Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 4 Грудень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    В нас таке було. Здали аналіз на дисбактеріоз. Знайшли і стафілокок, і клебсіеллу, а корисні бактерії значно менше норми. Виписали антибіотик та пробіотики. Я вже тиждень даю лише пробіотик і малому значно краще. Какає сам, коліки практично не турбують. Не знаю чи то причина в пробіотику, чи просто так співпало, але картина така.
     
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    ГВ після цього більш-менш нормально (правда були деякі проблеми на початку). Молоко прибуло. А мене запевняли, що дитина першу добу може бути без їжі. Я чесно не знала як себе вести, бо з одної сторони хотіла щоб та вся бяка вийшла, а з другої виходить не даю їсти дитині.
    А от чи кололи то з впевненістю сказати не можу. Мені дитину зразу не дали, була під ковпаком. Думаю якби щось кололи то б мали попередити-повідомити.
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    не розумію, чому не можна було дати молозива зцідженого з ложечки чи з шприца(без голки )?


    а вона какає? пукає?
     
  4. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Нормальний процес - дитина хоче випорожнитись або пукнути, щоб було умовно куди їсти. Візьміть її до себе спинкою і ножки підіжміть до животика - хай пропукається чи прокакається. Можна над мискою ,а можна в памперс.
     
  5. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    так
    вже здали кал на аналіз, тепер чекаєм на результат
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    корпну воду( або плантекс) не пробувала? собі чи в крайньому випадку малявці?
     
  7. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    ми то все давно робим, навіть після какання через 30хв її то знов мучить, отак і сплю вночі по через кожні півгодини
    то вже точно не коліки

    ---------- Додано в 09:46 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

    пробували все:)
    кропну давала їй і собі, то ефект кращий, коли я пила, але діє лише перший день потім вона вже на то не реагу
     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    ну бажаю вам знову поскоріше бути в формі!
    до речі, а мама часом не нервувалася останнім часом, не сварилася з татом?? то впливає дуже не мацьоп.
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    мама з татом не свариться, але нервуюся через той живіт:)
     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Сама не додумалась, що молозиво можна зцідити як і молоко (якась мозок не дуже активно працював), а ніхто вчасно не підказав. Тільки залякували розмовами про те, що в дитини цукор страшенно низький і падає далі, що в дитини можливо відсутнітній взагалі смоктальний рефлекс і тому вона не бере цицю.
     
  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Повела мене сьогодні свекруха до педіатра-генетика на Лисенка, щоб малого подивились. Та сказала, що мслому масажики тре робити, бо м'язи живота дуже слабкі, а ще їй не сподобалось, що в малого дужи вени на голоіі видно коли хнюкає і сказала купити "Сомазина" . Свекруха купила, я як прочитала інстукцію до очі на лоб вилізли(((( і не знаю, що робити(((((
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    я не поняла - у вас якісь показання шоб до генетика йти є?
    шо ТЕБЕ особисто хвилювало? тебе, а не свекруху
    і нашо ЗРАЗУ купувати ліки, не порадившись ше з кокимсь дохтіром
    коли хнюкає - напружується, а волосся нема, шкіра ше тоненька - то й видно
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Мене взагалі в моїй дитині нічого не турбує , але в цитатах все підкреслено-Свекруха
    Я бачу, що з малим все гуд і він гарно гамцяє і вчиться і поправляється) Але цей препарат який при інсультах назначають і побічні дії шикарні.....точно того "ге" давати не буду.... Але ж то стільки гемору почнеться! (
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    я тебе розумію. то якось моя каже - піду і сама куплю саші таблетку від глистів (а я йому каплі даю якраз)
    я на неї так глянула, кажу - не поооняла, шо то значить - піду/куплю? О_о
    не спитати, не взнати шо і як
    каже - аптекарка мені скаже

    нуну.
     
  15. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Ага, скаже.... То якось голова страшенно розболілась, попросила маму купити Таміпул(бо єдине, що мені кльово допомагає і склад нормальний), то мама прийшла з Но-шпою, бо аптекарька почала пояснювати, що при ГВ більше нічого неможна!:)
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

     
  18. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    olangel, я б нічого не робила. Максимум пішла б до іншого спеціаліста для самозаспокоєння. Мені теж одна супер спеціаліст невропатолог, коли малій було 7-м місяців поставила діагноз: синдром рухових розладів і виписала чудо препарат - Цераксон, ну і, звичайно, масажі, а як без них. Я від одної інструкції чуть в обморок не впала. Мене чоловік до тями привів і сказав, щоб я перестала дурницями займатись. Мене в дитині абсолютно нічого не напрягало, дитина гарно розвивається чого було пертися до того невропатолога до сих пір не знаю. Очевидно, щоб гроші кудись віднести.
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    На рахунок цього препарату я переконала усіх, що для 3-х місячної дттини це закруто, а показань до застосування нема! Вона нас і на УЗД голови відправила...яке показало, що все добре. А сиділи до неї в черзі з 11до 14.30 ! Стільки бідних діточок надивилась і купу вагітних в черзі до Лотоцької.... (мені б вагітній там тяжко було б,гормони б взяли своє) то треба було для галочки, але не думала, що вимордую цим дитинку і себе.
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    ну от поясни якого милого ти дитину мучиш?
    як нема бабі чим зайнятись, то най шкарпетки в*яже

    таке враження, шо всі невропатологи - то лише дорослі. а на дитячих в нас не вчать
     
Статус теми:
Закрита.