Здоров’я малятка (перший рік життя)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 19 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Один дуже хороший лікар (правда не педіатр), нам говорив: профілактика нестачі вітаміну Д - це сонце, а препарат - у випадку проблем. А у наших педіатрів чомусь препарат - профілактика, ще й у страшних дозах - крапля-дві щоденно. Оригінальний спосіб профілактики рахіту, що може спричинити проблеми нирок!
    А ще нам той лікар радив: КАЖУТЬ щось попити - то КАЖІТЬ, що п"єте. Ми так і робим.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Аналогічно:) Так само під час вагітності лікарці з ЖК казала, що п"ю всі ті вітаміни, що вона прописувала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    От і мені один старший лікар так казав, що нам колись майже не давали вітаміну Д, а якщо давали, то тільки місяць, і малому не давай.... Але всякі лікарі є, думаю, та й спитаюсь когось...:clapping:
    Дякую всім за поради!!!!!!!!!!!:xaxa:
     
  4. Ok*

    Ok* Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Дуже влучно! В нас це чомусь так завжди і виходило - це стосується і вагітності і догляду за малятком! Щоб не виникало лишніх питань - казала, що пила чи давала пити, а насправді або заміняла природніми лікарствами, або обмежувалась незначними дозами.
    Щодо вітаміну D, то перші два місяці було сонячно і ми просто "засмагали", якщо не на вулиці, то принаймні дома біля вікна. Потім (в листопаді) нам по-стандарту приписали цей вітамін "для профілактики". Чемно купили і навіть один раз прийняли (2 кр.). Проте мій супротив щодо медикаментів взяв гору і ми від вітаміну D в синтетичному вигляді відмовились, про що зовсім не шкодую - дитині це анітрохи не зашкодило.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Щойно прозвучала відповідь на запитання!
    Мій малий нам влаштовував трам-тарарам, не спав, їсти не хотів... доки моя мама не здогадалася в чому причина. Починає малий конкретно марудити, навіть істерикувати - в комбінезон і на балкон. Реакція така, наче дитині хтось кнопку "Вимкнути" натис. Проходить хвилин 40, дитя плаче... Беру до грудей і малий гамцяє, аж за вухами тріщить, навіть не просинається... відвалився від грудей і знов на балкон! Так у мене дитина і їсть суперово, і нагулявшись ввечір і скупавшись у травках спить вночі, будиться сам що 2 години їсти. Загалом, у світовий день малий не менше 4 годин на повітрі. На вечір, був час, ми з чоловіком о 21:00 виходили з каляскою... мама у шоці. А ми приходили, купали малого, він їв, і чудово спав аж до 8 ранку (звичайно що 2 години їв).
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Дівчата, порадьте. У малого кандідоз що з місяця. Тоді моя дільнича пішла у відпустку, а та, що заміняла зняла наліт на язичку лопаткою, і сказала, що це не молочниця. Потім робили посів на стафілокок (ну що зробиш, маю я його в молоці, але в незначній кількості) і висіяли кандіди. У малого на той час вже грубий білий шар на язиці був, апетит пропав. Я почала знімати содовим розчином (1 чайна ложка на стакан води). Апетит до малого повернувся, але білий нальот не проходив. Вийшла моя педіатр з відпустки і сказала, що потрібно мазати бурою на гліцерині. Вже півтора тижні мажу 2 рази на день бурою і ще десь 2 рази содовою водичкою, а наліт повертається і повертається. Що робити?
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2008
  7. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    от молодчинка! мій малий аж до пізньої осені був на вулиці по 7 год на день, а коли почалися морози, то перейшли на 3-4 год режим на свіжому повітрі
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В нас також дуже довго був той білий нальот на язиці. Але, якщо тільки на язиці, то не обов"язково кандидоз, при молочниці вся ротова порожнина всипана тим білим нальотом. Нам дільнича також намагалася довести, що то молочниця, а я стояла на своєму-що то просто від молока, бо дитина постійно на циці. Нічого не робили, нічим не знімали, після півроку само зникло. Не знаю, наскільки у вас то серйозно, але якщо дитинку то не хвилює сильно (втрата апетиту може бути з тим не пов"язана), не варто її мучити тими протираннями і тим більше лікуванням.
     
  9. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А можна гуляти з дитинкою, коли в неї соплі? (температури нема). І в яку погоду можна?
     
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Профілактика чого ? Вітамін Д теж "профілактика", але ми всі погоджуємося, що він потрібен тільки тоді, коли є реальна проблема. Так само і з масажем, я вважаю.
    Якщо є відмова від грудей, то масаж розглядають як одну з можливих причин.
     
