Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Starlight

    Starlight New Member

  2. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Потім напишете на якій фірмі зупинились. Бо також хочу купити.
    Дівчата, чи давали ви своїм дітям Бронхомунал?
    Нам його зараз педіатр виписала. Бо малий на початку жовтня хворів і ось зараз також хворий. Кашляє/температура. Ну і педіатр сказала що це зачасто і рекомендує Бронхомунал. Його потрібно пропити курсом 10 днів в місяці. І так 3 місяці.
    Чи допоміг він вашій дитині?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    В малого, 5років, гикавка. Вчора, сьогодні, пeріодами - находить, минає. З чого б цe?
     
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть. Призначили малому діакарб, бо типу має внутричерепний тиск. Це вияснили за допомогою ехоеег. Типу там бокові роги чи щось там трохи більше від норми. При чому воно більше з народження, і нам казав і Козак в чорнобильський, і Возниця (невролог), що самі ці роги не мають значення, бо наприклад малий головастий (в тата), і вони вже не можуть бути малі. Пішли ми власне тепер до Ляльки Т., логопеда, бо в малого слина тече часом, і трохи змазана мова, там були одразу і на еег цифровому, і невролог дивилась, претензій до розвитку наче не мають, але казали, можливо той вчт може давати слинотечіння. А, ще деколи скрегоче зубами в ночі, глистів (хоч ця теорія не відповідає істині) нема. Але читаю багато статей, пишуть, що вчт - то ледве не через одного, і це не доведено, і діакарб це лише в нас назначають. От що порадите?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, трохи турбує мене один нюанс в малого... Має помітну місцями судинну(чи капілярну, не знаю як правильно) сіточку. На спинці, під шиєю і на щоках, біля кутиків губ. Ось такого плану, але не так яскраво вираженуі меншу по площі. Що скажете про це? Норма чи турбуватись? Фото з нету...
    [​IMG]
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи хтось стикався з мезоденітом в дітей? хто діагностував (педіатр, гастро?) і на підставі чого? лікували тільки антибіотиками?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мого таке. Якраз завтра буду питати в лікара але сама підозрюю, що судини слабкі.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @NataliaFed буду вам вдячна якщо напишете, що вам сказав лікар.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Слабкі судинки. Від переохолодження/перегріву/перенапруження в т.ч. емоційного таке відбувається. В нас із носа кров іде часто, то я й здогадувалась від чого капілярна сітка може бути. Аскорутин давати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    я коли переполокала носа, то капала АКК 5 днів і аскорутин
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    То ви в педіатра були чи в когось вузькопрофільного? Цікаво чи можна цей препарат приймати без консультації лікаря? Бо в нас така педіатр, що я навіть не хочу нічого в неї питати, "бєсполєзно". А вузькопрофільного навіть не знаю кого шукати. Гематолога чи що?
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В педіатра. Він і сказав давати аскорутин.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, яких лікарів треба пройти в 2 роки? Мається на увазі профогляд. Ми були зараз лиш в окуліста. Хто ще доречний? Невропатолог? Якщо так, то як вигялдає огляд дворічної дитини в невропатолога? Ну в немовлят, зрозуміло, міряли голову, дивились чи тримає голівку, поставу і т.д. А в два роки що якісь тести є, дитину щось питають чи як?
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В нас така ж проблема. Нам виписали рутин.
    На айхерб можна замовити чистий рутин. Правда там зараз з дозуванням трабли. Раніше були капсули по 50 мг, а зараз мінімально 450. Але все одно даємо 1/4 на день.
    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2017 ---
    Ми вже нікого не проходили в 2 роки. Зверталась коли бачила якусь проблему.
    Правда якраз так вийшло, що в 2 роки здати аналіз сечі і крові та зробити УЗД. До невропатолога пішли аж перед школою.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Хірург.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, в малого ( 2 р) почервоніла і трошки підпухла повічка. Ніби не турбує. То треба десь до лікаря, чи поспостерігати? Йти сьогодні гуляти, мабуть, не варто?
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Сходіть до окуліста на всяк випадок. Чогось зразу подумала на коньюктивіт.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    може бути ячмінь, гуляти можна, просто на вітрі старайтесь не бути
    дивіться ще чи око не сльозиться, тоді не варто гуляти
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ніби не схоже, саме очко біленьке, слізок нема. Боюся трохи йти в поліклініку через ті віруси. Хіба додому педіатра покликати. Я приватно кличу. Мені то більле на прищик схоже, може ячмінь, але біля слизових, ріби, нічого не видно, почеивоніло і припухло в сладочці і трошки вище, так ближче до кутика внутрішнього
     
    • Корисно Корисно x 1