Здоров’я малятка (перший рік життя)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 19 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    О! Так ваше бодай вночі спить! А наш нам ЦІЛОДОБОВЕ чергування влаштовує... Пару годин вдень на прогулянці + піру годин вночі - то хіба сон...:confused:
     
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ось воно...батьківство! В нас тоже такий був. Незнаю чи я вас втішу чи ні, але наш хлопчик почав мати більш кращий сон у 10 місяців!:)
     
  3. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Напевно дуже важко постійно з таким шилом. В нас було таке пару раз, мала хоче спати. але не може заснути, крутиться, нервується сама на себе, нічого не допомагало, носіння гойдання, циця все даремно. Залишалось чекати до вечора. А на другий день після такого неспання доні я ніяка, а коли кожен день таке.........важко:crazy:
     
  4. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А якщо і вночі так...
    І кожну ніч...
    Вдень воно хоч легше бо можна погуляти-покатати тоді спить ще.
    Сьогодні в поляклініку їздили (відмову від щеплень писати) то теж нівроку довга прогуляночка була - спав собі як ангелик.
    Може спробувати ще і вночі...
     
  5. Буцька

    Буцька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Привіт!Підкажіть,будь-ласка,чим можна вилікувати нежить в дитинки (майже 2 місяці)тиждень лікуємо і не проходить:sad:.Капаємо гр.молоком,Саліном
     
  6. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка


    Капати носик морською водичкою дом. приготування: 1ч. л. морської солі на 1скл. води; і масажувати перенісся. Тільки бути терплячими - нежить обовязково пройде.
     
  7. Буцька

    Буцька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Дякую.Ще переживаю бо казали може на вушка перейти.А які симптоми вказують на те що вушка болять?чи є тоді температура?
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Не треба капати грудним молоком, краще пару капель соку каланхоє свіжого, дуже добре дитинці помагає при нежиті. І Саліном промивати часто. Салін(інша назва фізрозчин, носоль) це не лікування, воно промиває носик , я закапувала фізрозчину пів піпетки а потім грушею витягувала всю слизь, а вже після цього або сік каланхоє або Эуфорбиум композитум.
     
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Цікаво, немовлятам якраз грудним молоком радять капати...
     
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Я не знаю чи втішу вас чи навпаки.:ninja: але моїй Соні 1 рік і 1,5 місяці і вона так спить весь час як ваша. В мене відколи появилася Соня не було жодної нормальної ночі:8:, я спочатку також була на грані істерики, а потім звикла:xaxa: і ваша дружина звикне:xaxa: або дитина почне спати довше, хоча я думаю скоріше дружина звикне:umbrage:Соня спала ільки надворі, і так солодко спала. але тільки при умові що я її везу, як сідала десь на лавочку-крик, тільки пані любила возитися. То я десь біля якго дерева пристроювалася де каміння побільше на землі, притулялася до дерева а Соню в колясці по тих каменюк возила туди-назад, робила видимість дороги:xaxa:sad: просто по траві де мягко їй також не підходило:8:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ту є дві теорії, одні лікарі не радять так як молоко є "шикарной средой для размножения патогенных бактерий" тобто замість лікувати нежить молоко якби підживлює ті бактерії,можна заробити гнійний риніт, інші радять капати іменно молоком. Я доні не капала, кожна мама сама вибирає для своєї дитини найкраще:)
    і ще про нежить,
    Физиологический насморк
    Если ребенку до 2,5 месяцев, то хлюпающий нос не обязательно говорит о заболевании. Просто у маленьких деток слизистая начинает работать сразу после родов лишь частично. Лишь в возрасте до 10 недель происходит «включение» работы слизистой носа и носоглотки в полную силу. Организм проводит тест. Сначала проверяется состояние «сухо» в носу (обычно это проходит незаметно для мам), а затем состояние «мокро». Вот тут-то и пугаются, и начинают лечить в принципе нормальный этап развития ребенка. Организм знает, что произвел вероятный избыток влаги. Он должен его осознать - а тут могут вмешаться извне, начать «сморкать» ребенка, промывать носоглотку или капать медицинские препараты. Тест не закончен. И через некоторое время влага появится опять, да в еще большем количестве (ведь в прошлый раз ее оказалось недостаточно! Все куда-то ушло). Получается замкнутый круг.
    Именно потому-то, если у вашему ребенку до 2,5 месяцев и насморк появился «вдруг» и нет дополнительных симптомов какого-либо заболевания - скорее всего у вас «физиологический насморк».

