Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я і своїм досвідом поділюсь. Я кілька разів пробувала роздільне харчування і вегетаріанство. Було дуже файно, легко. Але не послідовна я і зривалась там якоюсь цукеркою, печенькою:girl_sad: Грішу солодким дуже вже... Зараз живу з чолвіком півроку, він не їсть нічого крім смаженого. Я теж їм, але небагато - результат, постійна тяжкість у шлунку, відчуття там припоганюще. Мабуть будем харчуватися окремо - хай він смажене їсть, а я собі буду їсти як колись їла. Звідси для мене висновок - треба харчуватися правильно. А взагалі правильно - це те що організму "іде" і він потребує. В мене особисто є така штука, що коли чогось починає організму бракувати, я дуже сильно починаю хотіти когось овоча/фрукта. Недавно хотіла морську капусту, хоча її ненавиджу, з"їла десь кілограми 2, і все, як рукою зняло хотіння капусти тої. Буває хочу моркви чи м"яса, тоді терміново біжу то їсти. Це по-моєму правильно, бо організм найкраще знає що йому треба. Не кожному далеко підходить певна дієта чи тип харчування, це залежить від генетично закладеної будови травної системи. І мучити себе не варто, бо може бути погано. Краще перевірити а потім притримуватися:girl_smile:
    Orman, я тут з вами категорично не погоджуюсь. Є така річ як закон виживання в природі. Виживає сильніший, це нормальний природній відбір. Люди колись полювали щоб вижити, зараз вони більш розвинені і можуть дозволити не полювати а розводити тврин на фермах. Але суть та сама - виживає сильніший. Я звісно проти коли мучать тварину, як хулігани кота дворового, або коли вбивають слона за бивні - це блаж, так не має бути. Але їсти м"ясо - це потреба, це закон виживання і тут немає нічого соромітського. Я б ніколи не купила шубу з шиншили, і виріб зі слонової кістки, але не потикала б демонстраціям "звільнити тваринок". Приклад з мого життя. Я 2 рази врятувала малу пташку з лап кішки, мені було так шкода, думала яка ж зла та кішка, погана... Пташок відгодувала і випустила. А потім знайшла тих поташок під балконом мертвих. Якщо втаринка слаба, вона всеодно помре, щоб не вмерли ті що сильніші. Може каряве порівняння, але суть та сама.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здорове харчування

    З чим саме не погоджуєтесь? З тим що я не їм м'яса? Чи з тим що мені тварин шкода?

    де я писала, що той хто їсть м'ясо повинен цього соромитись? В мене таке враження, що ця відповідь не на мій допис, і звертання до мене там якось випадково опинилось.

    Чи ви з вегетаріанством не погоджуєтесь? То так і пишіть. Я нікого не переконувала і не збираюсь (чого і вам бажаю).

    Ви любите синій колір, а я червоний. Ви їсте м'ясо, а я ні. У вас свої причини, в мене свої.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Ось на цей допис я відписала. Та я вас не переконую, просто ваш допис наштовхнув на думку, от і все
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Пам"ятаєте, в дописі№2 писала про сім"ю своєї хрещеної... Були ми в них цими вихідними. Їм знову вдалося мене вразити тим, що майонез і кетчуп вони теж роблять самі! Я спочатку спостерігала за процесом приготування з іронією, але результат мене приємно здивував - смак не відрізняється від купленого, але як підкреслила сестра - без купи Е, без консервантів, барвнику і іншої гидоти.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я вже за три роки на роздільному, і мені так "фест";-)Прийшла до того через проблеми з вагою,шкірою та шлунком. Про проблеми вже давно забула,а звичка так харчуватися залишилась. В голосуванні відмітила саме роздільне,бо сама на ньому,але чи є воно найкориснішим,то ще питання.Корисно те що, приносить користь саме Вам,а не сусідові, трохи не коректне опитування,як на мене;-)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    і я роблю то все своє, бо деколи хочеться до салату файного соусу. а куплене най цигани їдять
    домашній майонез таааааакий смачний
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    і
    а в мене виходить так.Роблю майонез, роблю....він стоїть щось ніхто його і не хоче..А як тільки приходить свято і робляться салати, то вже на майонех не вистарчає сил і біжиш купуєш магазинний:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    я роблю по факту як то кажуть
    коли тра - тоді роблю, бо шоб стояв - то така морока
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    в перелік варіантів опитування хотілось би додати пункт про натуральні продукти. правильне харчування в першу чергу це харчування базоване на натуральних продуктах. Мінімум напівфабрикатів, мінімум барвників, мінімум стабілізаторів, консервантів та ароматизаторів.. - це правильне харчування.
    маю тепер нову моду (як кажуть рідні - хворобу) коли приходжу в супермаркет то читаю склад на всіх продуктах які маю купити. якщо там багато "Е", чи барвників чи ще чогось чого там не має бути, то відкладаю продукт в сторону. (В пориві азарту навіть роздрукувала номери і розширені назви "Е" і для чого вони використовуються.)
    домашні майонези - тепер це норма, хоча ще недавно я навіть не знала що він робиться з олії. його приготування займає менше часу ніж похід в магазин, а про використання магазинного зараз навіть не думаю. так само як і про фарбовані води, десерти з аспартамом і т.д.
    а ще потрібно знати одне просте правило - чим більше етапів обробки пройшли продукти - тим більша ймовірність наявності в них "небажаних" складових, і тим менше користі від них. парене-варене а потім морожене /куплене/ і в кінці розігріте в мікрохвильовці - є менш корисне ніж звичайна варена картопля наприклад :)
     
