Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Це ще дуже мало часу пройшло, дитині треба звикнути до великої зміни.
    Діти ж не завжди показують напряму, і тим більш імовірні саме нічні істерики, якщо вдень переживання не знаходять виходу.
    Я думаю, що поки вам варто ще деякий час просто поспостерігати, у вас є дуже вірогідна причина для цих істерик, просто самі поставтесь до того з розумінням як до процесу, який може відбуватись непросто і не в один день.
    А чого до себе не хочете її взяти спати?
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хочу. Вона десь дві ночі спала зі мною і чоловіком і меншою. Не виспався ніхто. Але це не так важливо. Їй мало місця. То вона так сказала і тепер спить з чоловіком, а я з меншою. Знаю, що сон в нас зле організований, але по іншому поки ніяк.
    А ще всі навколо зарядили: не шуми, розбудиш маленьку і тп. Тут ще дорослим треба пояснювати, що вони обоє мої діти.
    Ну наразі спостерігаю. І намагаюся приділяти більше уваги. Лікар (сімейна) відхилень не бачить (якраз сьогодні були).
     
  3. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Можливо хтось із таким вже зіштовхувався або знає, що це таке може бути. Синові 11 років (росте, розвивається, мужнішає - гормони, одним словом, присутні). Є ущільнення біля соска - з однієї сторони, розміром 25 копійок, не кругле... Лише з однієї сторони. Не болить, не червоне - випадково виявили.
    Лікар сказала спостерігати до тижня часу, а далі до хірурга. Також міряти темп.
    Що це? Гормони? Так буває, варіант норми в цьому періоді дорослішання?
     
  4. vjv

    vjv Well-Known Member

    Читала, що таке іноді буває, варіант норми, називається пубертатна гінекомастія, виникає внаслідок дії гормонів, проходить сама за кілька місяців.
    Звичайно, спостерігати потрібно і на огляд до лікаря, щоб виключити якісь патології, хоча педіатр мав би це зробити.
     
  5. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ось це мене дуже цікавило, дякую.
    Від лікаря почула, що тиждень спостерігаємо і до хірурга на огляд, якщо якесь погіршення.
    Наґуґлила те ж.
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    В мого брата таке було десь в 12 років, спостерігали і пройшло саме. Також спочатку дуже перелякалися, але в співробітниці син, його ровесник, то в нього також так було.
    Звичайно дуже добре, що ви звернулися до лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, до кого можна завести малого щоб на спину подивитися? Щось мені здається, що в нього лопатки трохи випирають. Але мені було б добре з конкретним прізвищем, когось доброго.
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я б до остеопата пішла, Олег Гнідан, контакти є в гуглі
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вам призначать мінімум «не паритися» і максимум плавання, масаж, вправи, кальцій і може якусь «муть з айхербу».
    Якщо не остеопат, то з ортопедів хороші відгуки про Мар‘яна Орача, але я сама не була.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка порадьте якийсь натуральний антиперспірант для старшої дочки, вже почалось статеве дозрівання і є неприємний запах поту.
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не впевнена, що натуральний, швидше за все-ні, але делікатний, без запаху, моя дочка почала користуватись деколи:
    08B94E57-D820-4E7E-B4AD-4A643765C639.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну я б отак з порогу і антиперспірант зразу не давала. Дезодоранту вистачить. З миттям додатковим, коли вертається зі школи.
    Підлітків певний час може нічого «не брати».
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Fish

    Fish Well-Known Member

    Я спочатку шукала для доньки саме дезодоранти, а не антиперспіранти, купувала ives rocher без алюмінію (геть не помагав), isana спрей (трохи краще, але теж не дуже). Це на додаток до миття до і після школи, зміни одягу. Потім здалася і почала купувати звичайні кулькові антиперспіранти (Адідас, нівеа тощо). І життя налагодилось :) Не закликаю вас так робити, просто ділюся досвідом, бо мене це теж дуже хвилювало, тим більше, що почалося досить рано і не хотілося давати антиперспіранти.
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто лікував своїм дітям рефлюкс? Були у гастро, але виписала нам якесь жорстке лікування: домрид, квамател, фосфалюгель. Останнє ще розумію, а от ті два перші взагалі дітям не рекомендовані. що виписували вашим дітям?
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Dominika, я дитині не лікувала, але лікую періодично собі. А який у неї рефлюкс і як встановили? У мене езофагіт, недостатність кардії. Болячка реально погана. І дуже не надається лікуванню. Призначення ваше протокольне. Я приймаю також препарати (мені найкраще підходить Дексілант тривало), що пригнічують секрецію кислоти шлункового соку. У вашому випадку - Квамател. Не знаю, скільки років доньці, але Домрид мені також заходить на ура, я беру його аналог Мотиліум. Єдине, він підвищує пролактин гормон, з ним обережно. Замість Фосфалюгелю я б дуже радила взяти препарат - Гіалера, він гарно заходить при рефлюксі. Візьміть кілька стікерів на пробу. Але, якщо бути, вже цілком відвертим, то рефлюкс лікується спокоєм, стреси звести до мінімуму. Я беру заспокійливий препарат раз в півроку, назви не пишу, бо то серйозні ліки, і на деякий час про рефлюкс забуваю. Також гельмінти можуть давати ускладнення.
     
  16. Fish

    Fish Well-Known Member

    Нам не призначали нічого серйозного, гавіскон подвійної дії (те саме, що фосфалюгель згрубша) за потреби. Радили спробувати виключити молоко, але ми жодної різниці не побачили, тому повернули його. Був період, що турбував часто, тепер, ттт, якось налагодилось.
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я колись користувалася дезодорантом від Веледи. Він допомагав мені (якщо не сильні фізичні навантаження, і без якоїсь стресової ситуації типу екзамену) і запах мені подобався. Але у вагітність і перші місяці після я пітнію сильно і з дуже неприємним запахом, то мусила перейти на хімоту.

    У мене був спрей, але є в інших варіантах теж.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дякую дівчатка за поради, почнем напевно таки з дезодоранту якогось, а там побачим як піде:girl_smile:
     
  19. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    @HappyViki мені до того ще лікар радить дотримуватись кількох правил - після їжі не лягати,краще походити, не нахилятись(я тепер підлоги тільки шваброю мию) одяг не повинен передавлювати живіт і якщо спиш то брати,ще додаткову подушку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Ljlichka, так- так, я це знаю. Все використовую, практикую. Але у мене рефлюкс постійно, цілий день. Мало залежить від харчування. Свої погрішності знаю, це свіжі овочі та фрукти, кава, на жаль. І великі проміжки в прийнятті їжі.