Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

1. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Розеола Артема висипала на 4-ий день. Т 38,5-39,5. Була у віці 7-8 місяців.
    Нирки (але це не були точно нирки, а поганий аналіз сечі, поставили діагноз під питанням «інфекція сечових шляхів») дали Т одноразову 38,4 і то пару годин. З симптомів ще кривився, коли пісяв і сеча була мутна з домішками ніби.

2. Miss Sixty

Miss Sixty Double Boy Mama

Постійно була така Т? Ти збивала її?

Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk

3. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Постійно: вдень, вночі. Спав погано. Вдень лише в ерго. До того ж Т збивалась максимум до 38,2.

4. Miss Sixty

Кирило добре спить, півночі проспав з високою т і навіть не крутився. І Т збивається гарно на півдоби десь, не міряю, але по ньому бачу - перестає бути червоним, гарячим і навіть трохи бавиться сам.

5. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Бач, в нас було протилежно при розеолі. Та хз чи це саме вона в вас.

6. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

Та, можуть давати. Можеш спробувати постукати в зоні нирок, чи не буде плакати, ну але сеча в такому випадку найкращий показник.
    А розеола в нас теж була з високою т, 39, висипало на початку четвертої доби, здається, т трималась до цього постійно.

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

7. Gloria Tempus

Gloria Tempus Well-Known Member

Десь так, у старшого на 3-ій день висипало, із симптомів до того - тільки висока темпа (38-39), яку він, в принципі, ще нормально переносив.

Так, дають, ща цим теж слідкуй. Нещодавно в 1-річної дівчинки братової так була висока темпа (доходило і до 40) кілька днів, здали аналізи на 4-5 день і виявилося запалення. А така мала дитина не вміє розказати, де болить.
    Будьте здоровенькі!

8. Miss Sixty

Дякуємо! Сьогодні третій день, все без змін, хіба більше спить і в'яліший. Завтра здамо аналізи.

• Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Можеш одразу в Лілі здати. Вона ніби і кров, і сечу робить, і проконсультує одразу.

10. Miss Sixty

Таки розеола виходить: на 4ий день температура сама опускалася до 38, потім 37.5, на ніч вже мабуть і зовсім нормальна була. Сеча в нормі, кров ніби вірусна (лейкоцити трохи нижче норми, лімфоцити завищені, нейтрофіли занижені). До лікаря так і не дійшли. Сьогодні на 5ий день побачила висипку на животі, тепер і на спині, шиї є, і ніби на бороді і щоці, але вона така лайтова, що годі розгледіти.
    По всіх ознаках співпадає з розеолою. Кір дуже малоймовірно, правда?

11. Arika

Arika Well-Known Member

Дитинці подруги (неповний місяць) попередньо ставлять діагноз гіпотиреоз, кажуть їхати на Лисенка. Хтось стикався з цим? Кого порадите з лікарів? Там самі скерують до кого йти? Цікавить всі деталі про цю хворобу (можна в ПП)