Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    ну бо треба лікувати - значить купити, пропити, ще раз до лікаря і тд. рефлекс спрацьовує думаєш, я біогаю (там же ж) малому не купила? тіко він її не їв та й потім викинула.
    поки то мислення поламаєш в себе, а ще в інших людей ставлення до всього процесу зміниться..навіть не знаю

    там же на орлика аналізи малому брали при мені, при чому так легко, що малий не встигав скривитися, мене медсестра просила бути коло нього і ручку тримати. загалом, нас всюди питали, чи ми йдемо чи лишаємося.
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата, таке питання. В мого Андрія останнім часом проблеми трохи з животиком, дує, затяжні плачі і пропукується дуже важко, каки нормальні, нічого підозрілого. От і таке саме зі старшим я малася досить довго всі можливі аналізи перездавала в Синево і висновок лікарів був невтішнодурнуватий "забирайте груди, то все ваше молоко погане".
    Ну, ясно я розумію що справа не в тім і старший все то переріс десь аж після двох років, хоч гв у нас ще було, але в чому то може бути причина. Такі затяжні колічки- не думаю. Піти здавати аналізи, нуууу можна то все почати, але толку... не знаю... скажіть свою думку.
     
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    У нас одного разу була ситуація, коли ми в 2 ночі приїхали у Львів з підозрою на апендицит ( що виявився пієлонефритом ) з температурою 40 і страшенними болями в животі і ЗМУШЕНІ були їхати додому!!! Бо мені сказали, що я маю дитину віддати їм під капельниці до ранку ( в реанімацію, хоч в той час там з діток більше ніхто не перебував ) і аж зранку її переведуть в палату... Моє серце би такого не витримало... Мені порадили посидіти в той час під дверями реанімації ( лікарня Охматдит ), бо у них такі правила! Я просила, я благала, що навіть на ліжко сідати не буду, на підлозі посиджу, за ручку буду дитину тримати, я пропонувала будь-які гроші, але НІ і крапка! І я під свою відповідальність забрала її додому. Тому, лікарня - це "країна" зі своїми власними правилами, а пацієнти там, у переважній більшості, безсилі...
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    це не коліки, не гази. це особливість роботи ШКТ
    ну до 3-6міс то ше не довго. але як там далі буде - побачите
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    А чого ви не хочете, наприклад, попити того ж чаю з фенхелю (плантекс чи як його там)? Тут вже декілька дівчат писали про свій позитивний досвід. Чи ви вже це пробували?
     
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Жанно, власне ти сама відповіла на це..ті аналізи, то таке діло. ще не відомо наскільки вони достовірними будуть. Я теж схильна думати, що це особливість роботи ШКТ, можна то полегшувати..масажики робити, животиком до животика лежати, може якісь крапельки давати з фенхелем. Але думаю що перерости має.
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата, хтось колисьписав в темці про дорослі прищики.Як ви з ними боролись?

    ---------- Додано в 08:20 ---------- Попередній допис був написаний в 08:16 ----------

    Жанна,я промучиласьз тим десь так до 4-5 місяців. Можу точно сказати, що після 5нас попустило і я вже бачила, що дитина може просто так не плакати. Перечекай, нашо тобі тих аналізів, нашо мучити маля, почитай он про мої відвідання лікарні і ти все зрозумієш.
     
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    в нас теж таке було. малого дуло - він плакав, були ночі коли ми вставали щогодини, нічого не допомагало - ні еспумізан, ні ріабал. десь в 6 місяців само пройшло.
    То дитина, треба трохи зачекати.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Пробувала. Що з тим всім, що без- одне і те саме.
    Власне після трьох місяців я потішилась що колічки пропали і тут знову по новій, тільки вже трошки іншого характеру.:girl_impossible:

    Ну що, будемо чекати. Але я вам скажу, дівчата, коли мій малий пукає- то капець повний. Не уявляю як в такому маленькому животику стільки того поміщається.

    ---------- Додано в 16:36 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

    Ну, і у нас дві білі цяточки в роті вже гостренькі, то можливо так на зубки дитина мучиться.
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    наскільки я чула то це взагалі не допомагає. Коли в малого вночі болів животик ми просто носили-колисали на руках по черзі з чоловіком. Але це рідко буває, Тадейко тааааак пукає, що інколи ми в шоці))) Так само коли зуби лізли в Максимка ніколи нічим не мазали десна, то просто треба перетерпіти.
     
  11. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    якщо дитина в 9міс коли стоїть, підгинає пальчики ніг до низу, це допустимо чи "нада шота дєлать"?
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    це нога ще не розходилась
    босим ходити, не водити (!!!) за руки, хай повзає, м*яка підошва взуття
    розходиться
     
  13. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    босий ходить,
    не водимо,
    повзає,
    хатнє взуття=шкарпетки :) (думаю, достатньо м'яка підошва :) )
    сідаю, "п'ять"! :) :) :)
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата, відносно несидіння дитини краще консультуватися в невропатолога чи хірурга?
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    У невропатолога, але то ще рано, якщо ви для себе. Моi обидвое в 9 сидiти почали, малий ще пiзнiше, здаеться. А сiдати... навiть не казатиму, забула :girl_wink: але ще пiзнiше.
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Так, відносно малої, через 10 днів їй буде 9. Я не те щоб дуже турбуюся, просто вона якась така як ватяна і взагалі не робить жодних спроб до сидіння чи ставання навкарачки, тому хочу до якогось нормального спеціаліста, щоб принаймні оглянув і підтвердив, що все ок і далі чекаємо :) Пробувала вдома робити зарядку чи масажики, то вона не дає, кричить.
     
  17. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    так, до слова, багато діток кричать і протестують, ми от на масаж ходили - то там в кабінеті практично весь час кіпіш
    але то таке - треба було розім*яти дисплазію - розминали, часом і з криками
    так само зараз профілактику кривошиї роблю - верещала дико, зараз до тої вправи трохи звикла, але все-одно протестує, і то чути, що крик не такий "щось болить", а такий "а от я не хочу":girl_blum:
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    принцесу посипало на щічках і підборідді. акне новонароджених, як я розумію - червоні випуклі прищики зі світлою серединкою. будемо вмиватись чередою, а як до місяця не погарнішаємо - в поліклініку не підем :)
     
  19. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата в моєї малюськи закреп. І то не є то, що довго не какає, чи я хвилююсь, а вона себе добре почуває, ні-ні. Маленька зазвичай какає раз в два дні, сьогодні якраз " день какання", але з самого ранку вона тиснеться аж червоніє, і плаче, титснеться і плаче, червоніє як буряк і ніц не виходило. Ввечері почали потрошку виходити какашки, такі як козячі і тверді, причому кожна така какашка,- плач несамовитий ( маленька рідко так плаче). Що ми їли: безмолочну кашку зранку. ( гречку), в обід парений гарбуз, ввечері печене яблучко, вчора все те саме, тільки в обід їли зупку, куди входила картопелька, морква, брюсельська капустка (відвар), трошки кропу і оливкова олія, день перед тим їли гарбузово-картопляне пюре. Чи може бути закреп від картоплі чи від каші? Що робитиз дитиною при закрепі? Що давати пити-їсти? Ми на звичайному прикормі.
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата, маленька дуже мучитться:sad:(( порадьте щось...