Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. IrkaIrka

    IrkaIrka New Member

    Дівчатка, у моєї подружки синочкові 4,5 місяців. Він на ШВ з 3 місяців. Раніше проблем з животиком не було. А зараз він якщо не покакає , то цілий день мучиться - погано спить, не хоче їсти. Їй порадили давати Санзим . Може хть знає щось про цей препарат.
    У мене таких проблем не було , тому порадити їй нічого не можу.
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мялявці скоро три тижні і в нас делікатна проблема з випорожненням. Якщо коротко, то какає певно щогодини якщо не частіше і так по чуть-чуть. Пчихне - є, потиснеться - є, позіхне - є, візьму на руки - є, злякається різкого шуму - є, їсть - є, спить - є і ще під багато що робить своє діло. Я вже підгузки міняю дуууже часто і попу під краном мию, а почервоніння все одно є. Чим можна помастити? Чи не варто?
    Додам, що повітряних ванн в нас багато і довго.
    Зі старшим такого й близько не було. В три тижні вже й вночі не какав, а вдень раз чи два було. Ця крихітка в туалетному плані зовсім інша.
     
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Гарні відгуки про Судокрем, але як тимчасовий захід, не на постійній основі.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU я нічим не мастила, хоч теж було так як у вас. Найближчим часом, думаю, стілець внормується. Ми обходились водичкою. Я взагалі перших пару місяців нічим дитину не мастила і не мила засобами. Шкіра тоненька і легко пропускає всю ту "прелєсть", що написана на етикетках. А ні, згадала, ромашкою промивала складку, не питайте чому, мабуть для власного спокою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Вже не такі і гарні. Не пам'ятаю деталей, але справа в складі. Ні блогери відомі, ні дерматологи його тепер не радять.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я мабуть помилилась не уточнивши, що якщо й буду мастити то чимсь максимально природнім (якщо знайду).
    Про Судокрем знаю, але не хочу.
    Та власне зі старшим я теж не мастила і не мила і тут не планувала, а бачите як вийшло.

    Я собі чогось подумала в першу чергу про народні засоби, не аптечні, максимально природні, такі щоб зняли подразнення, бо попа фактично весь час в тих какашках(( Я що поміняю підгузник, то через півгодини (і то за щастя!) знову какульне. Вже пробувала щоб малюся «внизу» голою спала, тоді не треба маніпуляцій з переодяганням, від яких вона будиться. Але мерзне дівчинка(( хоч накривала і пледом і ковдрою і пеленкою байковою
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. inluna

    inluna Member

    Бепантен спробуйте, він якраз від отаких нюансів з каканням добрий і гарно захищає шкіру від надмірної вологи. ну а от з судокремом варто бути обережним, дуже вже він сушить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @aknytsU я якось в Ані Соколенко питала, то вона малу свою рятувала крохмалем. Ще писала мені за Десетин, але я так і не пробувала. Зрідка мащу від Ля рош бальзамом, бо маю його - почервоніння забирає.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А присипка, чи просто крохмаль? Ніби мало би почервоніння, подразнення забрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. inluna

    inluna Member

    ті присипки і крохмалі будуть за 15 хв закакані і починай все по новому. треба жирним кремом мазати, щоб був барєр між какашками і шкірою максимальний. а взагалі з тим частим каканням то можна запросто заробити подразнення аж до ранок на попі, тожі вже синька в хід йде і протигрибкові мазі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мій теж часто какав на початку. ну не так аж, але 10 разів я нараховувала. То дійсно найкраще жирним шаром жирного крему після кожної зміни покаканого підгузка змащувати. Я брала бепантен в формі мазі. Почервоніння перші місяці все одно трохи були. Але то ще шкіра дуже-дуже ніжна. Потім все налагодилось
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені ще вчитись і вчитись :facepalm:
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2019 ---
    Сірзи описують Метод Кенгуру, якщо є можливість :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас такого не було. Але моя напевно сиділа на «голодному пайку», тому дуже какати від кожного руху не було чим). Але я в таких от випадках червоної дупці мажу мазю бепантен. Деколи за пару годин може зняти сильне почервоніння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А якщо висаджувати? Поза султанчика? Якщо так, часто випорожнення, то мабуть, не завжди вийде зловити, але ще таке можливо, що при висаджуванні видасть більшу порцію, і наступний раз буде пізніше? І таким чином попа практично чиста залишається. П.с. Як шкода, що немає ще такого тепла, щоб голопопити, слінг ще тобі не можна? Колись читала ще про вологі серветки на базі паперових рушників - там в складі вода і кокосова олія. Знаю, дівчата цілими пачками роблять, але сама не робила..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Плюсуюсь за бепантен, не бійтесь, мазюкайте, почервоніння за день-два знімає, таке довго тривати не буде, моя почала раз какати десь аж біля 3 місяців, притому що вона доношене, також змерзлюх, руки постійно холодні, вважаю, краще тепліше вдіти, бо терморегуляція ще погана.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Користуюсь зараз таким. Подобається консистенція, мали почервоніння від памперси преміум кеа, від тої сіточки, то допоміг. [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вона і так часто на мені з контактом шкіра до шкіри :) Гріємось вдвох під ковдрою :)
    Слінг ще ні, на жаль.
    Я після сну її висаджую, вона пропукується, какає але все одно трошки і потім знов за своє.
    І вправи роблю так як поза султанчика але в горизонтальному положенні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    з мого досвіду веледа з календулою найкраща була
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. MarMar

    MarMar Active Member

    Колись мені радили відвар з вівсянки як панацею від дупцевих почервонінь і подразнень
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Плюсую. В нас такого не було, але я б нанесла крем на основі ланоліну або сам ланолін, він жирний, густий і водою легко не змивається
     
    • Подобається Подобається x 2