді теж якось переконала, що то нормально для немовля бути таким тривожним, ну, такий темперамент, "четвертий триместр" і т.п., але зараз, чимдалі більше до мене приходить інформації, що я розумію, що таки ненормально це все, і значить заважає щось дитині, коли вона так поводиться.
    А виходить, що впливає воно на тонкі моменти - типу характеру, особливості у вмінні спілкуватися з людьми, навчатися))) Ну і ще всякі головні болі, порушення кровопостачання, порушення осанки - це з чисто фізичного.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от я не знаю що там у нас було, але Влад якось дуже нерівномірно розвивався фізично - повзати почав рано, але сів пізно, ходити почав дууууже рано, але всякі драбини-лазанки (де треба було руками підтягуватися) довший час були для нього проблемою, дрібна моторика була непоганою, а от з крупною... якийсь дуже вайлуватий і незграбний він був. Ну і неспання, рано і багато почав говорити... Х.з. коротше. Я от лише зараз (в майже 5 років) бачу, що він більш-менш рівномірно став фізично розвинений, більш "зграбний" якийсь, може, трошки танці помогли, може, сам переріс...
    Ну і в нас були "отягчающі" всякі штуки для здоров"я типу стимульованих пологів і величенької кефалогематоми (з якою ми нічого не робили так і лишилася черепушка трохи нерівною у нього), може, і то свою лепту внесло теж.
    Але мені б цікаво було на майбутнє трохи з тим розібратися щоб знати на що звертати увагу з другою дитиною.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    головне питяння - а що з тим можна зробити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1