Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    В нас понос на зуби раніше був. Зараз поносу нема, лікарка сказала що то вірус підцепила. Горло трошки напухше. Дякую всім за поради.

    П.с.дитину будила бо розуміла що їй важко дихати, тому мусила сопельки віжсмоктувати, щоб вона ними не давилася, а рвала напевно від температури, бо різко піднімалася.

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Доці перед прививкою маю дати Протиалергічне.
    Маю краплі Феністил. Термін дії до кінця вересня 2016.
    Зараз в жовтні їх вже не можна?
    Викинути?
     
  3. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Малечі майже 2 місяці. Захворіла,має сопельки трохи кашель і сівший голос,були в лікаря то каже й горлишко трохи червоне. Виписала їй таке- вібуркол,інгаляції з декасоном+АКК,лазолван сироп і прочищати носик від сопельок і після ього капати називіном. Я з того тільки слпельки вичищаю і робили інгаляцію хв 2, старшій робили то вже і меншій масочку притулили. Лазолван наскільки знаю таким маленьким і не можна,а називін? Варто капати?
    І ще, я почала приймати Аугиентин, чи треба малечі щось давати для животика чи тільки при потребі?
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Толюня раніше какав раз в 3-5 днів, нічого його не турбувало, а от уже третій день какає по 2-3 рази на день і то так наче понос, хоч нічого ми не їли нового, їсть зі мною - в мене немає ніяких симптомів, це може бути на зуби?
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас було таке двічі на зуби.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Virchuk, ми теж на зубки частіше какали

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Що можна дати 5-місячній дитині від поносу? Ми на виключному ГВ. Вже третій день какає десь до 10-12 разів, дещо зеленкувате, рідке, часом є трохи піни і слизу. Дитина загалом активна як завжди, весела, температури нема. Лише вночі часом плаче сильніше, ніж зазвичай, як прокинеться. Але той понос мене починає реально турбувати. Особливо тяжко вночі, бо нині тричі міняла підгузник і піжаму, усе протікає аж на постіль, він від того будиться і не може заснути.
    Це може бути на зуби? Слина зараз рікою тече. Чи щось брудне облизав? Ще 4 дні тому він випадково дістав фігурки, які старша раніше розмалювала фарбами, і трохи облизав. Ну але фарба була лиш на підборідді, язик був чистий, не думаю, що багато нализався. І фарба дитяча, здається гуаш. То ж не могло б від того таке бути?

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  8. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Можливо і на зуби, хто зна. Я б дала смекту.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    схоже на кишкову інфекцію, я би звернулася до лікаря. В таких манюнь з таким не жартують. Швидко зневоднюються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я б до лікаря пішла. Може бути і на зуби, а може і ні. Багато циці давати
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Я також радила би звернутися до лікаря. А вдома можна дати смекту і електроліти Хумани. Ну і багато пиття (ромашка наприклад).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    А хіба не достатньо грудей, якщо маля виключно на грудному? Для чого ромашка? А щодо лікаря, підтримую всіх!

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Артем кашляє дуже сильно. Вночі кашляв, прокидався від того. Кашель більш схожий на мокрий. Мені чуються хрипи, свисти при покашлюванні і під час дихання. Чути, що ніс закладений, але соплі не течуть (як витягували аспіратором після закапування, то були прозоро-білі).
    Т 37,1-37,2. Вроді більше нічого. Майже до кінця впевнена, що це так лізе наш 8-ий зуб.
    Як йому допомогти при цьому кашлі? Про цицю знаю. Пробую давати трохи теплого пити, здебільшого воду або яблучний компот, але малюк не хоче.
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми провітрювали кімнату, ходили гуляти. Спали на підвищенні. Найкраще спалося в мами на руках і плечі)
    А ще нещодавно прочитала, що аспіратор не такий вже і хороший. Зайве втручання і посторонній тиск провокує ще більший набряк слизової. Кажуть промивати сольовим розчином і давати витекти, випчихати. Ще на закладений ніс нам добре помагає ванна, тоді соплі, якщо є і не течуть, розмокають і витікають.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    aknytsU нам тривала ванна на сопельки - саме те, розмокають, випчихуються, витікають і головне - без істерик.
    Щодо промивання, пам'ятаю @Марта2 розказувала, як промиває шприцом над ванною. Я все боюсь спробувати.
    Ну і провітрювати, зволожувати повітря. Думаю, і гуляння буде на користь. Головне, щоб не змерз.


    В нас в Маркуса взагалі щось дивне в п'ятницю почала підніматися температура. В'ялий, хоче спати, постійно ниє. Після денного сну була майже 39. Збили. Вночі плаче, прокидається постійно. Вже і зуби мастила. Не допомогло. В суботу 39,7 після денного сну. Ніяких симптомів. Змучений, плаче. Вчора температура вже 37.5, але все ж таки були в лікарні. Легені чисті, горло не червоне, вуха нормальні, нежиттю нема. Але дитина хникає і змучений. Сьогодні температури немає вже. Але він і далі ниє, плаче, нічого не хоче. Я все списую на зубки, бо вже давно пора, в нас лише по вісім. Єдине, що його рятує - мультики і ібупрофен на кілька годин. Але я всіма силами тягну, щоби зменшити застосування обох. Ех, зле, коли діти хворі.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ти пишеш точ в точ те, що в нас було. І знаєш, якраз сьогодні прочитала комент одного педіатра, що це дуже типово при прорізуванні 4ок. В нас якраз на них таке і було. От зараз доочікуємо останню. Надіюся, 3ки легше підуть)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Моя теж кашляла, і чула хрипи/свисти, але лікарі коли слухали то казали що все чисто, а через 2 тижні потекли соплі і кашель зменшився. Нічим не лікувала кашель, тільки ходили слухатись. Якраз в той період циця була що 15-30хв, пити щось інше не заставляла.

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    сечу здайте
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Була лікарка. Хрипів немає, дихання жорстке, горло червоне. Призначила Назоферон, Лісобакт і Проспан. З того всього мені лиш Проспан по інструкції не таким "поганим" виглядає.
     
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та я теж окрім такого болісного прорізування більш нічого не можу придумати. Аналіз крові чудовий вчора був. А він і далі мучиться. Добре, що температури немає.
    @iragonsalez йому вчора аналіз крові робили. То все добре. Не думаю, якщо сеча не дуже, то кров буде в нормі все.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk