Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про себе розкажу.
    Тиждень суворої дієти, потім спокійно послаблювати при потребі випити послаблююче (але не зловживати).
    Купання - через два місяці. Душ практично зразу можна. Шрам промакати, не терти, можна феном сушити легенько.
    Це все якщо шрам гоіться нормально - нема поганого запаху, виділень особливих довше ніж тиждень-два (може таке бути як сукровиця).

    але я не знаю що таке флегмонозний.
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2021 ---
    Я так розумію, що видаляли не лапараскопічно?
     
  2. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Так, оперували з розрізом.
    Флегмонозний - це з накопиченням гною в апендексі, що викликало досить сильну інтоксикацію.

    Пройшов вже місяць, тож я консультувалася і в оперуючого хірурга, і в сімейного лікаря. Харчуємося простими стравами. Відварений буряк, морква, картопля, риба, м»ясо, каші, скибка висушеного хліба і 2-3 дитячих сухих печева, печені яблука, йогурти без наповнювачів. Тиждень як додала сире яблуко та банан, дитячі аптечні йогурти та сирки.
    Категорично не можна ще з місяць здоби, вареників, пельменів, смаженого, капусти, квасолі і сирих фруктів.
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2021 ---
    Підкажіть ще, будь ласка, чи значно Ви втратили вагу. Син важив 23кг, після лікарні - 18,5кг. За цей місяць набрав 1кг. Виглядає дуже худим.
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2021
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Втратила, але не пам‘ятаю скільки. Набрала назад за два- три місяці. Але я їсти нормально почала швидше. Я вам такого не раджу, просто констатую факт.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, старша знов з соплями вдома, питання по меншій (9 міс). Чую, що хрюкає носиком, соплі не течуть, цицю їсть. Чи є сенс промивати носа? Бо зазвичай якщо цицю їсть нормально, то не промиваю. Може я не добре роблю...
     
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee я не так щоб промивати коли хрюкає, а просто закапую по 2 каплі хюмера (в мене монодози).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Melian

    Melian Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка. В неділю в дочки (5 р.) була рвота кілька раз. Я давала їй Домрид, відпоювала електролітами. Вчора і сьогодні температура вище 38.5, дитина дуже вяла, рвоти більше немає, даю багато пити, апетиту немає. Це наслідки кишкової інекції? Може температура триматись так довго? Періодчино збиваю нурофеном, якщо дитина погано спить. Ніяких скарг дочка більше немає, після нурофену - живчик. Чим ще допомогти? Ознак обезводнення, крім температури, немає, в туалет бігає. Записались на прийом до сімейної аж на четвер, зараз собі місця не знаходжу(

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    З вашого опису температура 2 дні, то це ж ще недовго. Зараз купа ходить всяких ентеро-,ротавірусів і, можливо, у вас якийсь з них. Доня з садку за зиму двічі ту кишкову бяку приносила. То вдруге було невесело, рвота цілий день, понос і температура 38,5 протягом 3-3,5 днів. Пиття давайте, але я б ще якийсь Атоксіл додала, щоб вивести то все з організму.
     
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дуже дякую за пораду. В нас раніше ротавірусні інфекції переходили значно легше, той зараз я трохи запанікувала.

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Melian а вас сімейна по телефону не консультує? Обов’язково записуватися?
     
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    В мене менша мала сопельки, забитого носика не було просто текли, нічого не робила бо то для неї страшно неприємна процедура - лізти до носика... за тиждень минулося, інших симптомів чи температури не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ацетон перевіряли? Мені дууууже подібне власне на нього
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата в кого діти мали судоми через порушення кальцій-фосфорного обміну?
     
  13. siriuska

    siriuska Member

    У Вайбері є група з епі дітками, думаю там буде більше інфи, мами підкажуть.
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це не епі
     
  15. siriuska

    siriuska Member

     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як зробити так, щоб дитина 9 місяців випила дуже гіркі ліки (фурагін)? Лікар казав навіть цукор додати, аби лиш випила, а не виплюнула. Ідея «така собі», може щось підкажете... Лікування має бути тривале і 3 рази на день.
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Яка лікарська форма? Якщо таблетка, розтовкти в порошок і змішати з цукровою пудрою. Хоча ця ідея теж «така собі». Якщо сироп - вони ж для дітей і так солодкі роблять.
    Фурагін в 9 міс можна?? Сама колись таке пила, бєє
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MalvinkaLv таблетка, буду товкти в порошок і розводити на воді. Але треба щось солодке додати, бо вона випльовує...
    По інструкції з 6 років, але і меншим дітям призначають, бо альтернативи нема. Або антибіотик, що ще гірше.
     
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee хіба ще якось давати шприцом від нурофену, так що менше на язик попадало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog так всі ліки даю) То хіба перший раз могла би з ложки спробувати, а далі вже не обдуриш і треба заливати (як я того не люблю...)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1