Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @marianast а то не Вашому старшому колись (кілька років тому) в охматдиті кашлюк діагностували?
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні, діагнозу такого не було до тепер.
    Але я думаю про те, що затяжний кашель в нього не вперше. Правда такого як тепер не було. Звідки я знаю коли ті антитіла виробились? Я йому вже IgG здавала. Малій здала IgM, подивимось в п’ятницю.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То я щось переплутала значить. А затяжний кашель - то ще й особливість організму боротися з вірусами. Я кашляю переважно 4-6 тижнів. Середня моя має проблемні аденоїди і теж довго виходить з вірусок.
    Я про кашлюк спитала, бо хочу теж антитіла їм здати. Нам поставили діагноз, але без запису в картку - по показниках ЗАКу і характерному кашлі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я вже дочекаюся результатів малої і піду наполягати на записі в картку. Хоч ті IgM дуже важко впіймати,вони вказують на перебіг хвороби, тому для мене були би дуже інформативними. За двох дітей одразу. Як нічого не покажуть то за три тижні і малій здам igG
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Не знаю в яку темку... Як , дивлячись, на склад виписаних ліків, визначити, чи є там антибіотики.
    Та, я -мама двох дітей не дуже часто контактувала з лікарями та антибіотиками.:girl_cool:
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Загуглити діючу речовину:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В Ясі вже кілька днів з"являються невеликі кругленькі червоні прищики. То на обличчі було 3, зникли, з"явився один на іншій щоці і 3 на пузі. Мо, й ще десь є, я не оглядала детально. Трохи є соплі. Т навіть не знаю :girl_blush2: - не міряю поки мені на дотик не здається дитина гарячою, тому, може і є яке 37,1...
    Виглядає майже отак (фото з інтернету)
    [​IMG]

    То може така в неї вітрянка бути? Бо в принципі зараз по місту "ходить", в наших знайомих діти хворіли (але ми з ними не контактували). У Влада нічого (откім трохи соплів).
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    от моя середня так і перехворіла. і навіть би не додумались як би не встала серед ночі бо дуже чіхрався на спині прищ, потім ще один вискочив. а були записані на прийом до лікаря, той підтвердив вітрянку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мазки здали вчасно. В малої висіяли Bordetella pertussis -це збудник коклюшу. В мене другий день 37,5, кашель сухий і задушливий.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Може не зовсім про здоров’я... Але не знаю де написати. Гігієна діток після 2 років. Чи достатньо купати дівчинку раз в тиждень? Підмиваю звісно щодня, а повноцінно не хоче купатися зараз...
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Достатньо. Абсолютно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    +++
    Літом, коли жарко, пітніють і порохи- то треба щодня сполоснути, а зараз, зимою - як не хоче, то нормально і раз в тиждень. Пройде час і пропустить, все міняється.
     
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    от і в нашого таке, вчора лікар підтвердив вітрянку. Я в принципі знала, що є ризик, бо в садочку хлопчик хворіє, але одразу не подумала на вітрянку, бо дійсно кілька прищиків, а вже ввечері кілька нових на ногах .
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я правильно розумію, франція, щеплення в календарі, допуск в садок?
     
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Так, все вірно. При записі в садок (то окрема історія, навіть ціла епопея, бо місць нема) нас попередили, що вітрянка належить до хвороб, з якими в садок допускають, а навіть і радять, бо краще перехворіти в дитинстві. Щеплення ми таки робили, по календарю, до вакцинації був кожного разу огляд дитини, двічі переносили, бо малий був з соплями. Вакцини типу від грипу, від ротавірусної інфекції і т.д. педіатр нам не пропонувала, малий був на ГВ, тому без потреби йому було, а зараз би теж того не робила. Проти вітрянки тут рекомендують вакцину після 12 років, якщо людина не хворіла
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені на половину) я б не відправляла дитину з темпою.кашлем і тд в колектив.. а ще мені не подобається ота травля невакцинованих... ну та реформи круто. ..
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чесно, нічого тверезого не бачу саме в цих рекомендаціях. Вони дисонують хоча б з тою теорією, що треба захищати тих дітей, які мають протипокази до щеплень (так-так, там в оригінальному дописі в кінці як завжди агітка - "щепіться від грипу щороку"). Але то ж США. В ясла з року, мама на роботу, нема часу похворіти. Останнім часом багато читаю від тамтешніх людей про всі прєлєсті їх медицини. Ну його з таким підходом. Залишковий кашель - так, може тривати довго і нудно. Температура 38 - ні, я не бачила жодної здорової дитини з такою температурою, яка може 5-6 годин вчитися чи бути активною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 3
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee, я не в захист Супрун...- моя дитина ,звикло,з температурою 38 почувається прекрасно. З температурою 39 - ,для лікаря, який бачить його вперше,----та він цілком здоровим виглядає. Для мене він тоді виглядає на абсолютно-здорову-Спокійну -дитину. Є й виключення.
    Але з температурою я його б нікуди (школа, садок) не відправила. З однією поправкою- якщо цю температуру я би запідозрила. Майже ніколи я не бачу в нього , під час хвороби, 37.2-37.5....тобто отой початок - пропускаю. Мала колись звичку, як був перший рік садочку і соплі-кашлі кожного тижня, міряла йому темп.2 рази за день. Інакше початок не вловити.
    Вдома з темп. 38.5 він звикло - норм. їсть, гоне як малолітнє лоша, стрибає на фітоболі або робить кувирки з пробіжкою. Навіть гуляє, лиш з іншими дітьми не контактує. А з 39 -може гарненько щось читати, слухає і розмовляє так спокійно і уважно...всі реакції не бігом-галопом-пагналі, а от такі ... споокійні.. В мене навіть думка проскакує - от ж може бути , як середньостатистичнадитина - статичним :girl_crazy:.
    Такий от організм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1