Здоров’я малятка (перший рік життя)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 19 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В нас те саме було. Я вже десь питала про це. В нас було спричинено прищиками на лобі і свербінням. Тепер пройшло і не мотуляв більше. Тільки сьогодні зранку знов ніби проявляються прищики, то вже боюсь того :no:
     
  2. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ох, вже ті наші любі бабусі з їхніми "найкращими побужденіями"!Слухаю, махаю головою , і дію на власний розсуд.І ніяких конфліктів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Звісно ви праві! Ми теж віж бабусів відбиваємось всіма руками.
    Мама навіть ледь не образилась коли я сказав, що може то через через її вихухування та закутування, в-три-шуби-вдягання я щороку кілька разів хворів. Сама ж (вирощена ще дбайливішою мамою) боїться будь-якого вітерця, холодної води, морозива і тп.
    Добре, що окремо живемо.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Соня тримайтесь!!!!!!!!!!!
    Ви все робите правильно!!!!:y::y::y:
    Бабцю з іі рекомендаціями і однодумцями в сад!:n::cesored:
    Чоловіку прочитати змістовну лекцію, щоб зрозумів хто для нього сім"я (в якій мають обговорюватись питання на рахунок виховання дітей) і хто родичі ( які мають зрідка приходити вгості і не впливати на стосунки в сім"і)!!!!!
    Майже всі через таке проходять!
    Ми з вами!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Золоті слова! Після 10 років невісток ( вважайте в засланні, хоч би чоловік не прочитав!) всі5 років, що живемо самі я ці слова повторюю як мантру! До речі, температури нема, значить сьогодні купаємось!
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ой-йой! Як то знайомо! Ми зібралися в басейн з малим. Відповідно треба підготуватись до 30-32 градуси в воді. Всі хатні в курсі. Я собі тихонько водичку розбавляла... Чоловік з розумінням ставиться до того, як малого вбираю (читай не вбираю) і всім хвалився. І тут я відмірюю 32 градуси (поступово на 0,5-1 градус зменшували) і мама з чоловіком хором "холодна!!!". Я мовчу. Вони далі, потім мама затихла, а чоловік, що мол і так холодно вдома, а я ще морожу дитину. Ну я і питаю чи дитині щось бракує. Кажуть, ніц! Ну от воно!
    В мене питання в іншому в основному про думку чоловіків. Бо мій муж на питання про прививки - вирішуй сама ти більше в то вникала, про вдягання - простудиться, то на твоїй совісті. А я хто? Я не хочу все на себе брати!!! Ви як вирішуєте такі питання "здорових" дій?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ви впевнені в тому, що робите — тоді вперед!
    Якщо не впевнені, тоді досліджуйте питання, поглиблюйте знання, змійнюйте впевненість в собі, радьтеся з досвідченими батьками, спеціалістами. За вашу дитину маєте відповідати тільки ви, від колективної відповідальності ще ніколи добра не було.
    Ну й тим більше тут не йдеться про смертельну небезпеку.
    Ну подумаєш, скупається в прохолодній воді (не в крижаній же), зате буде значно рідше хворіти (якщо буде).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Я вже тепер переконана, що дитину потрібно загартовувати. Потім легше буде звикання до будь-якого колективу, бо попереду ж дитсадок, школа, а там контингент о-йо-йой!!!!!!!!!!!!!! Ми тепер з маленькою гуляємо навіть в дрібненький дощик і нічого. Тож надійтесь лише на себе. А винуватого завжди шукають. Поменьше звертайте увагу на чиїсь вказівки. І ще пригадала випадок, коли моїй старшій було десь 1-2 тижні. прийшла свекруха і почала мені проводити лекцію, що я за мама, бо не годую її грудьми. А вона їх взагалі не брала, бо родилась недоношеною. Тож вона хотіла перевірити, чи я не брешу. Вона годину мучила мене і маленьку. Та сплакалась наніц. Я вже не могла дивитись на свекруху. Потім їй прямо в очі сказала, щоб вона не пхалась ні до мене, ні до моєї дитини. Вона зі мною 3 місяці не розмовляла. Але помоголо. Більше мене не вчила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Та я то в собі впевнена :ninja::tanksmile: Мене більше цікавить різність поглядів з чоловіком/жінкою і чи доходите компромісів на тему "здорового росту"
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В нас навпаки. Я теоретично то розумію, що загартоввання добре, але коли доходить до купання дитини в 30 градусів, я всю теорію забуваю, бо сама би туди не полізла. А чоловік нє, він би і в 20 купав:) Він якийсь холоднокровніший і раціональніший.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ЯСЯ

    ЯСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Софія-Соня! Я також бавилась в ультрасучасну маму - зі своєю дитиною робила те саме, що і Ви. Результат закалювання - в дитини в 1 місяць отит (гнійне запалення середнього вуха), і як ускладнення від отиту - двостороння пневмонія, ми тиждень як з лікарні. Донечка досі ще не відійшла - сопельки і пчихи. Що говорити, що дитину скололи різними уколами - і в дупцю, і в венку, щодня по декілька, як ті дітки там кричать, серце розривається! Дуже боюсь, щоб борони Боже запалення не вернуло, таких випадків купа, ми зараз після антибіотикотерапії п"ємо бактерії, відновлюємо флору. БЕРЕЖІТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ!!!! Відкладіть експерименти хоч на рік, слухайте старших. Вони до цього роками йшли!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ЯСЯ

    ЯСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В моєї малої температури не було, насторожило те, що вона якось дуже дивно заспокоїлась, спала довго, їла мало. Приїхали в лікарню - зробили аналіз крові - норма, п"ять лікарів слухали, нічого не чули. Зробили ренген - показав пневмонію. Потім дохторка пояснювала, що в груднічків симптоми хвороби дуже стерті. Не жартуйте з цим, обов"язково покажіть дитину лікарю!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Мені то дуже знайоме - як треба приймати якесь рішення стосовно дитини, позиція його проста - ти мама, ти і вирішуй, будеш сама винувата - от після того, власне, сумніви і мучать:8::8::8: і впевненість пропадає:ninja:
    І шо зтого хлопа...:no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    були ми сьогодні на узі в Жильова.
    перша фраза, яку він сказав, коли подивився голівку малого: "роди були веселі":8:
    сказав, що є наслідки гіпоксії - порадив звернутись до невропатолога.
    ще сказав, що в малого двобічна дисплазія і місяць-півтора треба потримати його в стременцях, але перед тим звернутись до ортопеда.
    от тепер сиджу і думаю - шо дєлать?
    з одного боку не хочеться дитину в кайдани заковувати (Данилко так любить ніжками помахати:sad:), а з іншого - не хочу, щоб дитина калікою була.......:shutup:

    коротше, порадьте, будь ласка, мені хорошого ортопеда.
     
  15. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Натася, а які у вас були скарги/симптоми для того щоб робити узд?
     
  16. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Нам вже майже 9 місяців, і ми купаємо нашого малюка у воді нижче 34 градусів. Але починали ми з народження поступово з 36 градусів. Кожних- дві неділі опускали температуру на 1 градус (до 28). А обливаємо з народження водою ближче до 0 ( 1-7 градусів), бо це дає набагато кращий ефект загартовування для дитини (так званий позитивний стрес) і тіло швидше нагрівається і після ванни дитя не мерзне.
    Проте одне АЛЕ: ми не просто тримаємо малюка у воді, а займаємося з ним спец. комплексом вправ плавання для немовлят, так що він в русі аж ніяк не переохолодиться.
    А ще перед плаванням ми займаємося динамічною гімнастико ( це також укріплює імунітет).

    Ми навіть купали наше маля у водичці 18-20 градусів на озері Світязь, і в морі наш Дарусик плавав і пірнав від татка до мами.

    ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ В ТОМУ ЩО ВИ РОБИТЕ - КРАЩЕ ЦЬОГО НЕ РОБІТЬ. СПЛОЧАТКУ ПОТРІБНО ЗНЯТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАРЄР - ЗАЛИШИТИ ВСІ СВОЇ СТРАХИ І СУМНІВИ.

    Нехай ваше малятко буде здоровеньке!!! Посилаю Вам світлі думки і побажання!!!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Натасю, спершу підіть ще до кількох лікарів. Нам сподобався прийом одного лікаря невропатолога - дам в ПП контакти, а також ми були в хірурга хорошого, і масаж вирішив всі дрібні проблеми і неврології і хірургії. Можливо і без ременців обійдеться. Основне не тратити часу, у немовлят масаж творить чудеса :)
     
  18. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    по-перше, малого в пологовому оглядав ортопед і сказав, що дисплазія.
    по-друге, в нього справді ніжки не розводяться повністю.
    по-третє, хотіла щоб перевірили мозок, бо пологи були важкими + синок вигинається дугою часто + неспокійний.
    дайте, будь ласка, контакти. і масажиста теж. дякую!
     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ми вчора зробили аналіз крові. Виявилося, що в мацьопки низький рівень гемоглобіну. Сказала нам лікарка пити мені вітаміни для годуючих мам (Прегнавіт), а донечці фенюльс бебі.
    Хтось щось може сказати про рівень гемоглобіну в маленьких діток?
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А для чого робили аналіз, що турбує ?
    Дитина на ГВ всі вітаміни отримує з маминим молоком.
     
Статус теми:
Закрита.