Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 4 Грудень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    та бо б**....захарили родичі-помічники! Домовлялись, що як з дитиною все добре, то залишать у спокої... А ще до його піпіські причипились...
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    а мама хто??? відстоюй свої інтереси, бо ніхто того за тебе не зробить і так будуть все життя пхатися:girl_sad:
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    дівчата скільки ваші діти сплять?бо моя більше 2х раз не спить.
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    моя спить лише в слінгу на мені - то засипає коли хоче спати і стільки раз скільки хоче))) але в основному то 3 рази.
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Моя спала 3 рази, останніх 2 тижні - приблизно 2 рази.
     
  6. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Оль, трохи оффа,

    Дівчата, мійй малий щось вже з тиждень спить неспокійно, просинається вночі(ношу 2-3хв- засинає знов), їсть з неохотою (вагу набирає, пісяє нормально), ниє, на руках весь час. Темератури немає. Педіатр сказала що то не зуби (дивилась десна) і не отит(була б температура, ну і плакав би сильніше, а він просто ниє) . Але сказала сходити до лора, може вода в вушко попала і викликає дискомфорт. І ще сходити до невропатолога, чому неспокійний. А вона зараз як понавиписує! Ми вже були раз в неї - 5 капель вітаміну Д - саме "легеньке" чим казала лікувати (хоч ми прийшли просто на плановий обхід, нічого не турбувало)
    Що то може бути в малого таке, може він просто "привчився" до рук:girl_crazy: і по іншому заснути не може, а я собі гоню?
     
  7. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    вночі приблизно 9 годин, а вдень по годині десь ще тричі.
     
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    і моя вже десь 1-2 місяці спить да рази. Зранку десь з 11, то може поспати до годни, ну і на дворі з 2 до 5-6. Вночі спить з 10 до 7-8-9год.
     
  9. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Спимо по різному, якщо по 40 хв то і 3 рази, але останнім часом частіше по півтора-дві години і 2 рази!!!
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    ну та може дорослішає, може переживає якусь подію чи новий навик...а може просто настрою нема:girl_crazy:..ми ж теж не постійні, і діти також мають право понити часом))

    думаю, найбільше шо ти мож зробити- так і далі носити-цицятися..мине)))
    у нас теж бувають періоди ниття/активного носіння-смоктання, а потім минає і опа-новий навик :))
     
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Мдя, а ми спимо зранку в 11 годину і інколи в 4 ще хвилин 40, тоді вже ввечері в 9 лягаємо і до 7 ранку.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    аналогічно, ну і ще може на руках заснути поки годую, але тільки поки циця в роті :)

    вночі з 12 до 5 потім перекус і до 9 ще спимо
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Та така зла на себе, що на це все повелась!!!! І малий всю ніч нереально знервований був, вже сьогодні сказала, що все, більше ніяких лікарів, а як хоче щоб подивився якийсь педіатр, то нехай до дому його привезе, щоб дитину не травмувати.
    ось ця фраза для мене взагалі взривоопасна. В нас сьогодні реабілітаційний день на циці))))заїдаєм вчорашній стрес.
    вдома тільки на руках з цицею по 30хв,в рюкзаку або слінгу вдома спати вже не хочем, спасіння-вулиця, а як не йдем погуляти, то на балкончику(це напевно знущання :sad: але якось треба по хаті щось встигати) з 2 до 6
     
  14. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    дівчата. що то може таке бути: у нас постійно на пісі якийс слиз, уже 3 день помічаю, спочатку не надала уваги а тепре мене то турбує що то є?
     
  15. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Чому знущання???? Вона ж на свіжому повітрі спить, а це дуже добре. Є версія, що це навіть краще , ніж по вулиці в таку погоду дитину возити:girl_curtsey:
     
  16. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Комаровський, наприклад, каже, що спання на балконі нічим не гірше, за спання на вулиці. Навіть краще, якщо балкон виходить не на загазовану вулицю, а у тихеньке зелене місце.
    У мене малий часто спить на балконі, особливо тоді, коли погода погана із двома виходити - це дійсно знущання.

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

    Ого, класно вам. А мій прокидається кожну годину-півтори, щоб "поцицяти". Напевно перевіряє чи є мама, бо кілька разів цьмокне і далі спатки)
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    вона там просто спить? їсти не просе за стільки часу?
     
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    та ні))не знущання)) поки вдінемся-вийдем-роздінемся минає години дві- і погуляли, і обстановку змінили)) тому ми гуляєм, яка б не була погода.


    а що з вашими аналізами, до речі?
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    Діткам по старше може і так, але ми як в рюкзачку гуляєм, то носом впираємось мені груди і спимо, а як у візочку, то з люльки теж нічого не видно) та і спить він 4-5 годин...зябько якось зараз..
     
  20. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (продовження)

    В нас теж таке було, але не постійно, то педіатр сказала, що це нічого, таке може бути до 3-4 місяців. А слиз жовтуватий?
     
Статус теми:
Закрита.