  10. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    І я про майонез хотіла запитати? Як часто ви його вживаєте (маю на увазі куплений)?
    Ми також інколи робимо вдома, але зазвичай при приготуванні обходжусь без нього.
    В гостях ясне діло їмо не дуже здорову їжу. Але вдома - намагаюся готувати виключно з домашніх продуків + наприклад (для супчиків) купуємо у перевірених людей домашніх курочок.
     
  11. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я за здоровий спосіб життя і правильне харчування, без консервантів, барвників та ін.отрути:8:sad: передачі по каналу СТБ відкривають очі:eek:), тобто за все натуральне і в правильному поєднанні, так щоб їжа приносила користь, а не уродувала нас:suicide:. Думаю від стрункої фігури, гарної шкіри і відмінного самопочуття ( "В здоровому тілі, здоровий дух"):girl_flirt: отримуєш більше задоволення, ніж від пачки чіпсів.

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

    А ось на рахунок майонезу, то ним "грішу", ну ніяк неможу від нього відмовитись. Вже декілька разів пробувала робити сама, та чомусь не получається:girl_cray:, і олію вже лила мало не з піпетки, всеодно не виходить.:girl_cray::girl_cray: Дівчата, підкажіть, як ви його робите!? Може спробувати не в блендері, а на міксері?
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    я роблю міксером, блендером мені теж не вдавався.
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    я робила в блендері і вийшов з першого разу. Пошукайте на форумі - я давала і рецепт, і як робила і знимки готового продукту. Не згадаю в якій темі. Або Навчіть мене..., або З особистих рецептів.
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Здорове харчування

    Особисто я в нашій сім"ї замінила майонез сметаною, навіть олівЇє в основному так заправляєм. Але якщо маєм якусь забаву, тоді вже використовую майонез, бо гості можуть не зрозуміти таких смаків.
     
  15. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Здорове харчування

    ні блендером ні міксером теж не виходило...купила для ручного збивання "вєнчика" і все стало швидко виходити...
     
  16. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Проголосувала за те, щоб їсти все, але в міру. Стараюся харчуватися правильно, але не завжди виходить. Є багато продуктів, які я взагалі не їм. До них відносяться риба (будь-яка, зато ікру люблю), гриби, всякі внутрішні органи печінку, серце, мозги і т.п., сала і жирного теж не сприймаю. Зате я абажаю овочі сирі, парені, варені на грилі, мяско, овочеві зупки, всякі легкі салатики запрвлені оливковою олією. Доречі майонез практично не споживаю (в олів'є максимум), кетчупи і всякі ті соуси теж не вживаю. От чим грішу це солодким, але теж стараюся і його обмежувати, хоча це дуже важко:girl_curtsey:
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здорове харчування

    Блендером, але на найменшій швидкості. Комбайн Браун 2 швидкість в маленькій чаші.
    Як тільки трошки швидше, все - нічого не збивається.
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    .......................
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    ...................
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здорове харчування

    білок - бобові, кисломолочне, яйця
    що надихнуло - шкода тварин

    при цьому не вважаю вегетаріанство єдино правильним способом харчування (тому не голосувала). Здорове раціональне харчування можливе і з м"ясом.


    ще не підтримую не їдження після 6-ої
    жінка має їсти 5 разів в день - 3 основні прийоми їжі і 2 перекуси (фрукт, скляночка кефіру). Це все для того щоб не сповільнювався метаболізм. А коли перерва між вечерею і сніданком 14 годин, то де вже той метаболізм :confused:
    Інша справа, що вечеря це не картопля з сосискою, а гречка з салатиком.