Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про гемоглобін у дитини. За перший рік життя здавали зак 3 рази (то готувалися до щеплення, то хворіли). Гемоглобін в принципі зараз по нижній межі норми. Але якщо взяти загальну тенденцію то знижується. Було 113, 108, 104. Мені то не дуже подобається. Слухала Комаровського, то він каже, що продуктами можна лише підтримати рівень, а не підняти. Мала їсть не погано прикорм + ГВ не плануємо згортати. Я би навіть сказала, що вона дуже добре їсть. Причому любить гречку, овочі (броколі), м`ясо як коли, але теж їсть. Чому той гемоглобін падає? І чи справді його неможливо продуктами харчування підняти?
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мого в 1,3 був 88. давала якийсь препарат заліза. харчування не дуже б допомогло, бо було практично одне гв. на тому препараті (а швидше за все тому шо то було літо-свіже повітря) виріс десь під 100 (я взагалі переживати починаю тільки коли нижче 100)
    а потім почав просто рости сам по собі. Вже не пам"ятаю цифри, але був нормальний вже через пів року після того аналізу. Зараз 2, 8 теж нормальний, хоч м"яса не їсть (сосиски десь колись не рахую).
    я собі тепер думаю, шо то який перехідний вік у них. бо багато хто в рік плюс-мінус скаржиться на таку проблему
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @бетменша а як довго приймали препарати заліза?
    Я під час вагітності приймала, то кепсько мені було. Тому не хотіла би дитині давати. І так з туалетом не легко (
    Наша лікарка ще аналізів не бачила, але вона і на 113 казала мало. То може буде наполягати щось приймати. Хоча я поки такої потреби не бачу. Але от тенденція зниження мені не подобається. Тим більше зима вся попереду, мала на вулиці не ходить, а переважно спить. В дуже погану погоду практично не гуляємо або зовсім мало. Не знаю чи то гуляння на гемоглобін якось впливає...
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    десь місяць. закрепів не було
    взагалі-то впливає. не знаю тільки наскільки сильно.
     
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата я за порадою. Малій 2,5 місяці, старша принесла віруску з садочку, в малоі почались соплі промивала фізрочином, витягала аспіратором, сьогодні мала почала кашляти кашель такий, що вона ним дуситься і рве соплями. Чим можна полегшити малявці той кашель, боюсь щоб не осіли ті соплі і щоб запалення не було. Буду дуже вдячна за поради.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Промивати і витягати. Я більш не бачу, що ще можна зробити. Запалення не від соплів залежить
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дуже дякую, буду так далі робити, а в понеділок підемо слухатись.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тримайтесь. У мене в молодшої кожні соплі означали нічну рвоту, десь до двох років. Вже переросла. Але то було не просто. Навіть серед ночі закапувала і витягувала, щоб кілька годин поспати.
    Отака схильність.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюсь. У племінника такий сильний рвотний рефлекс був. Тут і соплі як попадали, чи вдень , чи вночі, навіть та чи інша консистенція їжі викликала позиви до рвоти. Зараз 6 років, ніби переріс.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Дитина 7 міс. на гв, 1 раз в день прикорм. Чи може бути, що стілець не щодня, а раз на 2-3 дні? Кал густіший ніж до цього.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Висмоктувати ніколи не треба. Треба розмочувати (якщо дуже хочеться щось робити) фізрозчином, і дитина випчихає. Будете тягнути будуть більше утворюватись.
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2017 ---
    В моїх молодших було. В Михайла то взагалі був жах. Протирала водою. Присипкою присипала. Якщо не помагало присипала банеоцином. Але то вже коли дуже мокріло. Більше нічого не допомагало. Переросли.
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2017 ---
    Сік алое розведений фізрозчином закапувала. Нічого не витягувала. Спала я насидячи, дитина на мені жабкою.
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2017 ---
    Може якщо це регулярно кожних три дні і дитину нічого не турбує, кал не тверді горошки.
     
    • Корисно Корисно x 2
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Орман, витягувати соплі варто, щоб хоч дві години поспати, бо інакше всі непромокаючі пелюшки і постіль закінчуються за одну ніч
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це ж не у всіх так, що зразу рвота. І власне спання насидячи нам від рвоти допомагало. Якщо нічого крім витягування не допомагає, то так. Але такі випадки рідкісні, а витягують поголовно, щойно в дитини в носику щось хуркне.
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2017 ---
    @Ligymunka ще згадала про мокріння. Якщо утворюються кірочки, то їх не чіпати. Не розмочувати, не забирати, не здирати. Під ними те мокріння минає саме швидше. Або вони самі мокріють і самі відпадають.
    Я до цього дійшла шляхом помилок - почистила, бо не знала, стало гірше ((( я ще довго смикалась на ті мокріння-червоніння.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Абсолютно стовідсотково згідна. Старшій щось разів зо два витягувала за весь час, вже у віці 3+ (не могла вишмаркати ніяк). А з молодшою попомучилися з тою рвотою(
     
  15. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    От тільки писала про закрепи малої, як ввечері того дня вона прокакалася кілька разів. І до сьогодні вона ходить до 5 разів на день рідшим слизистим... Це вже третій день сьогодні виходить. Щоб це її турбувало не бачу, мене це турбує в основному. Подзвонила до сімейної, вона каже почекати ще, може то на зуби. Максимум радить подавати ентерожерміну. Варто? А я хвилююся, що то щось серйозніше може бути, бо в діагноз "на зуби" не дуже вірю (хоча зуби на підході, ясна набряклі).
    Попереду вихідні, а я не знаю, що мені робити. Бо лікувати лиш би лікувати не хочу, і чекати та нічого не робити якось інтуїтивно не хочу...
     
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Наприклад?
     
  17. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Ну, можливо, щось вірусне... Або щось брудне в рот запхала, бо зараз в рот йде все, що в межі досягнення малих рук. Накручую себе?
     
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Мені здається, що якщо то не водою що десять хвилин, без висипки і температури, то нема чим перейматися.
    В 80% лікар скаже сіяти кал, якщо ви наполягатимете на "щось не так". В 90% там щось знайдуть, бо в діток система ще не налагоджена.
    Я таким не заморочувалася. Раз в три дні, чи п'ять разів в день. Лиш би не вода і без температури.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Дівчата, скажіть мені, будь ласка, молодій і зеленій, консультації вузьких спеціалістів для місячної дитини то що таке? То нормально? Були в дільничного лікаря на місячному огляді написала пройти, хоча не бачу я потреби в тому, та і тягнути місячну дитину в поліклініку, де можна підхопити щось не хочу.
    П.С. Нащо тоді той дільничний, якщо дитину зважити і поміряти я можу сама вдома :girl_devil:
     
  20. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Варто пройти невропатолога і ортопеда в 1 міс. То плановий огляд, потім у 3 місяці. Ми в ортопеда не були, бо він був у відпустці, нема та й нема. А попали майже в 4 міс., то в малої виявили дисплазію кульшового суглоба. Виявили би раніше, раніше би прийнялись за лікування.