Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 4 Грудень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    може і не потрібен масаж, я б радила спершу зробити узд, бо асиметрія може бути через жирові складочки, тим більше хтось з дівчат писав що в хлопців дисплація буває рідше. В сина так було - асиметричні складки на попі, свекруха переживала, тож я, щоб не було зайвих питань і переживань, зробила узд і все виявилось в нормі. За кілька місяців складки вирівнялись.
    додам, що в моїй поліклініці хірург ніби нормальний, оглянув, сказав що нічого поганого в несиметричних складках не бачить, але якщо вже аж так хочеться - можна зробити узд, жодних масажів не пропонував
     
  2. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Rununkulos, читала, що для дівчаток ця грижа особливо небезпечна, бо коли дівчинка виросте і завагітніє, то грижа грозить КР та й з естетичної точки зору думаю дівчинці не дуже буде подобатись, коли вона буде у відкритому купальнику, а їй той пупок буде випирати... Деякі кажуть, що ця грижа мала б до року втягнутись сама, але не завжди втягується, а після року це вже ггрозить хірургічним втручанням...
     
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    я так для себе цікавлюсь,в моєї 2рідної сестри всі троє дітей з цими страшнючими пупцями і вона собі нічого з того не робить. Щодо естетичності погоджуюсь 100%-не гарно то є, та і для здоров"я зрозуміло що не найкраще.
    В моєму роду майже всі жінки мають пахову грижу,це трохи інше,але з нею також пише,що дуже велика вірогідність КР.. Перед пологами я дуже переживала як то буде. Але все добре,на процес пологів ніяк не впливало, навіть ніхто і не згадував мені про неї.
     
  4. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Ми таки мали дисплазію, виявили в 14 днів на УЗД (робили нейросоно, заодно зробили ніжки і внутрішні органи, потім в 2 міс, і тепер в 4)
    На останьому УЗД дисплазії не виявили...Кути внормалізувались...Тобто в нашому випадку все гарно пройшло
    Так от до слова нам також рекомендували масажі, спеціальні трусики, але ми ніц крім широкого пеленання, розведення ніжок (така одна вправа) не робили... Хоча я чесно кажучи дуже переживала чи правильно поступаю в даному випадку, бо страшне як боялась тих "стримінців" (коли дитина 23 години на добу перебуває в них.... Боже це ж пекло для діток...)
    Але трохи начитались в інтернеті, що суглоби формуються до 4.5 міс. і що все може пройти заспокоїлась і чекала...
    У мене таке теж було таке в дитинстві (правда діагноз мені поставили просто по несиметричних складках та поганому розведенню, УЗД чи рентген ніхто не робив), але переросла, також без тих трусиків, завдяки одним вправкам, які робив мені тато. Правда в моєму випадку батьки таки купили ті трусики, надягнули мені раз, і сказали собі що більше інколи не будуть вдягати, бо то мука...

    ---------- Додано в 08:42 ---------- Попередній допис був написаний в 08:38 ----------

    ми робили безкоштовно два останніх рази в Чорнобильській лікарні, правда там треба мати направлення від лікаря.

    ---------- Додано в 08:44 ---------- Попередній допис був написаний в 08:42 ----------

    дуже важливо... якщо маєте бабців, які по-старинці люблять дитині випрамляти ніжки (бо ніжки мають бути пряменькі), то обов"язково забороніть, бо у випадку дисплазії це категорично НЕ МОЖНА!!!
     
  5. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    А дитині на ГВ може бракувати кальцію?
    мені сказала сьогодні масажистка, що малій бракує кальцію (кісточки хрустять), таке може бути чи то в перли?
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Якщо дитина годується на вимогу і достатньо отримує материнського молока то хватає. Але кальцій мусить добре засвоюватись, а цьому сприяє вітамін Д, тому побільше гуляти. То вам потрібно споживати молочні чи кисломолочні продукти, бо дуже багато кальцію потрапляє в молоко з вашого організму.
    Кісточки хрустять, тому що в діток вони ще не сформовані повністю, в них багато хрящової тканини, на місці який формуються тверді кісткові тканини, так має бути.
     
  7. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Ой, Ви й мене заспокоїли! А то у нашого малого теж хрустять, коли робимо вправи різні, чоловік забив мені тим голову, шо то шось недобре, а свекруха крику наробила, шо терміново до ортопеда їхати.
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    В Дарусі теж, і в малого наскільки пригадую теж хрустіли.
     
  9. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Ну, якщо точніше, то хрустять суглоби, сухожилля. В нас дуже це явище було присутнє, десь до року, тепер рідше замічаю. В малої це було пов"язано з гіпотонусом м"язів, але в малих мацьоп зв"язно-м"язовий апарат тільки формується і хрускіт може бути нормою.
     
  10. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    так, ми в нього лікувались від дисплазії. Позитивний , ми задоволені!
     
  11. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Потягнуло нас сьогодні в поліклініку на щомісячний огляд. Все добре, навіть тім'ячко "хоч велике, та до 1,5 року ще купа часу" (раніше одразу віт. Д пропонувала)....
    Але от "вушка бліді, чи нема часом у Вашого малого анемії?" здивувало. До поки вона не сказала що мають бути рожеві я не могла зрозуміти що ж з тими вушками не так...
    То аправду отак на око можна припустити анемію? І чи дійсно малюк може недоотримувати з малока заліза?
     
  12. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    здайте кров і подивіться гемоглобін, що гадати?
     
  13. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    та не гадаю, а питаю про можливість.
    здавати буду перед наступним візитом, у 9 міс.
     
  14. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    якщо не вірите своєму лікарю, проконсультуйтесь в іншого..
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Припустити певно можна, але от чи буде це припущення правдою? Дуже сумніваюся, що в твого пампушка може бути анемія. :) Я своїй ще ні разу теж не здавала кров. Та й якби раптом щось таке, то хіба мамі раціон покращувати? Бо як я згадаю свій досвід прийому заліза під час вагітності... Бррр... Дитині б ніколи такого не дала.
    Читаю от, що на ГВ потреби в залізі повністю задовольняються до 6 місяців, далі при потребі це коригується прикормом. Хм, а я своїй м'яса ще досі не ввела.
     
  16. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2013
  17. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    А ми от їмо і мяско і печінку і гречку і тд. Обидвоє :). Тому я спокійна. Та й з вищеперерахованих симптомів у нас хіба та сама блідість вушок.
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)



    ____________________________________

    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 13 Листопад 2013
Статус теми:
Закрита.