Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчата, я про епідемію кору... Чи варто їхати з дитиною віддихати на море?
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну бачите, то таке...Не поїдете ви, поїдуть сотні інших сімей в Одеську обл, куди кір прийшов з Румунії. Поїдуть потім додому, повезуть його сюди і вже з вересня напевно варто очікувати масових випадків у нас. Тим більше почнуться садочки і школа.

    Дівчата хочу спитати про мазки на яйця глистів перед садком....Там є якісь умови. Типу щоб дитина до того не какала, не мити її перед взяттям аналізу чи щось типу того?
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Помити ввечері. Зранку відразу після прокидання (знаю, що люди беруть і у ще сплячих дітей, я так не вмію) ) мазнути та й все.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Дівчата де добре роблять ЕЕГ , робили все в інві результат завжди поганий, щосекунди пік - хвилі, з такими результатами мали б бути судоми, відставання в розвитку, іт.д , але того нема, хіба трохи нервовий. Малому 5 років. В квітні зробили ЕЕГ в чорнобильській,на 2 поверсі,( Кунта нас направила) то лікар написав що дитина здорова, розвивається до свого віку, . Ми втішилися, але для себе зробили контрольно ЕЕГ , то знову все зле. Все почалося з того, що малий косить лівим оком( почалося в 10 міс)і досі. Почали обстеження, окулісти кажуть то не по їхній частині. Лікували малого в свинаренка,пройшли повний курс, малий став спокійніший, а ЕЕГ не кращає і око далі косить.ще робили МРТ голови( в серпні 16 року ) то пухлин немає, ходили з результатом до Кунти( були в квітні цього року), вона толком нічого не сказала направила на ЕЕГ ,вище писала. короче ходимо по кругу. Може сходити ще до Куксенка , з тими всіма результатами . Свинаренка дивився МРТ то сказав негайно лікувати бо в дитини страшний тиск внутрішньочерепний, що дитина мучається,але я ліків не давала ,малий себе нормально почуває, вночі добре спить, ходить в садок. Розмовляє нормально, їсть добре , нічим не відрізняється від інших дітей. Деколи хіба має істерики, то верещить,але потім сам заспокоюється. Дівчата порадьте щось,чому ЕЕГ погане, куди йти?
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2017
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    не мучте дитину і себе...
    я раніше теж ходила по лікарях, все шукала дитині нові діагнози, бо на ЕЕГ були вогнища. Рекомендували давати протисудомні ліки, при тому, що судом ніколи не мали, лише покліпування очима. Зараз малому 13-й рік, кліпання пройшло само собою, ніякі контрольні еег не роблю. Один із лікарів мені пояснив, що є певний відсоток людей, що все життя має вогнища і навіть про це не знає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Дякую, бо вже дійсно не знаю що робити, дитина здорова, якби не то око то навіть то ЕЕГ і не робила б. Зараз хочу ще раз піти до окуліста. Думала що ті вогнища то щось небезпечне, ніколи з тим не стикалися, старшому не робили ЕЕГ, тому розгубилася
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2017 ---
    Старший теж кліпав очима( то був стрес в дитини,після розлучення ) то тоді свинаренко вилікував малого травами і все пройшло навіть тоді ЕЕГ не робили йому, то було 10 років тому
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дівчата, а ангіна заразна? в племінника є, тип точно не знаю. але є висока темп., п"є антибіотики. В інеті по-всякому пишуть. Цікавить власний досвід. Просто малий з ним спілкується багато. Останні два дні правда не бачились
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Заразна. Є таке, що тільки діти перехворіють, буває і дорослих вчепить.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Хтось щось може сказати відносно надпупкової грижі (грижа білої лінії живота)? В малого то з народження (маленька гулька над пупком), консультувалися в 2 міс. у хірурга і педіатра, то сказали до року спостерігати, може сховається, як стануть сильніші м'язи. Зараз малому 1,2 р., то ніякого прогресу, навіть здається більше стало. Читаю, що з таким діагнозом переважно оперують:sad: Словом, розрадьте, чи лікується таке консервативно? До кого звернутися?

