Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Завжди висіваю. Міксую з салатами/зелениною, трішки з гірчинкою/кислинкою присмак але смачний. В мене завжди всі питають, що це?
     
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    В мами під хатою коротконіжка росте (у Львові) лежать до травня, якщо ми швидше не зїмо. Без супер Пупер умов і обробки звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то вони не лише смачні, а і корисні? Клас! Зелені - то нестиглі, я вірно розумію?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. fillette

    fillette Well-Known Member

    В нас ще багато домашніх яблук, зберігаються в звичайному підвалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мабуть і різні підвали мають різний мікроклімат, і сорти яблук різні. Добре, як є своє - точно впевнений , що їси.
     
  6. ilu

    ilu миється в бані

    До народження дітей ми обоє горіли на роботі, харчувалися в ресторанах, або перехоплювали на льоту бутерброд, йогурт, мюслі. З народженням дітей довго билася над тим як то організувати щоб і корисно, і часу не забирало, і щоб усі їли. Поділюся своїм.

    Наше ноу-хау це щось типу салатного бару в холодильнику. Купую овочі, мию, нарізаю, сортую по коробочках. Все. Асортимент овочів великий. Найчастіше базою йде салатне листя, або нарізана пекінка. В основному помідорки черрі, огірок, редиска, болгарський перець, маринований огірок, зелена цибулька. Як нема, просто запікаю в духовці буряк, шинкую дрібно моркву. Квашена капуста, фета, варені яйця, як тягне на екзотику, то вялені помідори і шо в голову прийде. Поруч стоять оливки, консервований тунець. І завжди запікаю куряче філе - беру філе, мию, посипаю сіллю і червоною паприкою і на бляшку на 200 градусів на 25-30 хв - потім ріжу або розбираю на куски.

    По перше, це швидко - взяв з одної коробки, з другої, полив оливковою олією, бальзамічним оцтом, сіль, перець і готово. По друге це дійсно смачно. По третє це здорово - коли відкриваєш холодильник, щоб чого смачненького вхопити, там тебе чекають готові овочі. Як прибігаємо з садочка, то відразу голодна дитина має здоровий перекус, як кудись біжимо відразу то з собою теж швидко хапаєм здоровий перекус. По четверте це різноманітність без особливих вигадувань - деколи дуже цікаві комбінації продуктів виходять.

    Правда мені пощастило, що моя дитина росте якимось веганом. Він буде гризти капусту і моркву, огірку надасть перевагу перед булочкою, нагодувати його мясом чи рибою проблема - хіба отако замаскувавши філе в овочах. Чоловіку теж подобається - головне додати якоїсь цікавої приправи чи соусу.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дійсно, Вам пощастило, бо дитину мою нагодувати, то цілий квест. То смакує тільки бульйон, то салат з капусти(багато), то просто варений буряк в руку, то курка печена. Тобто, це означає, не відомо, що засмакує, не факт, що зробиш страву, а вона засмакує.
     
  8. ilu

    ilu миється в бані

    Якраз з того почалося у нашому випадку, що мою дитину теж було нагодувати важко, а годувати треба, бо постійний недобір ваги. Я билася над приготуванням супер смачних голубців з індички, супер дієтичних фрикадельок з доброго мяса, риби на пару, пловчик з курочкою, запіканочка з мяском, і все таке - воно не їлося, псувалося, викидалося. Сімейний лікар одного разу нам сказала, давайте йому те що він їсть. Я таки вірю, що дітки народжуються з "правильним" смаком, тобто натуральні продукти + мабуть роздільно їм краще йде - так як Ви кажете - один раз хоче тільки курку, другий раз тільки капусту. Оця "наша система" у такому випадку теж гарно працює - в холодильнику є вибір. Забула додати що це ще й гарно - салат із кольорових овочів на гарній тарілочці, та ще й творчо - можна трохи втримати непосиду за столом - мій недавно сотворив зі скибки чіабати і двох томатів чері "машинку" і так непомітно для себе і з заохоченням від мами умяв цілу тарілку.

    Звичайно я готую і варене, але не кожен день. Зранку у нас їсться каша. Дитина любить ще супчики, борщик. Дуже любить вермишельку, макарон, вареники. Час від часу хочеться сотворити якийсь кулінарний шедевр. Все то у нас є. Але оцей салатний бар це маст-хев база. Щотри дні поновлюю.

    А пощастило, то це з чоловіком - здебільшого чоловіки хочуть багато гарно підсмаженого мяса з картоплею і т п.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    прикольно. мені нарізаний салат на другий день вже такий не смачний..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Маєте на увазі салат як страву?
     
  11. ilu

    ilu миється в бані

    Салат нарізаний і заправлений (неважливо чим) і мені вже за дві години в горло не лізе. З салатним листям - рукола, шпинат, і т ін я поступаю так. Я його мию, відкидаю на паперовий рушничок, щоб трошки просох, і кладу у пластикову коробку, але на її дно теж кладу паперовий рушничок. Перевірено, працює! Цей рушничок в коробці забирає зайву вологу і листя свіже і хрустке. От сьогодні третій день, щойно виїли листя - свіже!

    А овочі стоять без проблем до трьох днів. Кожен овоч в окремій коробці. Помідори я ніколи не ріжу, практично завжди купую маленькі черрі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ні нарізані окремо овочі.. вони не такі соковиті..
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    то ви по суті їсте холодні салати? бо з холодильника відразу?
     
  14. ilu

    ilu миється в бані

    Так. Але не тільки (читати вище).
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А хіба зараз салати то здорова їжа? Ні листя салату ні помідори ні огірки не можуть бути натуральними, все на хімії
     
  16. ilu

    ilu миється в бані

    ок. а що їсти? яка їжа здорова?
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Так виходить що ніяка ;(
    Сезонні фрукти, горіхи
     
  18. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    З підвалу та морозильної камери :)
    Хоча вже йде пора, що і буряк-морква втрачають свої властивості, як і заморожені :)Квашені капуста,помідори,огірки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    іноді в овочах від бабці на базарі нітратів більше ніж в тепличних. Не вся хімія погана. Головне скільки її використовують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я зараз присіла на салат з синьої капусти, моркви, селери, можна трошки яблука. Ну і купка зелені, маю морожену ще плюс купую зелену цибульку. До речі,на другий день навіть смачніший, бо всі овочі тверді
     
    • Подобається Подобається x 2