Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То я вже для перестраховки, бо старший кашляє і час від часу міряю, і меншому на фоні того кашлю поміряла.
     
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Зайшла сюди жалітися, а бачу ми не одні соплі ганяєм.
    Дівчата, підкажіть з досвіду, маленьким 5міс. при застуді, крім промивання носика+циця, ще чимось можна зарадити?
    Старша 2 тиждень вдома після вірусу, Т, а менша доця, мабуть, підчепила. Живучи з мамою,чую пиляння, що я "безвідповідальна малу простудила", "друга вже би швидку викликала і тд".
    Це вже триває 3 день, була здається Т (не міряла, думаю десь 37), зараз соплі, в горлі сип-храп, часом закашлюється, хоче щось агукати, а виходить "Ххххх". Мені починає дурне в голову лізти, воно само пройде?
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В нас десь тиждень як малий хворіє, спершу був лиш кашель, але нечасто, тому я не дуже звернула увагу, а потім соплі добряче далися чути. Крім промивання один раз капала називін, бо шось мені здалося, що дихати малюку ну дуже вже важко.
    Я не знаю чи проходить то само і як дівчатам дійсно вдається не лікувати ніц і воно минає. Але я підозрюю ті соплі таки по натякали малому там всередині і боліли вуха, бо дуже плакав якось. Але після закапування вушок - заспокоївся і більше аж такого не бувало. Старша колись у свої 8 міс мала схоже - не було видно сопель назовні, навіть ніс не закладало і не кашляла, але внутрішньою стороною ті соплі текли і були хворі вуха. І я то зрозуміла , коли дитина пів дня плакала і ніяк не заспокоювалась. Хоча то не я зрозуміла, а викликала лікарку і вона то сказала, тоді дитина теж була заспокоїлася після капання.
    Тому в нас просто так не проходить, але бачу більше тут тих, в кого проходить все таки.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ми з тих-

    І з першою дитиною, крім Нурофену, про всяк випадок, не мала ніяких ліків до 3р. Але й не хворіла старша.
    Тому тут стикаюсь вперше з такою маленькою. Надіюсь, вигріємся в хаті.
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Наш менший трохи покашлював, "лікувалися" прогулянками і провітрюванням. Нещодавно (як почали опалювати в квартирі) дістав сопельки, температуру в перший день міряла, коливалася 36.9-37.5, в основному 37.2, але він був веселий, активний, то і перестала міряти. Зараз сопельки течуть частіше, але майже не кашляє. Їсть, спить нормально. То стараюся тримати температуру вдома не вище 20 градусів, час від часу пускати свіже повітря, спить на похилій поверхні, основне допомогти витекти соплям. Як бачу, що течуть, то кручу-верчу-перехиляю-масажую, ношу вниз, не даю лежати, поки не витечуть. Все, як радила @cjomcjomka Наразі допомагає і все спокійно:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Малюкові два місяці, уже вдруге за останній місяць сопливимо (разом зі старшим братом і зі мною) :sad: Цього разу ще й кашель, але то найімовірніше через подразнення горла слизом (бо і ми зі старшим так само, і по звуку ніби так). Але у маленького ще й кал змінився: з'явилася піна, трохи слиз, колір темний, щось таке зеленувато-коричневе. То може бути через ті соплі (яких, я впевнена, він не мало ковтає)? Чи шукати причину десь інакше?
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Колір - то не страшно. А слиз - точно через соплі, які ковтає
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Сьогодні день-дурдом.Юрко засинає лиш в слінгу, а їсть лиш сонний - спершу просто сопельки і слиз у горлі заважали, а потім ще й втома додалася :sad: Я би вже завтра бігла з ним до лікаря, але подумала, що іти, щоб виписали називін і протаргол точно не варто. Скажіть, що то треба просто пережити... Ну і циця, фізрозчин, зволоження, провітрювання, прогулянки. Сьогодні, напевно, третій день тої нової болячки - якось він надто важко дався, на відміну від учора
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Просто треба пережити. У нас теж 3 день. Усе те саме, лише без фірозчину та зволоження. А ще я трохи хвора, і менший син. У нас тоже весело).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ну от, Юрко (2міс) уже з температурою. Щойно наміряли 37,4. Старший (3р10міс), від якого найімовірніше Юрко і заразився, температурив перші два дні хвороби аж до 39, і за тиждень ще чомусь дав 37.2. Надіялися, молодшого то мине. Не розумію лиш, чому вона піднімається на 4 день хвороби, а не спочатку. То нормально, чи то говорить про якісь небажані процеси / ускладнення?
     
