Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дуууже цікаво! Моєї дитини стосується все вищеперелічене. І я також вважала, що така поведінка немовляти (поганий і надчутливий сон, зависання на циці фактично цілодобове до 10-ти місячного віку, ні хвилини на одному місці з моменту як почав повзати і т.д.) - нормальна. Цікаво, що нам таки поставили гіпотонус м'язів у 2,5 роки. При цьому мій син і надалі ні хвилини не сидить на місці, цілоденно гасає на біговелі і самокаті, чудово "грає у футбол" і т.п. Але от має трохи проблеми з координацією, часто падає (хоча не робить з цього біди))). Лікар сказала, що то просто така його особливість, яка не є чимось поганим. Але про зв'язок гіпотонусу з надмірною рухливістю чи гіперемоційністю, пришвидшеним розвитком мовленням я читаю вперше. Цікаво, що мовлення і логічне мислення в нього розвинуті дуже добре, значно випереджають вікову норму (розмовляє, як і рухається, безперервно))).
    Так, дуже хотілося б знати відповідь на це питання.
    Бо щодо фізичного стану - нам лікар радила басейн, фізичну активність (якої в нього і так аж забагато) - і все. Але вплинути на таку особливість м'язів, я так розумію, не дуже то й можна.
    Та мене більше цікавить емоційна складова: син дууже емоційний і (підозрюю, що саме через гіперзбудливість) дуже швидко втомлюється.
    Ще таке: чи є якийсь зв'язок гіпотонусу з непереносимістю лактози?
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    Старшій моїй неврологи ставили легкий гіпертонус і було присутнє це все з вище переліченого за вийнятком пришвидшеного розвитку мовлення (було навпаки) і цю гіперактивність, гіперемоційність пов'язували з гіпоксією плоду.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @fantazerka,
    Власне це була інформація з анонсу семінару. Гляньте у ФБ.
    Я нічого не знаю про реальні результати, але якраз такі спеціалісти з цим і працюють.



