Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Здорове харчування

    А я бачу, що мені монодієта просто показана по життєвим показникам. Зараз знов так харчуюся, правда роблю вийнятки, щоб психологічно себе не мучити, та і не зірватися, бо можу, але набагато краще почуваюся, шкіра краща стала, трохи зайвої ваги пішло....
     
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Здорове харчування

    Перепрошую, може я невірно висловилась. Поясню: вживаю переважно на раз один продукт: гречку, чи фасольку, чи кашу іншу. Щось мене перемкнуло назвати своє харчування монодыєтою :) Їм салатки - бурячок, або капусточка, або щось ще... але без солі чи з грамом морської, і на олії. Можу навіть чорного хліба взяти, хоч це не за правилами, але я знаю, що у моєму випадку фізичний стан краще стає, а психологічно не тисне. То у мене дууууже модифіковане, чисто під себе, здорове харчування, яке мені комфортне і якого я можу дотримуватися без приступів "хочу шоколадку". Так склалося, що інакше я зараз не можу харчуватися через стан здоров"я, і я дуже задоволена, що лише завдяки харчуванню почуваю себе набагато краще.
     
  3. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Здорове харчування

    На мою думку їсти все в міру, намагатись не наїдатись на ніч, обмежитись в мучному і солодкому.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Здорове харчування

    знайшла тут файні рецепти здорової кухні - правда дієтичні)
    може комусь і сподобається: http://ekaterina.ua/ru/topics/1317.htm
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    їсти все в міру, хоча деколи буває наїмся й міри нема :girl_flirt:, буває що і на ніч можу наїстись, зате на протязі дня можу неїсть, знаю що це погано, але що зробиш!
     
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я не їм м'яса 11 років. Ніби вже давно...
    Повинні б бути кардинальні зміни у здоров'ї. Якось цого не помітила.
    Хоча моя подруга якось зауважила, що схуднувши на 14! кг я зразу стала стрункою без обвислої шкіри і розтяжок. Вона це пов'язала з вегетаріанством.
    Моя доня (3 роки) не любить м'яса. Але раніше у 1-2 роки любила з'їсти шинку, ковбаску куповану. Це найчастише було у гостях. А після 2 років перестала і дуже невзлюбила м'ясо. Хоч як бабусі не стараються нагодувати хоч шматочком.
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Здорове харчування

    О-о-о...
    У Данила було подібне: нагодували якось недоброю сметаною, то потім довго довелося реабілітувати продукт. :)
     
  8. Butsya

    Butsya New Member

    Чи стати вегетеріанкою/вегетеріанцем?

    Дуже багато сказано, написано, обговорено про здорове харчування.
    Одним з таких є вегетеріанство ( в найширшому розумінні цього слова).
    Хтось просто не їсть м"яса, хтось загалом тваринних білків. Є ще ово- вегетеріанство, ово-лакто вегетеріанство, веганізм тощо.
    Дуже багато інформації в інтернеті про користь такого харчування. Серед позитивів і зменшення смертності через серцеві хвороби, знижений рівень захворюваності на певні види раку, покращення стану організму, зменшення маси тіла, зниження тиску і багато-багато іншого.
    Є і море відомих вегетеріанців, серед яких Вуді Аллен, Памела Андерсон, Річард Гір, Том Круз, Бред Пітт, Наталі Портман (сувора вегетаріанка).

    Чому це так популярно тепер? Хто що про це думає? Чи може ви теж вегетеріанець/вегетеріанка?
    Поділіться роздумами, порадами, історіями.
     
  9. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Чи стати вегетеріанкою/вегетеріанцем?

    У мене чоловік вегетаріанець, почав так харчуватися через ідеологічні переконання, а не дієтичні. Почувається добре, на зоров`я не скаржиться. Модно це чи ні - йому якось байдуже, мені теж.
    Мені при приготуванні їжі найскладніше було спочатку без яєць, адже вони входять у багато страв, випічку, але нічого, вже звикла, чимось їх замінюю, або просто не додаю.
    Я не вегетаріанка, але для мене це питання не принципове, адже м`яса я їм дуже мало, ніколи його не любила, а риби взагалі не люблю. Думаю, якби я вирішила стати вегетаріанкою, це б не викликало у мене ніяких труднощів.
     
  10. Butsya

    Butsya New Member

    Відповідь: Здорове харчування

    А я вже давно думаю перестати їсти м"ясо. Дуже часто останнім часом виникає бажання з"їсти щось "легке": овочі, салати, каші.
    Єдине, що мене зупиняє в питанні стати чи не стати вегетаріанстві - це не вживання риби. Я не кажу, що риб мені не шкода, а тварин шкода, чи щось таке. Просто мені здається, що риба має ті корисні рибні жири, які важко чимось замінити. (хоча я можливо і не права, тому вегетаріанці можуть мене виправити).
    А стосовно м"яса - колись мій дідо розводив кріликів, і ми їх їли на свята. І для нас всіх якось нормою було те, що ці крілики будуть на святковому столі. І шубки ми носили з них. І це начебто було природньо навіть в моїй дитячій голові. Я пам"ятаю, як дідо любляче відносився до кожного крілика, збирав йому сіно і т.д.
    Але знаючи, як і чим тепер при масовому виробництві м"яса його "годують", "утримують" тварин, скільки користі може те м"ясо принести?
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здорове харчування

    ну за такою логікою і м"ясо треба їсти.

    Мої дописи є в цій темі , почитайте. Ніц нам з чоловіком без риби не зробилося.

    Але якщо ви маєте таке відчуття, що вам не хочеться відмовлятися від риби, то це інша справа - не відмовляйтеся. Насилувати себе - це останнє діло.
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2011
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. atma

    atma New Member

    Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні

    С базара.
    Крупи, сіль, цукор, перець горошок, може ще щось купляю в магазині.
    Ніколи не їм М"яса, риби, птиці, яйця, та ішого.
    Їм, салати, каші, фрукти, горішки, сухофрукти, овощі. Навіть половина того що я їм не захищена від пестецидів. Але мені подобаеться мій спосіб життя.
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні

    Взагалі не їсте? ні магазинного ні базарного?
    я б не змогла відмовитись))) буду м'ясо їсти за будь-яких умов. І так впевнена, що воно чимсь вигодуване. Якщо врахуваи, що сім'я моєї подруги має невелике господарство, і прикормлюють свинок і курочок всякими добавками, дещо продають, а решту самі споживають ці продукти)
    ну, то найголовніше)
     
  14. atma

    atma New Member

    Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні

    Ніякого, ніколи.

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

    Мене чоловік заставляе.
     
  15. atma

    atma New Member

    Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні

    Півтора роки, раніше тез слідкували за харчуванням.
    Коли гості, я приготую торт з чоносливу наш улюблений, запечений гарбуз з бобами наприклад, або лазанью з шпінатом та грибами (тільки навчилась) піцу дуже смачну готую, слатиків море, також фруктові салати, багато чого смачного та корисного можна приготувати, спиртного ніколи в житті не вживаемо. Молочне з базару купуемо в одніеї жіночки вже давно. Доречі я вже писала що магазинне масло та базарне майже в одну ціну.
    Взагалі вживаемо просту їжу. Два рази в день, по трошки, між їжою не перекусуемо, хіба фрукти. Так харчуватись себе не заставляемо.
    Чоловік через пів року скинув16 кг. сказав що в нього зявились кості про які він навіть не здогадувався. Тепер ідеальна вага.

    ---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

    Взагалі відмовитись від всьго не можливо та навіть думаю не потрібно не вживати саме шкідливе, можна навіть необхідно, чіпси, кола, сухарики, жирне, фаст-фуди та інше.
    коли перестали їсти м"ясо, рибу, яйця то відчули з чоловіком разом що нема втомлюваності, більше сили та виносливості, енергії, нема сонливості та в"ялості, легше переноситься жара (+52 було літом) голова світла думки ясні. Ще багато переваг для себе знайшли та оцінили тому ніколи не повернемось до м"яса.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні

    а як щодо харчування діток? Їм же потрібне і те ж яйце, і та ж рибка, і те ж м ясо. Тоді, якщо немає села, все-рівно доведеться йти на базар...
     
  17. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні

    тобто ви -вегетарінка (чи навіть веганка)?

    і діти у вас теж не їдять мяса, риби, птиці та іншого?
     
  18. atma

    atma New Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Не потрібне. Що там може бути такого чого нема в інших продуктах, трупний яд+хімікати на яких їх вирощують в два рази швидше ніж природа прописала, ці хімікати тільки на вигляд кусок м"яса, навіть домашне яке на продаж кормлять тим самим хімікатом що на фермі. Ми раніше купували з села домашне крілики, гуси, індики, свинину поки чоловік не заїхав в те село де майже в кожному подвірьї вирощують на продажу, якщо для себе то те що для себе не продають.
    Кожна людина живе я вважае за потрібне, я живу так як написала.
    Теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    знаю, що той самий склад є в горіхах і грибах, якими можна поступово заміняти мясо і рибу.

    ---------- Додано в 15:31 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

    моя подруга 7 років як не їсть мяса та риби. їй 33- а виглядає років на 24)) так от, нещодавно вона завагітніла вдруге і її "поягнуло" на мясо. звичайно, вона його почала їсти. так от, на другий день після мяса у неї був стан "бодуна"- в шлунку мов камінь, вялість, голова важка.
    ..............
    щодо себе- я вибрала сироїдіння. вважаю- це єдиний спсіб харчування, придуманий Богом і природою для людини. але я не готова ще на нього перейти. взагалі, будь-який різкий перехід до чогось вважаю ризикованим. томуя обрала для себе поступовий перехід і поступову відмову від шкідливих продуктів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здорове харчування

    отут не знаю, мене потягнуло - з"їла, бодуна не було. А по часу довше не їла м"яса ніж ваша подруга. Коротше кажучи, то не конче від м"яса.

    ---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

    я більше притримуюсь думки, що можна все тільки без надміру. Кожен день їсти м"ясне - це надмір. Тому декому доводиться його не їсти взагалі :) Для рівноваги в природі так би мовити.
    себе хвалити не буду. А чоловікові більше 25 рідко дають, в 32.