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Я нічого б не робила, але кандада висіяли разом зі стафілококом. Навіть не знаю, чи продовжувати мучити дитину. :confused: А тим більше, не знаю, чи то його турбує...
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Я з цією проблемою борюся вже скоро 2 місяці буде. Використовувала синьку, тетрабонат натрію, сода, масло рози, своє молоко, мочу малого-нічого. Все залишилось. На язику зійшов ніби, а от побокам на щічка є. А в пятницю прийшла наша педіатр до малого бо маю простуду, то каже мені: Ну у малого зубки вже. Ви знаєте, як зубки йдуть то може бути біле у роті.". Я це свекрусі розказала(її парафія), вона була в шоці, каже так зуби лізуть 2,5 років, то стіки часу дитина з тим буде. Пішла я в аптеку купила ще ністатину, ранком сьоні потерла, до тепер нема ще нічого.
    А сьоні була інша педіатр, ще мого чоловіка лікувала- то казала,що та фігня може бути навіть, якщо мама супчик дитинки пробує з ложечки і даю ту ложечку малому. Або соску якщо мама бере дитини в рот чи соска на ліжку просто лежала і дитині дати. Мол різні варіанти висловила. А казала,що ністатин вбиває грибок, а інші препарати просто поверхнево знімають
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    У нас соплі,горло червоне,кашель, температури нема. То ми гуляємо 2 рази вдень, хоч нам педіатр сказал до пятниці не виходити. Я не можу так-така погода і мордуватись в 4 стінах. От з пятниці дощі передають, тоді трохи посидим,якщо ще нежить буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Про вітамін Д-нам його призначили сьоні попити після того як пройде простуда, бо в малого ручки потіють і на ребрах ніби горбики:8: казала від нестачі вітаміну Д деформується грудна клітка:8:sad:я таке вперше почула). От думаю чи то так чи ні..мамусі що скажете?
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В нас кандидоз висіяли також з 2 місяців, ми поприймали фуцис - помогло на 3 тижні, а потім результат той самий - стафілокок і гриби кандіда:8::8::8:, правда то всьо без жодних ознак молочниці в роті:no:
    Ми "кинулись того ровера" бо чим воно проявляється поняття не маю, тепер вже нас ніби нічого не ьурбує, вот занесла кал на аналіз, результат має бути в четвкр, тоді і дізнаюсь як там наші грибочки поживають:umbrage:
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Нам теж порадила педіатр здати кал бо мол то погано шо малий какає раз у 3-4 дні. Так не МОЖЕ і НЕ МАЄ бути! Наголосила вона. От думаю чи то здати чи ні. Свекруха каже шо нінада бо потом від них не відмахаюсь.
     
  17. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А де і за скільки ви робили аналізи? Бо мені на кафедрі мікробіології воно влетіло 90 грн - кал і 125 - молоко (чи навпаки...) Добре, що взяла з собою таку сумму, а що робити менш забезбеченим?
    Таня, ти за якійсь час напиши, як ністатин подіяв. Правда у малого на щічках нальоту немає, може то дійсно не шкодить...
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Зранку подивлюсь на щічки чи буде і чи менше якщо буде, але якшо не буде то для профілактики всерівно бінтом протру і напишу
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    в мене Максик один місяць какав раз на три дні
    але був веселий і активний
    на ГВ дитина може кілька днів не какати і то нормально
    ваша педіатр на ГВ розуміється як вовк на зірках

    а щодо вітаміну Д - порадьтеся ще з кимось, з іншим педіатром
    звідки в дитини ознаки рахіту? тільки но літо минуло, хіба ви мало гуляли? :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Так я їй пояснювала щодо какання на ГВ, ми зараз тіки на ГВ не прикормлюємось. А ручки були потні бо тіки но прокинувся як вона прийшла, але хіба до лікарів то доходить шо ти пояснюєш!!!1 Гуляли ми дуже багато і в Криму були, а там сонця бери-не хочу.
    А ще я їй кажу мол я сама рідко хожу в туалет...а вона очі округлила...ну то погано..мені смішно стало, шкода що мені не порадила на посів здати...

    А от моя кума здала малої аналіз на посів(5 місяців дитині) то найшли золотистий стафілокок

    Про рахіт, ощ шо нашла:
    Каковы первые клинические признаки рахита?

    — Начальные клинические признаки заболевания внимательные родители могут отметить с 1–2-месячного возраста. Появляется беспокойство, повышенная возбудимость, вздрагивание, кожа покрывается красными пятнами. У ребенка может ухудшиться сон, он начинает вертеть головой, отмечается «облысение» затылка. Наблюдается повышенное потоотделение с характерным кислым запахом. На коже появляется упорная потница. Характерным является пониженный тонус мышц и появление запоров. Костные изменения в этот период обычно отсутствуют.

    То що жирним виділила, то у нас є, вірніше затилок заростає вже, тонус повисили зарахунок масажу...короче я халодна вже з цього всього....
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2008
Статус теми:
Закрита.