Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та на суглоби хірург дивиться в плановому огляді. Ортопед, то вже як проблема є. Ну глянути, звісно, може, але хірурга достатньо.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    І окуліста. Хочете приватно, хочете в лікарні, або в крайньому разі, як вже ховсім не хочете кудись іти, то педіатр, який трошки більше знає про дітей. І важитися можете вдома, ніхто в поліелініку силою не затягне
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніколи не проходили з жодною дитиною. І мірятись не ходили.
     
  4. Дякую за дописи :)
    Нам сімейний дільничний сказала приходити щомісяця на огляд. Думала дивитимуться дитину, а там нічо толкового, ріст і вага, і пройдіть спеціалістів. Я так розумію що можу їх не проходити? Ну дуже вже не хочу маленьке тягнути в поліклініку.
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчата, коліжанка зараз в пологовому, дитинці ставлять жовтушку, білорубін близько 400, в неї 1 група крові, в чоловіка-3. Страшать її, що то дуже зле.
    Я в тому зовсім не розуміюсь.
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А резуси в них різні? 400 то трохи багато, треба по більше гв і світити лампою.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Це високий показник. А скільки годин від народження?
    Дитині ж вже визначили групу крові? Всім діткам, в чиїх мам 1 група роблять аналіз зразу при народженні. Протокол подивіться з коліжанкою, "Жовтяниця новонароджених", там все досить докладно розписано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Однакові. В обох+
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в неї просто група перша. вона конфліктує з іншими. у мене теж так було. але пожовтів, коли додому з пологового приїхали. то та жовтуха тривала 2 м. рівень білірубіну який був не знаю, бо не міряли. Орієнтувались на стан дитини: добре їв, набирав вагу і все. Але є звичайно складні випадки, тоді переливання крові роблять. Але здається, то зразу по пологах видно
    пс. ото написала і поняла шо фігню написала, малий взяв мою групу, то в нас була значить інша жовтуха. коротше, але те, що вище все одно правильно))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    в нас теж був конфлікт по групі крові. Попередила неонатолога про це зразу, тому рівень білірубіну тримався на контролі, кілька годин посвітили під лампою щоб сильно не піднявся і на 3-тю добу ми виписались здається з показником 116
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Від народження 45 годин.
    В дитини 3+
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    якраз конфліктна комбінація(
    Зі мною в палаті лежала дівчина, у дитинки була гемолітична хвороба, теж по групі конфлікт, жовтяниця одразу в перші години почалась, дуже наростав білірубін швидко, то кілька годин її посвітили в пб, а далі перевели на Орлика, прокапали препарат (біовен, здається, його ще вагітним теж капають), то обійшлося без переливання крові. То добре, що вчасно зреагували.
    А що їм кажуть/роблять?
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Капають, лампа.
    Кажуть, якщо не зможуть збити, стабілізувати, то відправлять на Орлика. Страшать переливанням.
     
  14. maty

    maty Well-Known Member

    @Lyudvig моїй меншій робили переливання. Там значзначенняшвидшвидко зростає рівень білірубіну, міряють щогодини і спостерігають. ВВзагалі то показник високий. Але треба дивитися в динаміці, якщо фототерапія діє то мав би початиззнижуватися, але третя доба якраз критична, то це нічого катастрофічного
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    Заспокойте коліжанку щоб не панікувати, я прекрасно розумію її стан, сама то пережила, але в наш час то лікується. І молитва до Юди Тадея мпідтпідтримувала в ті важкі дні
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене обоє 3+, в мене 1+. Старша під лампою лежала постійно, мені погодувати приносили тільки. Виписали на п’яту добу. В молодшого показники були в межах норми. Трошки піднялись вже вдома, але пройшло без втручань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дай Бог, щоб малятко швиденько вийшло з того стану!

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @Lyudvig, в нас 1,4 і 2, всі+. Попереджали за жовтяницю і на другий день проявилася. Теж була сильна, але не світили. Казали лиш потім слідкувати за показником білірубіну, вагою і гв побільше. В роддомі той показник не ріс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Сьогодні маму і дитинку виписують додому, з результатом білорубіну 165. В лікарню не відправляли. Капали і світили на Мечнікова.
    Дякую всім, хто відгукнувся :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дитині четверта доба. Білірубін сьогодні показав 306. Конфлікта по крові нема. Втрата ваги на другий день була 400 гр, третій день - вага стояла на місці (з 3850 при народженні на 38му тижні). Молоко прийшло на третій день - на четвертий зранку вже пішов набір +60 гр.
    Будуть ставити лампу.
    Що треба про цю ситуацію з білірубіном знати, щоб не накручувати себе панічними думками?
    П.с. педіатр казала, що якби я її послухалась, і догодовувала сумішшю на другий день - жовтяниці би не було такої.
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2018
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Педіатр - Нострадамус? То так би всіх треба було годувати зразу сумішами. Лампа не пошкодить, білірубін буде швидше розпадатись. В мене малий зимовий, погода гуляти не сприяла, сонечка не було, то не те щоб сильно жовтий був, а довго - десь до 2 міс. Але аналіз ми не здавали, то той білірубін я бачила тільки "на ліцо". Молочко пішло, то вже добре, буде випісювати і викакувати те , що лампа допоможе руйнувати. Годувати на вимогу, що ще можна зробити?. Напевно, вони візьмуть знов аналіз, щоб бачити в динаміці? Конкретніше нічого не пораджу, конфлікту у Вас кажете немає ( в мене теж не було), то хіба чекати... Тим більше, суміші ви вже не можете дати заднім числом, щоб там неонатолог не казав...:girl_haha:
    Може ще хтось Вас розрадить... А Ви ще під наглядом лікарів? Не думаю, що пропустите щось серйозне. Здоров'я Вам і малюку!
     
    • мімімі мімімі x 1