Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 4 Грудень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Дякую.Так і зроблю!
    Температура в нас знову піднялась, але дитина її не відчуває, така ж активна як і раніше, а на зубки температура як довго може триматися?
     
  2. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    у мене малий температурив, коли лізли верхні зуби. температура 38 (+-) трималася 3 дні, також спав погано, але вень був досить жвавий. нурофен нам не дуже допомагав, ставила свічки Ефералган - збивало досить швидко. а ще капала в ніс Салін, щоб слиз не засихав (бо теж не була впевнена чи то вірус, чи то зуби...) і провітрювала кімнату мало не щогодини. ну і ГВ (хоча, в нього в цей період і до циці апетиту не було)

    ех, мені б вашого терпіння!
    я теж так собі думала, не буду нічого в дитину пхати. але як побачила на градуснику 38,4 рука сама за свічками потягнулася...
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    а на дитину не дивились? тільки на термометр?
    бо я все дивлюсь на дитину

    раз колола укол, шоб заїхати до львова (мали ротавірус), то мусіла, бо в дорогу
    а вдома коли - слідкуємо за станом дитини
     
  4. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    та тоже дивлюсь! але хоч бери і не міряй температуру!!! бо

    то як захисний рефлекс спрацьовує чи шо...
     
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    неее. то в голові сидить "треба шось зробити":girl_mad:
    хто ще не читав про температуру почитайте і заспокойтеся! все так як має бути і головне правильно поводитися, щоб не нашкодити природньому процесу!
    7. ТЕМПЕРАТУРА – ЗАЩИТА ОРГАНИЗМА ОТ БОЛЕЗНИ
     
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    2 тижні тому в нас теж на зуби була темперптура 38 +/- Спеціально не збавала, але малий так капризував, весь час плакав, дуже то його мучило, спав погано, то я йому давала Нурофен, помагав моментально, дитина за 10-15 хв. просто мінялась. Зазвичай я збиваю якщо вище 38,5, але тут бачила, що малому так краще.
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    та ясно шо мучить. самі знаете,шо таке зубний біль.
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    а в нас ні слюней, ні зубей, жує яснами.
     
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Дівчатка, в нас то все-таки були не зубки , щось в нас з калом недобре , завтра буде результат аналізу - побачимо. Температура підіймається на вечір, вночі найбільше 38,5 -38,7, даю Нурофен бо малий стогне уві сні, крутится, плаче, даю ліки засинає хоч на пару годин. Зараз ось спить малесенький з температурою на руцях. Вчора викликала швидку, бо як побачила той кал аж дурно стало, а сьогодні наша дільнича лікарка не приїхала, бо в неї картотека:girl_mad:. Я так переживаю за наш аналіз, вже інфекційною лікарнею погрожували!
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    за аналіз??? чи за маля?

    ви має те повне право вибору - може йти, а можете не йти.

    то мінімум, який може бути))) збиваючи нурофеном температуру, не даєте захисним силам організму боротися з інфекцією, тому і вимлізуть інші "бяки".

    це ж добре, що не сидить всередині ,а виходить з калом. купіть собі йогурт канадський і пийте згідно інструкції, через молочко дитинка отримає потрібні бактерії. а ні- (попередньо спитайте лікаря, якшо бїтеся) дайте дитині симбітер згідно інструкції або чайок з ромашки (дуже трошки). І БУДЬТЕ ПЕВНІ- ЦЕ ТИМЧАСОВО І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ГОЛОВНЕ СПОКІЙ І ВПЕВНЕНІСЬ!!
     
  11. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Правда 100%. Та "бяка" всерівно десь та й "вилізе".І затягнеться хвороба. В мене мала 3 дні мала температуру 40,5 . А знаєте чому?, тому що я з переляку їй збила температуру - 39,9, нурофен її збив зразу до 36,9, на наступний вечір температура так вгору пішла...Потім вже збивала ту температуру тільки клізмою.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2011
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Дівчатка, потребую допомоги. Сестра вчора народила, мала нахапалася крові під час пологів, не може то відригнути. Сестрі сказали не давати груди і вкололи дитині якийсь укол. Погрожують промивати шлуночок, якщо не поможе. Питання два: що робити з годуванням? Забити на ті рекомендації? І як бути з тим промиванням?
     
  13. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Ну звісно, що за маля, olenkastar , не сприймайте так дослівно :girl_yes:
    На рахунок температури я теж не прихильниця збивання , але коли дитина з 16-тої до 4 ночі мучиться не спить, то тут я вже не витримала. сьогодні вже виспалися, нічка пройшла добре:girl_tender:
    Йогурт пью, як тільки побачила проблему.
    Тільки ось ніяк не можу зрозуміти звідки то взялось, підлогу кожен день мию, іграшки теж регулярно, кішок, собак не маємо, всі хто з дитиною бавиться теж санітарних правил притримуються.
    В перший день давала трошки чайочку з ромашки, але він в мене пити взагалі відмовляється, то якось пару ложечок влила.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2011
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    я не медик, тому важко щось радити. я б хіба вияснила, що то за укол і звернулася б до іншого лікаря. до речі, за законом, можна викликати навіть в пологовий для огляду дитини будь-якого лікаря, якому довіряєш (зараз точно не скажу, де таке написано, але читала, здається, в цивільному кодексі, що пацієнт має право на присутність будь-якого лікаря, навіть якщо він з іншого мед. закладу, а також адвоката, священика)
     
  15. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    У мене була трохи схожа ситуація. Мала наковталась навколоплідних вод (а може і ще чого, тільки не казали). То теж казали не давати груди, щоб вона все відригнула. То я скажу що я робила (не знаю правильно чи ні). Груди дитині не давала майже добу, уложила її на бочок і ще ніби так під нахилом, проводила рукою по спинці і так тоді вона відригувала всяку бяку. А було того всього таки досить багато.
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Як ГВ після того? Молочко нормально прибуло? І як дитинка була стільки без їжі-циці?
    Вашій доці нічого не кололи?
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    зараз ходить якась така зараза, тому далеко ходити не треба.
     
  18. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    В нас була історія така: нахапались всяякого різного і не хотіли брати груди, бо шлунок відповідно був заповнений. Облизувала, цілувала груди, але взагалі не смоктала. Так було практично добу, тому сказали пробувати догодовувати, може так їй буде легше то виблювати. Я крізь сльози давала їй пляшечку з штучним, хоча вона і того не хотіла брати, але якось по ковтку заливала в ротик, між тим давала груди. Бавились так цілу ніч, але проблювались як має бути. На наступний день вже почала помаленьку смоктати груди, відповідно штучного вже не давала.
    Молоко прибуло нормально, десь на третій-четвертий день.
    Не знаю чи то було правильно слухати лікарів і давати трохи пляшки, може б все налагодилось і без неї.
     
  19. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    В мене щось схоже було, дуже вже багато навколопдлідних вод наковталась і справді мало хотіла смоктати груди, але ніхто з цього приводу догодовувати сумішю не пропонував. Якось за кілька днів все само собою минулось.
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    дівчата. що ще робити, бо я вже не маю терпіння чи звертатися до лікаря?
    дитину турбує животи, як тільки починає їсти зразу напружує і починає плакати а в животі все булькотить
    я вже і пробіотик п*ю і нічого нам не помагає:sad:
    я вже реально не втримую і дитина весь час ниє, бо невиспана
     
Статус теми:
Закрита.