Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Miss Sixty не знаю чи є у вас зволожувач повітря, але пораджу його. Дуже ефективна річ при соплях/кашлях і тп.
    Недавно в малої почалися соплі. За тиждень перейшли. Поміг зволожувач і гуляння. Навіть нічим не промивала, бо вона не дає.
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас з вологістю ніби все в нормі, маємо гігрометр. Ще й перший поверх, прання сушиться вдома, часто провітрюю.
    Я б за соплі не так переживала, мені не подобається власне той сухий кашель. І то явно вірусне, бо всі вже перехворіли або в процесі, він до останнього тримався.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Особливості застосування
    Діти віком до 2 років повинні приймати Проспан® сироп від кашлю лише під ретельним наглядом лікаря в умовах стаціонару. (З інструкції по застосуванню)....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та ви що, а як же ж реклама?? там така щаслива дитина ..і цукру ж скільки в солоденькому сиропі..а якщо не цукор то така фігня, що підшлункову шкода..до речі, чай солодки чи грудного збору - правда для дітей старше 5-6-7 р, на збір вищий вік потрібен, не далеко втік і природньо солодкий сам по собі і муколітик ще той, і на всьо родину стане.
    я чесно пробувала суху мікстуру від кашлю, і то така дієва річ, якщо терба в дорогу або що. але то мусить бути правдивий кашель , а не від соплів. бо мій чоловік їх не розрізняє, антибіотики- ліки на всьо, а якщо ще і температура - капельниці, капельниці, уколи, стаціонар....
    для дітей до 2 р мені показали дренажний масаж і правильне положення для нього. мені вистачає. ванна з морською сіллю. небулайзер з фізрозчином чи сода буфер у випадку ну майже антибіотик по ЗАК, але день ще можемо подивитися..
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    В моєї малої теж соплі. Вже більше тижня. Були в лікаря, казав не витягати аспіратором частіше 2-х радів на день.
    Я так боюсь, щоб то все не впало на груди. Як вберегти від цього? Дути носиком ще не вміє.
    Купили інгалятор, дихає, і промиваю аквамарісом, цього достатньо?
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Малючок вчора дуже багато пчихав пообіді. Вночі вже було чути хлюпання таке нормальне. Здається спочатку навіть заважало йому трохи дихати, коли брався їсти , але потім якось продихуввв і їв , дихаючи нормально, сухо. І зараз як спить чути , що дихає носик, але час від часу там певно натікає і якось так ніби дуситься і кашляє .
    Я так розумію, крім капання носа і далі нічим більше не можна допомогти. Але питання чи гуляти - повітря зараз добряче холодне надворі. І хоч я його і вкутаю, але носик всеодно дихатиме холодом . Та я розумію, що за день-два я його не вилікую всерівно і не сидіти ж в хаті тиждень тепер . І як би то мало бути?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, відповім з власного досвіду). Шмарклі не лікую. Гуляю поки комфортно. Якщо бачу, що дитині зле, то йдемо додому. Але в нас будинок і гуляємо переважно в себе на подвір’ї), тому тут просто. Ну і вважаю, що свіже повітря таки сприяє швидшому одужанню. Він ж не буде ганяти і хапати його відкритим ротом. А надихатись холодного в плачі нам ще поки не виходило, хоча доня дуже вже криклива. Спробуйте і побачите чи полегшує таке повітря дихання малому.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і скільки часу вони тривають тоді? не ускладнюється потім нічим?
    маєте наувазі тривалість гуляння чи температуру повітря при якій виходите? чи гуляєте за будь якої погоди?
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Соплі -- від вірусу, а не переохолодження. То якщо немає Т -- гуляйте. Особисто в мене, коли шмарклі -- то на вулиці ще більше течуть. Але в дітей навпаки, якщо навіть дома є і ніс забитий -- то на вулиці все пробиває. Я ніколи на вулиці не хожу із ними з хустинкою
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Свіже повітря дуже потрібне при вірусі. На вулиці навпаки, має бути легше дихати. Головне нормально вдіти, щоб дитя не зіпріло.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В нас за 4,5 міс вже втретє чи вчетверте соооплі :girl_in_dreams: 2 рази досить швидко проходили, а 2 рази тяяягнуться більш як 2 тижні. Зараз от теж таке - вже, наче, густішали і проходили, а тепер знову почалися. Знов хрюкає, кашляє ними і жує їх в роті :girl_haha:
    А на вулиці гуляємо, особливо зі слінгом - красота. Дитина вертикально, дихається легше, може навіть 1-1,5 год проспати (в той час як дома через півгодини спання з цицькою в роті все одно будиться). Тому ми гуляємо (зі старшим сопливо-кашлючим теж)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я така трохи безвідповідальна мама), не слідкую за тим скільки вони тривають). Лише дивлюсь, що в загальному стан не погіршився. Якось так. Намагаюсь не втручатись. За хлопців не скажу - то вже інша вікова категорія. З донею було по різному): були просто шмарклі, які за якийсь час зникали; були такі, після яких кашляла. Але не було нічого аж такого серйозного.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    малеча почала трохи покашлювати. Не промерзала
    Думаємо може проблема в сухому повітрі через опалення
    У когось було таке?
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ви стільки часу на форумі і не знаєте, що діти не кашляють ні від першого, ні від другого (хіба алергічний кашель). Лише вірус, який лікується лише питтям і контролем стану
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та ну... Моя он від слюнів які течуть до пупа теж кашляє, і від соплів якими давиться кашляє, думаю, що від сухого повітря теж запросто кашляти може. Особливо якщо то не безперервний кашель, а якихось 4 рази на день покашлювань. Чого ти так зразу людей лякаєш?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    то навряд чи вірус, бо протягом дня ми на вулиці і в машині - кашлю нема. А от вдома час від часу покашлювання
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я ще більш безвідповідальна - навіть на кашель не звертаю уваги. Може місяць кашляти. Можу піти послухати груди, якщо в мене приступ паніки починається))
    Шмарклі зазвичай цілу зиму, з маленькими перервами.

    Упс, тут тема про малюків. А я вже про старших писала
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    шось малюк дивно нині пообіді плакав, не заспокоювався і навіть не хотів цицю. Боюся, щоб не боліли вушка, закапала отипаксом, трохи менше плаче, але якийсь і далі не спокійний.
    Нині соплі вже густіші, то стало зрозуміло, що вчора то вже був пік, видно там всередині не чутно і не помітно вони почали текти на пару днів раніше.
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас сьогодні вночі таке саме почалося, як у вас. Зранку ще температура була 37.1-2. А потім нижче 37, то ми пішли в слінгу гуляти, ні не кашляв, ні не шмаркав, їв спокійно. А от тепер ввечері поміряла - 37.5(
    І не кашляє майже, і соплі лиш раз від ранку потекли, заснув на руках, але спить тихенько, спокійно. От лиш та температура мені не подобається, надіюся поза 38 не виросте.
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я не міряла навіть, але він мені ні разу гарячим не здавався