  11. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Уже 37.9 Збивати після 38? Зважаючи, що малюк менше 3 місяців і вага десь в районі 6 кг.
     
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Температура в понеділок сама спала і більше не піднімалася.
    Але були сьогодні з Юрком (2,5міс) таки у лікаря, бо вчора мені не сподобалося, як він дихає, при тому що кашель посилився. Діагноз - риніт, обструктивний бронхіт (хоча я не розумію, чому обструктивний). Призначили інгаляції беродуалом і протаргол. Ну і побільше циці (і як його змусити?!) і сольовий розчин в носик.
    Видно, що малючкові не є добре: в проміжках між снами більше плачУ, самого сну ніби більше, ну і соплі йому заважають.
    Мені вже так хочеться, щоб та епопея завершилася. А ще хочеться сісти і поплакати :sad:
     
    Останнє редагування: 29 Листопад 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Обструктивний - це звужені бронхи. Через звужені бронхи важко дихати. Тому Вам і не сподобалося, як він дихає.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я мала на увазі, що послухала і почула жорстке дихання. Лікар, правда, почула ще й "легкі свисти".
    Ну але та, я не діагност. Просто уявляла собі обструктивний бронхіт чимось страшнішим...
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну насправді обструктивний бронхіт - то нічого доброго. Мав колись менший в 9 місяців перший. То лежали з тим в лікарні. Зараз би зтим там не лежала, а тоді не знала що і до чого.
    Якщо довіряєте лікарю і його діагнозу, то обструкцію таки треба зняти. А якщо не дуже довіряєте - то я б ще десь переслухалась. Ну і обов’язково усунути фактори, що спровокували обструкцію. Ну і коли її знімете, треба буде, напевно, дренажний масаж, щоб ту всю слиз відкашляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Можна я з вами і далі ділитимуся?
    Сьогодні у нас все набагато оптимістичніше: не плаче в перервах між снами, засинає також лежачи на грудях (а вчора тільки в слінгу), сопельок менше. Правда, кашель є і не завжди правильний. Нещодавно крізь сон (після довгого сну лежачи) закашлявся глухо - не міг відкашляти. Але зробили інгаляцію (саме час був) і став відкашлювати. Правда, і дихаючи, став рипіти, а спав - то дихав тихенько рівненько. Проте, це значно краще, ніж учора, коли без судинозвужуючих ввечері таки не обійшлося.
    Знову з опаскою чекаю ночі, молюся про швидке одужання. Завтра ідемо, щоб нас знову послухали.
     
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І в нас сопельки :girl_sad:
    Цієї ночі майже не спав нормально. Цицю гамати тнж заважають. Промивання нічого не дає. Таке враження, що вони десь дуже глибоко засіли.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Цієї ночі до сопельок додалася температура :sad:
    Як мені його шкода. Таке мацьопство. Цілу ніч мостився в мене на животі.. І цицю не завжди може погамати, закашлюється від закладеного носика.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я себе тішила тим, що температура - то добре. Що то шанс навіть на скоріше одужання. Терпіння вам і здоров'я малюсятку.
    Юрку вже краще, залишився лиш подовжений видих - свисти зникли. Правда, горло забите слизом :sad: Часом так рипить, що аж вібрує.
    Питала я в лікарів, чи можна якось запобігти бронхіту: що ми могли зробити і як варто діяти надалі. Сказали мені обоє, що нічого особливого не могли (крім нормального здорового способу життя), що схильність до бронхітів зумовлюється специфікою будови органів. Отаке. Сподіваюся, що у Юрка то все ж востаннє.
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Захворів мій маленький на вітрянку. Температури поки нема. Чим то можна намазюкати ті прищики, щоб його менше мучили?