Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Низький, то скільки? В малих дітей інші норми
     
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Дуже низький-73(((
    Консультувалася в двох лікарів, обидва однозначно за медикаментозне підвищення гемоглобіну.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В дітей до року низький гемоглобін - норма. Він у всіх низький.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2019 ---
    Ви на дитину дивіться, а не на цифри.

    Залізо по-різному переносять. І навіть не питання в тому будуть закрепи чи щось інше, а в тому що може порушитися засвоєння інших елементів.

    Я не противник вітамінів, якщо що. Але дози в яких виписують залізо для підняття гемоглобіну, то задужо. Хіба вам зовсім малу дозу намалювали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ще в понеділок йду до одного лікаря , а потім то все проаналізую і вирішу. Вітаміни групи В почала давати. І постараємося їсти більше їжі для підвищення гемоглобіну.
    Я колись думала, що на ГВ хіба в мами може гемоглобін впасти, бо дитина бере те,що їй необхідно. А мій показник в нормі...
    Дитина стандартно активна, нормально їсть, спить, рухається.
    Я насправді здала перший раз аналіз крові (після роддому), просто інформативно, та ще й зуби лізуть, якийсь кашель неприємний. То вирішила подивитися. А там не дуже гарні результати (((
     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Після 6міс заліза з ГМ для дитини є замало, тому гемоглобін і падає. Ну і я підтримую Орман, треба дивитись на загальний стан дитини, а вже потім давати залізо. Тим більше зараз починається сезон натуральних вітамінів
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я б радила передати аналіз, в таких мацьоп, той аналіз змінюється дуже часто. Здоров'ячка Вам!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А до року ті ж рекомендації збивати т після 38.5 чи раніше?
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Мені моя педіатр казала, коли нам було 4-5 місяців, що для мацьоп не тре чекати до 38,5, вже 38,1-38,2 тре збивати. Нас тоді правда минуло (найвища була 37,9), але про всяк випадок нурофен в свічках маю.
     
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Отже, призначили нам залізо(( два лікарі - два різних препарати.
    Планую цього тижня ще повторно здати аналіз, але якщо підтвердиться, то все таки буду давати ліки . Тепер питання -які вибрати?
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вибачте, що влізаю, а кольоровий показник і рівень еритроцитів який?
    По препаратах я не пораджу, нам зразу сказали, що вони не допоможуть, їжею витягували до 10 пунктів вище до наступного лікування. Можливо, порадьтеся з гематологом, бо це справді дуже низький рівень і якщо він такий є, а не помилка аналізу. Я не люблю медпрепарати, тому краще б перездала в іншій лабораторії, а краще там, де є і ручний підрахунок, а не автоматичний тільки
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Обов'язково здайте повторно. Бо маю гіркий минулорічний досвід, коли неправильно зроблений аналіз у малого нам нерви так потріпав, що дотепер в жар кидає. Там справа була не в гемоглобіні, а в дуже низьких тромбоцитах, що малювало просто жахливі діагнози. А перездали за направленням гематолога у Чорнобильській і виявилися нормальні показники. Будьте здорові!
     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Залишу тут результати аналізу крові
     

    Вкладення:

  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Blondo4ka я свого часу давала актоферин малому. нормально переносив. не бачу нічого страшного в такому препараті тепер (тоді тоже не горіла бажанням давати))). не переживайте! вже тепліє. побільше на свіжому повітрі і все налагодиться. В мого підросли показники.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Переробіть щоб було вручну. В іншій лабораторії чи в чорнобильській ..за 2 дні ніц не стане, я так думаю. Краще таки щоб кровю займався гематолог, а не педіатр. Нестача заліза має свої показники в тілі, а ще може бути нестача віт групи В , віт С . Не помагає тому хвороби і молочні каші
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Де знайти хорошого гематолога?
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знаю чи вона хороший гематолог, але вона ще й педіатр. Ми робимо в неї аналіз крові, вона все гарно пояснює, працює з тим давно у Чорнобильській. Спробуйте з нею поговорити. Номер телефону кину в приват.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В малюка вже другий день висока Т, ніяких інших симптомів, ще живіт турбує, але то скоріш за все не пов'язано. Чекати третього дня і тоді показуватися лікареві?
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Розеола?
    Дитину щось турбує?
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я теж про розеолу подумала. Ну і можна здати сечу, якщо б т від нирок, то покаже.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та власне, що крім живота нічого не турбує. Спить, їсть, усміхається навіть з т. Але таки вчора і сьогодні збивала, бо вже за 38.5 пішло.
    Теж за неї думала. Розеола ніби на третій-четвертий день висипає?



    Нирки таку високу 38.5-39 дають? Ще якісь характерні симптоми є?