Здоров’я малятка (перший рік життя)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 19 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    моему синочку 3,5міс і в нас проблема в тому ,що він погано какає.По-перше часто -десь 4рази на день,по-дгуге дуже ріденько,часто,але не завжди зеленого кольору і зі слизом.Підкажіть,може в когось таке було,що робити?
     
  2. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    4 рази на день - це нормально
    ріденько - також нормально (як ви хотіли, щоб з перших днів ковбаска получилась?)
    зі слизом - також нормально, какашки ж ріденькі тому й виглядає, що зі слизом
    а от щодо зеленого, то не зовсім добре Але основне в даному випадку ваш раціон.
    А дитина набирає вагу нормально? Як себе поводить? Веселий, бавиться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    вагу набирає нормально,зараз важить 7кг,і веселий ,і грається,і майже ніколи не плаче. лікар казала попити нам бактерії і сироп Ніфуроксазид. Ага,і ще в каках є білі комочки. Я думала ,що в цьому віці дитинка мае вже какати гарно.:umbrage: Щодо мене,то я їм все.
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    ipeн, це Ви писали, що дитина спить цілу ніч без годувань ?
     
  5. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    так,це я писала.І сьогодні він спав до 7,25
     
  6. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А як ви вдень годуэтеся? (тривалість годувань, як міняєте груди, який проміжок між годуваннями) ?
     
  7. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Годую за вимогою,тривалість 15хв,на одне годування одна грудь на інше - друга,проміжок 2-3год:umbrage:
     
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Вам було б добре або продовжити годування до 30 хв, або через годину запропонувати ще раз ту саму грудь. Бо проблеми, які Ви описали вище, дуже часто виникають від того, що дитина не добирається до "заднього" молока, яке відповідає за нормальне травлення. І вночі ваш безперервний сон не сприяє тому, щоб дитина отримувала заднє молочко. Було б добре ввести хоча б 2 годування, 1 - в 12, а 2 - у проміжку між 4 і 8 ранку. Годування на вимогу передбачає не лише вимогу з боку дитини, а й з боку мами :).
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    дуже дякую вам Кsani:),я вже почала так годувати так,як ви порадили.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ми масаж за порадою викладачів з курсів зробили ще в 2 місяці (1-й курс), хоча показів до того ніяких не було, а потім повторили десь в 5 місяців. Під час першого курсу виявилось, що малий на одну ніжку якось боком стає, але до кінця масажу то вже виправилось. Зрештою, шкоди від масажу ніякої, лише користь.
    Але дитячий масажист має бути професійний.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Ми намагались робити масажі три тижні тому, без показань, так, профілактично, то манюня страшне як плакала, бо паралельно в неї почався насмарк, і вона була дуже нервова:confused::umbrage:
    Тепер планую повторити спробу, правда домовилась з масажисткою шо то буде з самого ранку, можливо тоді їй то більше сподобається, вранці в нас як правило чудовий настрій:y::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ok*

    Ok* Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Цілком згідна, що масажист має бути професійний. З власного досвіду: при першому огляді в невропатолога в поліклініці лікар (неприємна тітонька, що з дітками поводиться як з дровами) поставила діагноз "кривошия" і направила до СВОГО знайомого масажиста. Оскільки я нічого подібного в мацьопи не помічала, то звернулась в "охматдит", де завідувач обл.відділення діагнозу звичайно не підтвердив. Масажі все таки призначив для профілактики (оскільки народжувались ми в сідничному положенні та й для профілактики "плоскостопії"). Сам масажист виявився досить хорошим дядечком з досвідом роботи з такими малятами (1,5 міс., другий цикл масажів - в 7 міс.). Перші рази трішки звичайно вередували, але потім явно отримували задоволення. Не знаю, чи дійсно масаж відіграв суттєву роль, проте сиділи ми вже у 6-7 міс., намагались ходити з 9 міс. А твердо ходили вже з 11 міс.
    Отже мамусі, моя порада: перш ніж приступити до лікування, спробуйте підтвердити діагноз в декількох лікарів (хоча б у двох).
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А ми коли хотіли робити другй курс масажу(це місяць тому) у нас теж почався насморк, то масажистка сама сказала, що тре почекати поки в дитини перейде,щоб не погіршилось
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    На мою думку, не варто робити масажі без показань. Не всім діткам це подобається. А ще масаж чужої тьоті може бути причиною відмови від грудей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    У нас показання були - кривошея. Якої вже нема, хвала Богу.
     
  16. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Мій малий ніби тоже трохи хилить голову вправо, коли сидить. Не знаю чи воно само пройде, чи йти на якісь масажі :confused:...


    А ще хотіла б запитатися, як давати вітамін Д. Бо ми давали в 2,5 місяці цілий місяць по 2 крапельки. Дитяча лікарка казала, щоб ше раз подавати в 6 місяців. А коли ми лежали в лікарні, тонам там не радили давати. Казали давати тільки той раз і все....
    Може хто щось підкаже...
     
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Вітамін Д дитині давати не треба! Це питання обговорювалося вже купу разів, то є синтетичний вітамін, а в дитини цілком нормально виробляється натуральний, просто частіше гуляти треба, якщо боїтеся, що дитині його забракне.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Так, не всім дітям це подобається, але масаж-чудова профілактика. Звичайно, якщо не подобається, не варто силувати дитину. А от на рахунок відмови від грудей через масаж вперше чую. Мені навпаки доводилося дитинку підгодовувати під час масажу, бо масаж тривав інколи більше години, а дитина за той час встигала зголодніти й просила цицю. І хоча їсти дитина має десь за 20-30хв до масажу і за 10-20хв по ньому, ми не витримували такої довгої перерви.
     
  19. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    цілком погоджуюсь, я теж відмовилася давати синтетичний і нам то не шкодить :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    MILITARIYA, можете заради цікавості попитати в мамочок з форуму, чи хоча б в когось діти мали якісь проблеми через те, що їм не давали той синтетичний вітамін Д:)
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.