    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Так, я вже знайшла сторінку цього реабілітолога у ФБ. Сподіваюся, вебінар трохи щось прояснить для мене.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В Роми з"явились маленькі крапки-родимки на обличчі. Це чогось бракує організму?
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    То скоріш за все від сонця пігментація зявилась.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я не знаю де краще запитати, бо питання трохи філософське. Поки напишу тут. ШКТ дитини до 6 місяців лише формується, тому оті всякі аналізи на дисбактеріоз не інформативні. Часто ці аналізи показують відхилення і часто призначають всякі бактерії. Якщо дитину лікувати всі 6 місяців цими бактеріями чи можуть бути якісь наслідки? Чи це просто класний маркетинговий хід, який точно не зашкодить? Ваші думки?
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не тільки не інформативні, але й недоцільні, недоречні, "з пальця" висмоктані...
    я не медик. Але думаю, що таке "лікування" однозначно впливає на імунітет.
    ой не знаю...ніде у світі немає такого діагнозу "дизбактеріоз" і практики "годування" дітей бактеріями теж відсутній. То тільки на теренах колишнього СРСР таке прижилось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджусь з @Dominika . Порушення кишкової флори буває 1) при отруєннях чи ротавірусах; 2) після тривалого прийому антибіотиків. (Не беремо до уваги рідкісних і спадкових захворювань - але про це не йдеться ж?)
    В обох випадках мікрофлора здатна самостійно поступово відновлюватись при адекватному різноманітному харчуванні , якісні кисломолочні продукти будуть не зайвими (після інфекцій , звичайно, спочатку кілька днів безмолочна дієта).
    Діти ж до 6 місяців переважно на г.в., то тим і лікується і відновлюється.
    Мої до 6 місяців якось ні на що кишкове не хворіли, вже в рік чи два був перший ротавірус. Після антибіотиків бували розлади кишківника, але по закінченню лікування поступово все приходило в норму. Знайомий лікар італієць був спантеличений, коли питала його про бактерії в капсулах чи порошках для відновлення мікрофлори... Так, антибіотики можуть то пригнічувати, але організм в стані сам дати тому раду. Він як сімейний лікар такого не прописує.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Бактерії після антибіотиків допомагають заселити кишківник (тобто зайняти місце, щоб погані бактерії не зайняли), але вони там не приживаються. Це тимчасове рішення, поки організм не відновить свою мікрофлору.
    Для немовлят - то взагалі без сенсу.
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    От якраз мене цікавить :дитину в пологовому кололи антибіотиками і прописали лінекс для відновлення. Зараз бачу, що малого мучить животик. А мене мучить питання, чи достатньо мого молочка і дитячого імунітету для відновлення. Хочеться полегшити дитячі болі.
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про таку манюсіньку навіть не знаю що сказати... В нас і без антибіотиків животик болів, в хлопчика сильніші кольки були і майже до 3х місяців, давали якісь крапельки, то гази краще відходили, трохи легше ставало. Доця найменша - набагато легше і менше часу, я навіть 1 пляшечку до половини не використала, тоді як з хлопцем щось аж 3 флакони...
    А бактерій не приписували, то й не давала, хіба вже в трохи старшому віці, але якщо чесно, вже давно не даю, і не бачу якоїсь різниці у швидкості відновлення після кишкового нездужання чи прийому антибіотиків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    напишу що знаю: склад бактерій це суто 2-3 види в препараті. ГМ мість точно ЇХ ЖЕ і ще купу корисних бактерій, які не відібрали окремо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Погоджуюсь з @Matvijko. В моєї дочки так само. В неї дуже світла шкіра, яка практично не засмагає. Постійно носить кепки, але на літній період та пігментація посилюється, на зимовий - трохи зменшується, але теж присутня. Почалось десь після двох чи трьох років. Та і родимки по тілу десь в той час почали з'являтись. З народження не мала жодної.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Вже 2 рази в нас траплялася така ситуація: вкладала малу спати близько 23.00, а через 1—1,5год вона починала шалено плакати через сон аж захлебуватися. Я беру її на руки аби заспокоїти, а вона не прокидаючись глибоко сплакує—дихає. Ношу її виключно у вертикальному положенні, схиливши її голову собі на плече, а вона в свою чергу дуже міцно мене обіймає. Інших позицій вона не признає: ні лежачи в мене на животі, ні сидячи в обнімку— зразу починає чим дужче плакати, тільки треба ходити. От порадьте що це може бути??? Бо трохи мене це лякає. Я собі розмірковую може зуби лізуть чи сон їй якийсь страшний сниться і аби це не перейшло в щось серйозніше.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Gudzyk в малого теж було таке, також десь в такий віковий проміжок. Швидко минулось. Пов'язую це з активним розвитком мозку. Дитина вже може приймати більше інформації, а мозок ще не в стані адекватно це обробити. Виходить своєрідна накладка, яка спричиняє "буйну" реакцію мозку, який не може вгамуватись навіть під час сну. Тому так....Це звісно не виключає інших причин, але якщо ознак якихось більше немає, то думаю, що переживати не варто.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. vituska

    vituska Member

    В мене так було із старшою,плакала так,що чоловік швидку хотів викликати і тримала теж її в вертикальному положенні і тільки на лівому плечі,на правому знов починала плакати.Я вважаю,що це було на зубки,в нас всі зуби пізніше прорізувались і напевне їй було дуже боляче,згодом воно все минуло,правда вже не памятаю скільки ночей це тривало
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Скільки часу ви ще не відводити дитину до садку після звичайної віруски? Дякую.
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мала почала покашлювати, поки що нечасто, соплів нема. Іноді каже що болить горло , але я вже не знаю коли вірити тому, бо їй часом хочеться льодяника посмоктати . Той кашель мені здається якимсь глибоким, не горловим, поки що ні сухий ні мокрий.
    Що їй дати? В хаті є проспан і амбробене, але в обох пише муколітичні. Ще напевно зарано таке давати поки не стане чітко видно який той кашель? Але чимось би почати лікуватися, чим?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, я за пиття, багато теплого, як можна частіше. Поки без ліків. Відшаркуючі б точно не давала. Якщо кашель алергічний - забрати алерген, і можливо протиалергічне. Останнім часом намагаюсь з ліками не поспішати, хіба є якісь плани і треба бути здоровими).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1