Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мої недавно сильний мокрий кашель мали, обійшлось без сиропів, багато теплого пиття і промивання носика
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Зверніть увагу, що якщо є підозра на алергію, то не можна давати мед. Я своєму вже надавала. )) Якщо є підозра на алергію, краще встановіть алерген.
    В мого сина були алергічні прояви, але я на то не звертала увагу. Але нещодавно виявилось, що в нього алергія на 7 польових трав. А тепер уявіть, що мед гречаний чи акація - не є 100% зібраний з гречки чи акації. Де-не-де на бджілку потрапляє пилок з різних квіток та трав - і в мед.
    І з однієї сторони, мед би мав поліпшувати стан дитини, але якщо є алергія - то прояви насморку та кашлю тільки активізовуються з вживанням меду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. invisible

    invisible Well-Known Member

    Так ЛН первинна, при ній вам 100% призначать безлактозну дієту, принаймні тимчасово. То будете бачити, чи дає результат. Десь тут, до речі, є окрема темка про ЛН.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    розрадьте-порадьте.
    принесла К з садка якусь бяку. сьогодні 5й день Т 38-39. нежить і від нього кашель. соплі витікають, густі лиш зранку після сну. один день вже була Т 37.3-думала стало краще, але наступного дня знов 38+. час від часу жаліється, що вушко болить. горло дивилася - не червоне.

    за нею Кві через 2 дні те саме. але Т вища і переносить важче.

    ліками не захоплюємося-промивання носа, багато пиття/ГВ, обтираю водою. К двічі капала вухо. вчора,вперше за 4 дні, обидвом збила Т, бо дуже вже страждали.
    сьогодні викликала лікаря. мабуть буде тулити АБ, бо висока Т, бо вже 5 днів . ай-яй-яй і т.д. категорично не хочу.планую здати аналізи. але чим наразі малюкам помогти?
    що порадите?
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Здати аналізи. По аналізах будете бачити чи треба аб. А решта все робите вірно. Я ще малій даю олійний хлорофіліпт на воду попити, і носа ним мащу. Дуже дієва штука, головне щоб алергії не було на хлорофіліпт. На горло пшикаю тантум верде, або інгаліпт. останній в нас дієвіший.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. OlyaPetrova

    OlyaPetrova New Member

  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, де у Львові можна зробити ЕЕГ дитині? Є якісь державні заклади, що роблять безкоштовно по скеруванню, чи лише приватні, ну і які.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Mansikat , в Чорнообильській. По запису ехокор.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дякую. А скерування туди дають в звичайних поліклініках, чи треба спочатку до їхнього невролога на прийом?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    якшо маєте з поліклініки, йдете зразу. За невролога не в курсі. В ехокорі можна без, там завжди багато діток.
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, від чого може в дитини (9 років) час від часу боліти живіт в області пупка? Це вже другий раз таке.
    Болить при ходьбі... В лежачому стані не болить. Це вже другий такий випадок.

    Трохи більше місяця тому робили УЗД, то показало застій жовчі та збільшені лімфовузли у печінці. Лікар тоді сказав, що можливо глисти. Але ми досі не здали кал, бо він хворів вітрянкою.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Таке дійсно глисти можуть дати. Можна здати кал, або кров. Підвищена кількість еозинофілів буває часто при глистах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Raven езонофіли в нас переважно 3-5, але малий має схильність до алергії. Лікар каже тільки здавати кал, бажано тричі, і тільки свіжий... Ну в нас з тим ділом туго, до обіду не може сходити.
    От згадала, що він вчора ще пропоносив один раз. На рівному місці, бо ї,в звичну для нього їжу, яка вчора і була приготована.

    Дівчата, зараз сінево приймає кал на яйця глистів. Є зміст здавати в них? Просто вони приймають до 14 години . Є шанс, що таки зловимо.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Чого ні, можна, якщо так зручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В моїх така ж проблема. Здавали вечірній в Веселці. Знайшли глисти в сина.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2017 ---
    А жовчний не передавлений? В дочки, як і в мене така проблема, передається генетично. Може давати таку симптоматику як Ви написали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    ні, узд робимо часто, кожні 6 місяців протягом 7 років, то нічого такого не бачили.
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата хто робив еег, скажіть чи реально зробити еег непосидючому хлопчику. який скидає шапки-панамки-капюшони з голови.. і вмовляння не помагають.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Реально. Я свого брала на коліна, в хід йшли іграшки, забавляння і нам вдалось. Та і процедура не довго триває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Бачила дітей з дикою істерикою, бо батьки очікували, що дитина цвяшком сидіти буде.Процедуру переривали, робили еег наступному, а потім наново починали. Беріть забавки)
     
    • Подобається Подобається x 1