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Добре, а що кажуть лікарі, подальші дії? Я так розумію, що не дуже що міняється. Хоча малеча ще маленька, але варто проконсультуватися в декількох спеціалістів. Як правило, таких діток оперують. Але все залежить від складності ситуації.
     
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Заразна, проявитись може і через тиждень. У нас в старшоі була перший раз, то заразилась я, потім чоловік. Другий раз ангіна також була в старшоі, то заразилась лиш молодша. Заразна дитина ще до перших проявів десь день і до того часу, поки не перестане боліти горло. Заразитись можна через посуд, рушник, якщо хворий ще кашляє, то через слюну при кашлі, руки мити після контакту.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Похресниця чоловіка таке має. Вони з пб робили вправи на фітболі, та гулька є, але невелика. Лікарі кажуть спостерігати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Скажіть, чи хтось з ваших малюків ламав ключицю?
    Наш малюк 2 рочки впав з гірки і зламав ключицю і тепер 3 тижні потрібно чекати, щоб все зрослося.
    Мене ще цікавить де купували спеціальний ремінець для ключиці?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мій ламав при чому 2 рази. Маю той бандаж, можу Вам позичити, щоб Ви не купляли. Стукайте в пп домовимось.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, порадьте.
    малі мої 3й день мають нежить. ніяких більше симптомів-веселі, активні, апетит добрий.
    питання-чи пускати їх в дитячий басейн хлюпатися. ми на вихідних, як правило, пікнікуємо на природі, а малі в той час в басейні товчуться. от думаю чи пускати їх. бо ніби і в спеку легше у водичці, але ж і ті соплі кляті
    DSC_1816.JPG
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Я пускаю, скоріше витечуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, порадьте як бути - в малої проблеми з животиком, лиш не знаю в чім саме річ. Але какає раз на 3-4 дні, і то дуже мучиться, годину десь грію їй животик, масую, і тоді з великою натугою шось там виходить.
    Але от були ми тиждень в Моршині - лікування ніякого не приймали, не пили води з тих спеціальних джерел. Лише їжа в їдальні загальній, яку все ж певно на місцевій воді готують і трохи пили воду з кулерів, ну думаю вона теж з місцевих криниць, але без чітко вираженого лікувального впливу. Так от там какала нормально, щодня, без всяких мук взагалі. І при тому, що їла вона там досить мало, всеодно все було добре.
    Приїхали ми додому, ефекту Моршина вистачило може на тиждень, вчора от знов ціле пообіді мучилися.

    Вирішила вже йти до лікаря (до якого тут правильно йти?). Але нині здибала на вулиці нашу сімейну, коротко їй то розказала. Їі діагноз на місці - шось про жовч говорила - чи то вона не виходить добре в травний канал чи шо. Подавати малій холосас. А я собі думаю може краще обстежити і вже точно знати що там є причиною? Чоловікові жовчний видалили ще як він був в 6класі. Може там якась спадкова схильність до чогось недоброго ?
    Зараз вирішила купувати саму воду моршинську і давати пити щодня. Подивлюся чи буде з того ефект. Кума радить взагалі їхати в який санаторій на 21 день і там пити ту воду з малою. І мені той спосіб теж виглядає якось природніше. Чи хтось має подібний досвід?
     
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ідіть до гастроентерола. Вона назначить різні аналізи, якщо це жовч, то по аналізам буде видно. Для чого так гадати
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А не думаєте, що тут не так вода, а харчування, можливо, більш дієтичне зіграло роль? Зрештою, причин отих мук із горшком може бути багато. У нас були проблеми у 3 рочки, синуля теж по 3-4 дні не какав, а коли сідав, то не міг зробити те діло. Коли ситуація погіршилася - до 5 днів, то ми лягли у лікарню. Спершу підозрювали лактозну недостатність, але цього не підтвердилося. Після рентгену виявили доліхосигму (подовження однієї частини кишечника), але тут надія була на те, що переросте. Тьху-тьху, але за кілька місяців ситуація покращилася. Для цього ми робили одне - дотримувалися дієти (мало мучного та хліба, й більше продуктів,які послаблюють). Тепер ситуація у нас добра, забули про ті проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. Donata

    Donata Active Member

    Потабенко добре робить ЕЕГ, приймає на Коцюбинського.

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk