Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну пише, що шрот добре мікрофлору відновлює.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не повірите, я б почала з жовчі. тому що спочатку, так як мені пригадується з уроків біології, їжа має нею обробитися, аж потім її зможуть їсти бактерії. таке.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А хіба одне другому шкодить? І воду з лимоном дати, а в обід, наприклад, трошки того шроту в зупу чи в кашу.
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @HOPIC ми щодня їмо яблука, грушки і інші фрукти. А дітей може обсипати з багатьох причин, і, як правило, не від яблук
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Добрі люди допомогли ще кілька раз перевірити, від яблук же обсипати не може :girl_crazy:.
    А смачно зараз їсти фрукти? Вони мені всі якісь не такі..,я краще пастилу, заморожені чи врешті повидло. Діти так взагалі на найкислішу накидаються пастилу. Я просто думаю, що їх же обробляють спеціально щоб вони не псувалися, ця штука явно пригнічує ріст бактерій.

    Та ні. Але органи не налаштовуються одночасно.
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2018
  6. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Змініть колір яблук.
    Дуже смакують.Купую зелену семеренку, сік тече по бороді,з"їдаю щодня 3-5 яблук особисто. Мандарин теж декілька кілограм йде на тиждень на сім"ю, особисто з"їдаю теж 3-5 мандаринок щодня.Груші - теж є зимовий сорт, який добре зберігається. Всі куповані овочі-фрукти мию господарським милом або натуральним спецзасобом від вайт мандарину.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    о, я знаю точно, що нас від яблук обсипало, я навіть про то писала, але то в травні було, хоча зараз березень -- яблука той ж хімкою оброблені
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Дуже смачно. Я би вмерла, якби від мене забрали фрукти і зелень, то значить, що в хаті нема що їсти :) І дитина моя тлумить яблука щодня, дуже любить. Як бачите, жива, алергій не маю, тьху-тьху. Грушки зараз такі смачнющі, що вліті такі лиш певних сортів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я не мала на увазі, що ми взагалі не їмо, але тільки ті, що передали родичі зі свого саду. Зелень пророщую, вирощую і беру заморожену свою. Але куповане -ні.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О, ми теж любителі яблук. За день можемо до двох кг з'їсти. Малий сам їсть по 3-4 але я от теж почала помічати червоні щічки і висипку на попі ввечері. Зараз не даю зовсім то і щоки не червоніють. Як вдається купити домашні, то такої реакції нема. Але в домашніх зараз дньом с огньом. Хто знає, здайте точку)))
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2018 ---
    @HOPIC а перепелине яйце в кашу це як? Сире, варене, смажене? Не зовсім розумію, що Ви маєте на увазі
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Так як я беру в знайомої напряму, то сире в кашу перед подачею. Достатньо одного. Добре йде і варене яйце і паровий омлет, основне жовток в тому ділі. Малий їсть наприклад найбільше сирі жовтки,
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Домашні не долежують до тепер, хіба в кого створені дуже ідеальні умови. В овощесховищах підтримується температура, вологість і т.п., деколи ще газ якись закачують, щоб витіснити кисень. Щоб чимось обробляти для довшого зберігання, то мабуть такі колись продавались "пластмасові." В нас в магазинах вибір не дуже, на овочевий лотках кращий. Там на ящика зазвичай сорти написані, або питати в продавців. Взяти по 2 шт різних і розпробувати, який сорт більше смакує. Або на Шуварі ( ті продавці в магазинчик якраз там і беруть.). Є вроздріб, є опт, ми ризикнули ящик купили то 3 тижні їли, тримали на балконі. То в кінці вже прив'яли кілька штук. В ящику було пару менших, нестандартних яблук, навіть пару дірочок було від хробачка... Але то багато , біля 20 кг. зате ціна по 13 була... То вже пироги з яблуками були всякі. Малий в школу щодня бере. Але ми не алергічні, то нам ні від яких яблук нічого не було, ми вибираємо за смаком і ціна - якість. Наприклад, яблуко "персик"мені за засолодке, то не беру. Чемпіон, айдарет, флоріна - о.к., їдять. А ще топаз ніби, такий насичений смак. Але чим ближче до весни і до літа, тим гірша якість стає, і то природньо...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я ще минулого тижня їла яблука з батьківського саду, і в них не ідеальні, а прості умови зберігання в підвалі. Здається, ще пару яблук мають)
    І восени на Шуварі теж ящиком великим закупилися, то тримали в інших батьків теж в підвалі, дуже добре зберігаються. Але закінчилися вже) Ну і то точно не домашні, бо "слизькі" такі на дотик, то я шкірку зчищала постійно, навіть миття не допомагало.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    про мікрофлору.
    я читала розумну книжку, там писало, що їсти власне бактерії (у будь-якому вигляді, від йогурту до пробіотиків) не допомагає відновити ВЛАСНУ мікрофлору. У кишковик просто заселяються інші корисні бактерії, які займають вакантні місця вашої мікрофлори, щоб туди не пробралися шкідливі бактерії. А коли власна мікрофлора відновить сили, то вона витіснить бактерії з йогурту чи пробіотиків.
    Але власну мікрофлору можна підгодовувати прЕбіотиками. Думаю, що шрот туди теж належить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Зелені банани, цикорій, то мої улюблені пребіотики :)
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Цикорій добре вирвнює показник цукру і інсуліну. Я його люблю, але я роблю собі напій, листя ще не їла і не впевнена що хочу.
    А зелений банан як їсти, щоб не душитися? Я спеціально тримаю, щоб вони такі мякі і медові були, замість частини цукру у випічку ок.
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2018
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    може дурне запитання-а де ви купуєте той цикорій? Ніколи не куштувала
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @HOPIC у мене нема таких проблем з бананами, тому не знаю :)

    @Merry напій з кореня цикорію є в Сільпо, Ашані. Він може бути в порошку, мені більше смакує такий як паста, в банці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Еколавка чи якось так. Можна в простих магазинчиках питати. Дієтолог О. Скиталінська колись написала, що корисніший гранульований цикорій, а мені теж смакує рідкий концентрат, чому ткк вона далі тему не розвивала, а мені на даний час не принципово розбиратися
    Круть, мої не люблять такі і мені приходиться доїдати....я вже думала якісь смузі роботи, але в мне гіркий досвід компонування, тому тепер боюсь
     
    • Подобається Подобається x 1