Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 4 Грудень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    р
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    сама голова. А якщо чоло, то є тем-ра, чи як?
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    є люди, які відають тепло, а є навпаки. мій чоловік постійно теплющий, а я навпаки.
    мо в вас такий випадок?
     
  4. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    В мене виникло цікаве питання, це правда що дівчаток до 6 місяців не можна садити? Бо в мене мала в навівлежачому кріслі, собі сідає і іграшками бавиться(5 місяців).
    А знайома примусово дитину кладе і не дозволяє підніматися навіть за пальчики коли тримаєш.
     
  5. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    от цього якраз категорично не можна робити!
    Казали, що дівчаткам не можна сідати до 6 міс., бо буде загиб матки. Брєд! От якщо довго сидить підперта дитина і ще не рівно (бо не вміє), то напевно може бути сколіоз, але точно стверджувати не буду. Я свою малу саджу по трошки, вона береться за пальчики і сідає, так 2-3хв сидить тримаючись... Доречі вчора вже сиділа рівненько і не трималась, десь хвилину. Довго вона в мене сидить, до 5хв.
     
  6. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    От-от і дитина мучається. хоче сісти а їй не дозволяють.
    І це мені кажуть знайомі які живеть з мамами, тобто це напевно від старшого покоління.
    Згадала ще одне смішне, потрібно дитину привчити до соски(навіть якщо відмовляється), щоб холодного повітня не надихалась :girl_impossible:
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

     
  8. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    В мене завжди стосовно цього питання виникало зустрічне: а якщо та дівчинка, наприклад, сама вже сідає в 5,5 місяців, тоді що - примусово її класти і не дозволяти садитись?
    Дитина, якщо готова самостійно сидіти, має сидіти.
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    перетискає - це перше
    друге - на мій такий розум:
    - дитина хоче випорожнитись, подає сигнал, але оскільки в підгузнику, то мус робити справи в нього, нервується, але пісяє\какає
    - не відчуває шо процес відбувся і знов нервується
    звідси нерви
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)

    сідає? як саме? з якого положення?
     
  11. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Здоров’я малятка (перший рік життя)


    Моя теж в спеціальному кріслі для немовлят підпирається ззаду ліктями і так поки не змучиться сидить, то правда не зовсім 100% сидить але майже. А знайомої доця в 5 місяців береться за боки візка, підтягується і сідає, ну і що тим дітям попробиш? насильно назад теж чула шо садити не можна.Наша знайома педіатр на то сказала "Хоче сідати сама- нехай сідає, не заваджаємо, але самі ми її не садимо", так того і дотримуюся.:girl_smile:
     
  12. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    маю на увазі, коли сама підтягується до сидячого положення, за щось тримається (в колисці, калясці), може так кілька хв сидіти, інколи без підтримки.
    діти можуть сідати по-різному, як і по-різному повзають, але суть залишається та ж сама:
    просто без фанатизму з боку батьків якомога швидше посадити дитину.
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    от так він виглядає

    але не сідає дитина так сама
     
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Маю ще питання. Мала надуває животик. Лежить бавиться і той живіт надуває, так дуже замітно, і він стає твердим. Не плаче, спокійна. Що це може бути??? Може бути ознакою рахіту?
     
  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    маю питання: чи шкідливо дітям таким приблизно як ми слухати музику у навушніках?
    просто мені уже дві мої знайомі сказали, шо я напрягаюся наспівуючи малі(я би це звичайно співом важко назпала, бо голосу нема, але мацьопі нравиться), так от кажуть: " одягни навушники і хай слухає і засинає я так роблю і всьо кльово..."
    нє я всьо розумію, але навушніки для мене, то вже занадто...
    що скажете?
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    моя б їх зняла, точно! А може б боялась і плакала.
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    як на мене, то найкраще, коли мама сама щось співає-наспівує дитині, бо для неї головне - мамин голос, мамина присутність, а не музичні таланти. а музику (за бажанням) можна вмикати і без навушників, якими і дорослим небажано захоплюватись (особливо "затичками")

    я часом просто на ноуті вмикаю українські колисанки або казки, але щось робити без доці по-любе не виходить, бо спить або біля мене, або на руках, або в слінгу) часом відкриває оченята або мацає руцями, чи циця часом не втекла :)
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    я не одноразово бачу мамочок з візками де досить таки маленькі діти сидять, вони їх там підпирають всім чим можна і так їздять. такі ше до пів року дітки, навіть як воно вже само сидить , то тряска по дорозі в сидячому положення явно не на користь
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    В мене проблема як тільки похолодання і вітер губи тріскають до крові. рятуюсь бальзамчиками всякими. в малої теж вже бачу дуже сохнуть губи. чим мастити?
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    маю 100% масло -ши, ше бальзамчик для губ на травах прикупила, минулу цілу зиму мастила кремом з бджолиним воском, від веледи там є хороші засоби.....ну і логічно той самий бепантен мав би добре допомогти.
     
Статус теми:
Закрита.