Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    це ясно.. а плаче від чого ? віж животика? який діагноз щодо нирок? Може я шось недочитала? Проблема в чому? крім того , що дитина плаче постійно..

    ---------- Додано в 18:29 ---------- Попередній допис був написаний в 18:27 ----------

    а де саме? в себе чи в ОХМАТДИТі?
     
  2. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Звітуюсь- вчора зранку поставила половинку гліцеринової свічки, вона там протрималась аж 1 хвилину:) доня відразу почала плакати і тиснутись, я її відразу в позу висаджування над мискою, покакала тверденьким з криком, плачем, істерикою. Таке в нас було хіба, коли мала коліки:sad: після того ще пару раз пробувала ту свічку, те саме, так помучила дитину десь годину і плюнула. Дитина так і тужилась вчора цілий день і викакувала маленькі тверді чубчики. З суботи давала їй бурячок, компот з кураги і чорносливу і так до сьогодні. А сьогодні зранку вона гарненько покацяла, правда півночі ми не спали, бо вона будилась і плакала кожну годину, але результатом я довольна:) як то кажуть, краник прорвало і вона нині покакала вже три рази м'якеньким:) але я все- одно не можу зрозуміти, від чоготой закреп був? Не буду поки давати бульбу і почну допоювати, бо до закрепу не допоювала взагалі.
     
  3. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Плаче, температура в районі 38 градусів, рвота, деколи понос, або каки зі слиззю.
    Під час сну починає плакати, і потім довго не може заспокоїтись.

    В себе. Лікарі в яких була вроді досить непогані. Можу довіритись їхнім рекомендаціям.
    Взагалі то я не прихильних ліків, і сама дуже рідко їх приймаю, але по відношенню до дитини не знаю, що робити.
     
  4. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    діагнозу так і не зрозуміла, але нирки - це серйозно, тому, якщо не довіряєте лабораторії чи лікарю , перездайте. Але в іншій лабораторії. Може варто все таки звернутись в Чорнобильську чи ОХМАТДИТ.. Я б так зробила і не мучила себе, дитину і всіх навколо.
     
  5. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Я сама його не розумію. Лікуємо кишкову інфекцію, а нирки барахлять. Що має кишкова інфекція до нирок не розумію.
    Сьогодні були на УЗД, одна нирка збільшена. Ніч пройшла більш менш нормально. Колисався до 2. З 2 до 4 спав просто з нами на ліжку, вже не на животі. Значить не так вже і погано, але ліки ми вибірково давали. Подзвонила до своєї сестри фармацевта, то провела нам пояснення кожного лікарства. Виключили антибіотики, які як виявились дуже сильні. Порадила нам ні в якому разі їх не давати, бо потім від них ще лікуватись прийдеться.
    Дуже прошу порадьте лікаря уролога у Львові. Не маю часу перечитувати темки.
     
  6. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    думаєте є зв'язок? Якщо гв на вимогу, то рідини достатньо, молоко ж бішьш як на 90% складається з води...

    ---------- Додано в 11:36 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

    це лор в охмадиті. Хіба би був ще однофамілець уролог, ніколи про такого не чула...

    ---------- Додано в 11:41 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

    на Орлика є уролог Бережний Вадим Володимирович, нам його колись лікарка з тієї лікарні рекомендувала. Може хтось до нього звертався і поділиться враженнями (бо ми тільки на коротенькому огляді в нього були).
     
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    я б на допоювання сильно не налягала, краще більше гв, але з вашого боку-менше солодощів та шоколаду.

    ---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

    а ще дуже зав відділом урології на орлика позитивно відзиваються(прізвище вівчарівський здається)
     
  8. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Брендо, може то від відвару з капусти? а картоплю ви відмочуєте перед варінням? нам педіатр так казала робити, щоб менше крохмалю було.
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    а як же

    шоб не думала заміняти цицьку водою
    я б зменшила догодовування
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Ще Наконечний Андрій Йосипович. Всі вони хороші спеціалісти, звертайтесь сміливо до любого з них
     
  11. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Мами, а ви даєте своїм діткам вітамін Д? Бо я шось вгаюсь. Ми гуляємо переважно ввечері, тому сонечко здебільшого бачимо лише через віконечко. Педіатр сказала мусово по крапельці хоча б у холодну пору року.
     
  12. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    просю в цю темку ;) http://posydenky.com/showthread.php?t=53755&page=37

    а в чому причина, що не гуляєте засвітла? От зараз саме сонечко світить, якраз гуляти))
     
  13. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    якраз сьогодні тим і скористались )) нагуляяяялись :girl_claping:
    Моє десь до 6 зригували. І часто фонтаном.
    Тепер знов почав періодично зригувати. Але десь 1-2 чайні ложки. І ще останні тижні повітря став постійно заковтувати (( буває прокидається через 20 хв с плачом, поки не поношу і не випустить те повітря... а чого? :dntknw:
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    І я не вберегла. Впав з дивану((
    Незнаю, чи сильно, але на затилок. Секунда діла...і знаю, що то шило, та всеодно лишила на дивані, сама побігла воду включити в ванні. Я не встигла до ванни дійти навіть.
    Плакав секунд 15, циця і зразу шось розказувати почав. Думаю сильно не вдарився, бо напевно спершу на попу приземлився, а потім вже опрокинувся. Але всеодно переживаю і картаю себе. Ше такий малесенький.

    Зараз бавиться, повзає, такий як завжди. Варто переживати? І на що звернути увагу?
     
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    У мене 3 рази плюхався. Раз не сподівалися що ще неактивний сповзе. Другий вночі якось умудрився повз валик плюхнутись. 3-ій то вже з меншї висоти (матрац без ліжка) поки не навчився сповзати ніжками ломився головою вперед :) то лбом трохи вдарився...
    Але якось всі три рази не так страшно було. Більше морального перепугу було....
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    як були у невропатолога, то вона сказала , що мала на одну ніжку стає не на всю ступню, а так ніби на бік ніжку ставить(сподіваюся зрозуміло пояснила). казала, переросте, але прийти за місяць, як не пройде - випише вітаміни. от минає зараз місяць. і я думаю йти чи ні? які вітаміти можуть виправити то? і взагалі як вона там то побачила? ті нозі такі манюні)) я не планувала швендяти в поліклініку щомісяця. думала вже в 3 міс. йти. а там заодно і у хіруга проконсультуватися...
    словом не знаю...
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    а шо можна побачити в розвитку ступні на око, в дитини котра не ходить?
    киньтесь того лікаря
    робіть масажі з дитиною -самі. крутіть стопами, є такі валики з горбиками, всякі потішки(кую-кую чобіток....)
    почне вставати, ходити - все буде добре
     
  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    От мене це також цікавить. Синочок не стає на всю стопу а тільки на пальчики, і то так трохи криво. Невропатолог сказав пройти курс масажу. Ми проходили вже один в 3 місяці. Малий так плакав, що більше робити не хочу. Не знаю, що робити.
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    власне! тоя так розумію пані-лікар мала щось знайти при огляді і дати свої "рекомендації". оті її вітаміни для ноги мене просто "вбили"))))
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    То ще
    Дзвонить братова "Купи нам кисломолочну суміш від Нестле, бо казала наша педіатр, що тре давати, щоб дитина краще розвивалась, бо вже сім місяців, а на ноги не встає"
    Отако))