Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Певний час в малої проблеми з животиком, обходили вже купу гастроентерологів, безрезультатно! В грудні два рази лежали в інфекційній, ну але тоді це був ніби-то вірус. перед Паскою знову рвота і знову ніби вірус, бо і я і чоловік тоді на ніфуроксазиді тиждень з поносом. Вчора в малої в калі побачила прожилки крові і слиз, сьогодні зранку знову. Ще тижня нема як були в гастроенткролога в Веселці, п*єм бактерії, ферменти, гастритол. Здали вже купу аналізів, УЗД, купрограму, на глисти, печінкові проби. Завтра йдем ще здавати на лактозну неперонисимість та непереносимість глютену. Чому та кров є в калі? Чи то може не кров, але дуже на неї схоже. Я в розпачі. Шо з тою дитиною не так?! Бавиться, весела і одночасно якась мені аж зелена, в транспорті бачу. що її закачує. хоч вона не признається...вже боїться тих лікарів. Єдине, то ще зонт не ковтали, але мені страшно. Як це дітям його ковтати? Розрадьте мене чи насваріть(
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Маленьким роблять з наркозом. А решта в нормі аналізів? Зонд покаже, чи є виразка чи гастрит, навряд чи то має відношення до крові в калі. Тут хіба колоноскопію провести, щоб оглянути стан кишечника, якшо з аналізами все добре.
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    лейкоцити підвищені, 11, але так як рвала, то це і очевидно, що запальний процес. Інші показники по крові в нормі. Глистів не виявили ні в калі, ні антитіл в крові. Кал - не в нормі, пишуть дизбіоз. Маємо перездати за місяць після того як курс бактерій проп*єм, але той кал постійно не в нормі чомусь. Тому не можу прив*язувати це до теперішньої ентеровіруски чи що це було. В малої апетит більш ніж чудовий, радять нам дієту безмолочну і безглютенову, але я поки не представляю як це зробити. Тому мушу здати аналізи, щоб знати напевне, бо вона дуже любить молочні кашки і хлібчик.
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    В моєї малої таке було в немовлячому віці. Не знаю чи розраджу вас, але оті прожилки крові можуть вказувати на непереносимість лактози. Ну ми експериментальним шляхом до цього дійшли - коли я пила молоко( куповане, домашнє) на наступний день були ті прожилки, слиз, зеленкуватий кал. Реакція спостерігалась лише на молоко.
    Їй вже півтора року, ми ще на ГВ, досі не п'ю молока і малій не даю молочних продуктів. Боюсь.
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ми були на ГВ 3 роки і 3 місяці, з самого початку прикорму кал був не такий як треба...то зелений, то з жирами, аж горшок жирний був по стінках, з неперетравленими частинками їжі і не сформований, а кашкоподібний. Я пробувала якийсь час давати безлактозне молоко. Ситуація то чуть покращувалась, то гіршала. Дитина гарно набирала вагу, нормально почувалась при тому і згодом якось ніби все забулось. Потім стала жалітись. що животик болить, ми ходили по лікарях, але ніхто нічого конкретно не каже...попийте бактерії, стандартно. тепер на животик не жаліється, проте якісь часті рвоти, тошнота, блідність, сухі губи які всю зиму тріскали. Щось мені то все не подобається...
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Meriroma ну у вас ще попереду тести може покажуть. Я всю свою сім'ю при проблемах ШКТ тримаю без молочного взагалі. Хіба вершкове масло, не знаю чи це молочний продукт. Молоко важко перетравлюється, ви самі знаєте, можете для експерименту прибрати його на місяць і глянути чи є зміни.
    Ну і я би безлактозного не давала теж
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Навряд чи непереносимість. Діти від такого самі відмовляються при тому.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    якщо ні, то вже піду на зонд чи колоноскопію, бо мушу прийти до якоїсь причини. Шкода мені її мучити тим всім лише
    --- дописи об"єднано, 26 Квітень 2017 ---
     
  10. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Стосовно зонду, тепер можна просто здати аналіз на гелікобактер пілорі. Він покаже чи є гастрит
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не завжди, @Meriroma , це дійсно схоже на непереносимість лактози.
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    мені одна педіатр, завідувач неонатального відділення на Орлика колись сказала, що ніякої такої непереносимості в малої бути не може, бо вона б тоді у вазі не набирала. Не знаю, тоді я їй повірила, вона нас вела з 3 місяців.
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Не знаю. Я не лікар.стверджувати не буду.але в похресника ця непереносимість.нічо так пацан.я б сказала виглядає старшим за свій вік.йому 6 скоро. .. і в його мами .моєї куми...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    В нас непереносимість лактози. Вагу дитина чудово набирала. Навіть за перший місяь з 3250г набрала аж до 5100г. А далі вже нормально Левчик набирав вагу.
    І кал був нормальний, ця лактозна недостатність вилізла у іншу хворобу (халязіон). Аналізи показали що є лн, також здавали копрограму, печінкові проби, то показало, що не перетравлюється клітковина, жири. Лікувалися ще бактеріями та іншими ліками.
    А ще дитина з народженя дуже погано спала і груди тяжко їла, перші 5місяців треба було після 2-3 ковтків піднімати, носити. Дитина не могла просто наїстися грудьми, були часто зригування.

    Дуже любить їсти безлактозні йогурти і іншу молочку.
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а де Ви купуєте їх?
    сьогодні здали аналіз на непереносимість лактози і глютену.
     
  16. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я купую фірми Latter (нам гастроентерелог порадила).Ось тут є список точок Точки продажу_січень-лютий.xlsx. Я живу в районі Галицького перехрестя. Раніше купувала на Грінченка, але вони потім закрились. То ж приходиться їхати на базар на вул. Чорновола. Ще тут на ДП є темка про Лактозну недостатність, де обговрювалось, що можна домовлятись в магазинах, щоб на замовлення привозили. Біля нас так не захотіли, але ви можете попробувати (якщо у вас виявлять ЛН). Також появився сайт продукції Latter Продукція | LatteR, там також є точки продажу. Скажу, що на Чорновола йогурти, кефіри по 13 з коп., а в еко-лавці те саме по приблизно 23грн.
    Також Latter є у Сільпо, я там іноді купую, бо воно близько. Там трошки дорожче, приблизно по 16грн.
    А молоко безлактозне купую тільки у Сільпо (і то зразу 2 пачки, бо його там мало привозять), бо латерське не бачила. А ще я для різноманітності хочу зробити вівсяне молоко, в інтернеті читала, людям подобається. Також пробую з насіння і горіхів . Ось наприклад тут рецепти Як приготувати рослинне молоко? – Fox & Foxy | Веганство, сироїдіння, усвідомленість. Щоб і собі попити та в страви давати (блінчикин на такому молоці гарні виходять, в коментах писали)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    В мене така шкіра з народження. АД мала лише пару років в дитинстві. Вітамін АЕ нічо не дадуть, якщо сухість вроджена.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть куди звернутися до дитячого невропатолога? Терпнуть малому без перестанку руки-ноги :sad:
     
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Насправді є достатній вибір безлактозних і безглютенових продуктів, і навіть той самий хліб і випічка - магазини продуктів з Польщі, інтернет, Ашан, Метро. Мені теж спочатку не уявлялося як то, думала мала не витримає, але вже кілька місяців на дієті і досить нормально, єдине що дорого. В малої непереносимість проявлялася лише дерматитом і поганою копрограмою, вагу завжди добре набирала. Виявили в 3,5 роки.
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а ця непереносимість якось з віком минає, дитина може то перерости?