Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    я би прикорм відмінила хоч на пару днів. закрепи можуть бути від завеликої кількості прикорму.
     
  2. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Я з прикорму даю нині тільки парениий гарбуз і печене яблучко, ще думала зварити компот з курагги і чорносливу. Як думаєте, таке може помогти? Не моржу дивитись на ті муки:sad:(( так її шкода
     
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    а ви на гв? якщо так , то можете в свій раціон додати салат з буряків, з"їсти 2-3 шт чорносливу.ще дають при закрепах чайну ложку бурякового соку лялі. а зараз, якщо ляля так мучиться, то можна гліцеринову свічку поставити
    як на мене то забагато ріноманітного прикорму на ваш вік.
     
  4. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Так ми на ГВ, а хіба раціон мами ще може вплинутина стан малятка? Я думала, що вже в такому віці від мого харчування не дуже залежить. Блін, я позавчора з'їла 100гр. плитку шоколадки ( вмиирала за нею), може, то через це в неї запор???
     
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    100% від шоколадки.
    і ще раз повторюся- для 7 місячної дитини на гв дуже різноманітний прикорм ви даєте
     
  6. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Хм а чому різноманітний? Нічо такого: овочі, гречка і печене яблучко....
     
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    забагато компонентів в один день. у вашому віці два рази потрібно догудовувати в день: гарбузова кашка , печене ябко. назавтра зупа (може трохи менше компонентів до неї давайте). певно краще давати окремо гарбуз, окремо картоплю, а не гарбузово -картопляне пюре. це так, з огляду на те ,що ляля какає раз в 2 дні. імхо
     
  8. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Теж не бачу в прикормі нічого надрізноманітного. Вона багато того ість? Якщо дитинці справді зле, то я б також поставила гліцеринову свічечку.. Трохи обмежила б прикорм на певний час і побільше молочка...
     
  9. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    От мені також так здалось, що забагато всього Ви даєте манюні за один день.
    Відмініть прикорм на кілька днів, максимум маминого молочка і все налагодиться!
    І дівчата правильно кажуть стосовно бурячка, спробуйте поїсти салатик з нього день-два.
     
  10. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Ми зранку даємо кашку гречану, на обід- зупка (морква, бульба, гарбуз, оливкова олія, інколи відвар капусти), на вечір- печене яблучко або печений ггарбуз, інколи зупу заміняю овочевим пюре моно або двокомпонентним. Середня порція- 50-60 грам, вона б з'їла більше, але я більше не даю. Не допоювала взагалі, почала сьогодні допоювати... Обмежу свій раціон, вже нажерлась чорносливу:)

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    Добре, сьогодні не буду нічо їй вже давати, тільки гарбузика трошки і компотик... Надіюсь, що допоможе, якщо ні, то буду ставити свічку гліцеринову. Дівчата, скажіть, от якщо я бачу, що вона тужиться і шось там лізе, але не може вилізти, чи можу я її типу як висадити над умивальником ( ми висаджуванням ніколи не займались), може, їй лежачи не зручно то діло робити?
     
  11. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Брендо! Моя думка - прикорм відмінити повністю до налагодження ситуації з випорожненнями. Зараз щоб допомогти покакати я б добре подумала чим саме. Гліцеринова свічка подразнює слизову і при цьому виникає бажання покакати. Але оскільки в дитини сухі каки, то таке какання буде спричиняти їй дискомфорт. Я б краще дала лактолуозу (напр., Дуфалак), наскільки я розумію його дію - до тих сухих каків "притягується" рідина, вони стають м'якішими, тому легше викакати, не так травматично. Погугліть інфо про ці препарати, парадьтесь з лікарем.
    Не поспішайте з прикормом на майбутнє. В плані прикорму краще НЕДО- , ніж ПЕРЕ-. Встигне чаша малявка ше тої гречки, яблук і гарбуза настись. Поки перейдіть на гв.

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

    думаю, висаджувальна поза не зашкодить. Хіба може бути трохи незвично дял вашої дитини.
     
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    100%. Попробуй висадити, ніжки їй вгору припідніми під колінця. Моя зараз лежачи фактично не какає, якщо хоче, то починає похникувати і я її піднімаю і так тримаю. А ще дуже часто це робить в кріслі для годування, там якраз позиція сприятлива :)
    Але над умивальником не знати чи получиться перший раз, бо буде відволікатися (моя принаймні відволікається). Попробуй може в памперсі в такі "висаджувальній" позі потримати-поносити.
     
  13. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    мїй хлопчик сьогодні вдруге впав з дивана. не впильнувала... ((((( ніби шишок нема, але під бровою червоне. дуже надіюсь, що все буде добре.
     
  14. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Сьогодні мали "чудову" нічку. Малий майже не спав, хникав постійно, плакав. На животик вроді неподібне. І так цілий день плаче. Все би нічого, але за ніч взагалі не хотів прикладатись до грудей. Трохи вдавалось заколисати, і тоді давала їсти. А під ранок зригнув таким фонтаном, що про 2-3 столові ложки мова не йде. Мокра була я, дитина, і все навколо. Звідки те все взялось, якщо врахувати, що вночі він майже не їв, не розумію. Вдень знову те саме! Фонтан за фонтаном! Вже плакати хотілось від тієї ситуації. Поїхали в лікарню, здали аналізи. Аналізи ніби в нормі. Тому списую все таки на зуби. Але питання залишається відкритим. Чому так багато зригує?? Таке враження, що те молоко зовсім не засвоюється. :confused:
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    В нас так зригує постійно. І нічого з тим не зробиш, надіюсь скоро переростемо.
    Калюжі такі по всій хаті. Ми раніше навіть коврик зняли в кімнаті, бо то вже було не до витримання то чищення.
    Ну але в нас так було завжди. Часом більше, часом менше зригував. Усі лікарі в один голос кажуть, що так буває.
    Може дійсно зубки турбують. Я вже писала, що теж прикладатись не хотів вночі, як зуби лізли.
    А ви пробували 3 столові ложки води вилити на пеленку? Я раніше теж казала, що малий зригує знааачно бульше. Але таки 3 столові ложки то так трохи є.
     
  16. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    пильнуйте зіниці, щоб не були розширені дуже і щоб не було асиметрії.
    а взагалі після падінь неврологи майже завжди малим діткам прописують Сомазину.
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    В нас було сильно і інтенсивно,я сильно не переймалась, але моя мама....
    Зараз вроді переросли)))
     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    А коли перейшло?
    В мене доречі навпаки, мама мене постійно заспокоює, що то нормально, бо каже, що я маленькою теж так зригувала багато і часто.
     
  19. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    В мене така Юстинка була, після годування треба було дуже делікатно з нею поводитись :). Перейшло десь після вісім місяців .
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    йооой...Я надіялась до 6 пройде((
    Нам навіть делікатність після годування не допомагає.