    Да, конечно, все уже поняли, что малыша в таком случае лечить не нужно. Но ведь носик хлюпает! И мешает дышать! Надо как-то помочь.
    Как?
    Поддержание влаги в носике, когда необходимо не допустить пересыхания слизистой - считается главной задачей. Дома желателен прохладный воздух (при температуре выше 22 градусов слизь быстро высыхает) и повышенная влажность. Воспользуйтесь увлажнителем воздуха. Или заведите аквариум. Либо просто расставьте чашечки с водой. Наберите в ванной комнате в ванну тепло-горячей воды и ходите туда дышать влажным воздухом.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Буцька

    Буцька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Цікаво.В неї появився нежить раптово.Я думала що це тому що в кімнаті сухо(обігрівали коли було холодно)Але лікарка сказала що це вірус.Бо горло трохи червоне.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    У нас те саме зараз: горло червоне,сооплі до колін.....
     
  14. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Хотілося б запитатися в досвідчених батьків і мамів коли дитинка повинна ставати на ножки, не ходити, а саме ставати. Синочку ще не має і 6 місяців, коли беру його попід ручки, то він як коли стає, деколи ноги згинає в колінах і підкулює, деколи стає всією стопою, а деколи на пальчиках....
    Свекруха вже мене задрала, хоче повнсти вже дитину до лікаря, обзвонила всіх коліжанок своїх, і вони сказали їй, що вже би мав ставати. Вічно шукає болячок в дитини і до лікаря тепер вічно говорить........
    Підкажіть хто що знає, і коли ваші дітки почали ставати на ножки.......
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Дурниці!!!:no:
    Свекрусі "по носі")))
    В нас завжди лікарка то провіряє, і каже шо малеча чітко повинна ставати на ноги після пів року, а до того в неї має спрацьовувати рефлекс ходіння_тобто трохи впирається ногами, а потім починає помаленьку перебирати. Судячи з вашого опису саме так у вас і є - тому нема сенсу хвилюватись:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А моїй лікарці все завжди до одного місця, тому і хожу до інших. Як малий мав жовтуху, то вона казала, що пройде, нічого не пройшло, ми попали в лікарню. Як дитина рвала, то вона казала, що всі хлопчики зригують і навіть деколи рвуть, з тим ми тоже попали в лікарню...:sad:
    Тому і хочу запитати в мамів з досвідом.
    Синуля впирається трохи ногами, але не завжди хоче перебирати ножками... Ліньтяй...:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    мій взагалі не хотів ставати на одну ножку,лікарі казали на нейросонографію...і т.п. і т.д. Забила на всіх і свекруха на них теж забила, почали масаж,на 5 сеансі малий затанцював на столі...тепер вчимося тьопати
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    наша почала ставати тільки після курсу масажу, ми консультувалися в хірурга, бо дитина не трималася на ногах. На пальчиках тільки тепер перестає бігати.
    коли нас побачила одна з лікарок то теж накричала, що в такому віці треба вже стояти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Dimalozz! Може мій допис вас з дружиною трошки втішить. Олексійко перші два тижні спав дуже багато, а потім вночі 7-8 год, а вдень як у вас 30-90хв. Правда я сюди не враховую спання з цицею в роті - хоча це теж сон, тільки мама нікуди відійти не може:) У нас це тривало десь до 3-ох місяців, може трохи більше. А тепер він інколи спить більше, інколи так само мало, але мені вже не так важко - тому що він вже не їсть постійно і може трохи бавитись сам (по 20-30хв підряд) і в цей час я роблю ті справи, які колись робила під час його сну, а відпочиваємо ми разом коли їмо:) А так дитинка в міру спокійна (тобто плаче по ділу:)), йому це неспання не докучає, так що я вирішила себе не накручувати, хоч і пишуть в неті що такі дітки мають спати по 16-18-год на добу. А коли ж тоді їсти, міняти підгузник і вивчати світ - хіба ж 6-8год вистарчить? Рахуйте якщо їсти молочко 12 раз в день по 30хв, то це вже 6 год, а ще ж стільки справ треба встигнути малявці переробити:) Вище хвіст! - Особисто мені зараз набагато легше, просто пристосуватись треба до розкладу малечі.
    П.С. З малим я сама з 7-ї ранку до 21-ї вечора 5 днів в тиждень.
    Побільше оптимізму!!!
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.